Ανοίγματα πυλών συμμαχίας LEMARGA LYKOPOYLA

  • Παρακαλώ πολύ το θέμα είναι για το άνοιγμα των πυλών !

    Τηρήστε για μια φορά τους κανόνες του φόρουμ !



    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • Μπραβο και παλι μπραβο! Ο ενθουσιασμος φιλε αχαιε ειναι γιατι οπως βλεπεις εδω ενωθηκαν ατομα που εχουν καλες σχεσεις μεταξυ τους και οχι σαν εσας που οποια πετρα και να σηκωσετε εχετε τσακωθει με τους παντες με αυτα που εχετε κανει χρονια!γιαυτο και σπατε τις συμμαχιες σας και σεις και οι otb.περαστικα σας και να ξερεις οτι οι παρεες γραφουν ιστορια!

    ξέρεις εσύ για δράκους και μιλάς?

    η ακούς αυτά που λένε ?

    ξέρουμε ξέρουμε για τις παρέες σας

    για την ιστορία κάτι που δεν ξέρεις να να μαθαίνεις

    παλιά η δράκοι είχαν καλές σχέσεις με λαίμαργους και βοηθάγαμε τα λαίμαργα κόντρα στον αλεπού

    το μεγαλύτερο λάθος τον δράκων

    ξέρω πως σας πλησίασαν η ταχτική του δεν αλλάζει

    άλλα δεν με νοιάζει κιόλας

    φιλάκια ρουφηχτά

  • μπράβο στους συμμετέχοντες για το άνοιγμα αλλά και στους αντιπάλους που προσπαθήσανε ..με ότι τρόπο !!


    άντε μπας και πάρει ζωή το bite να μεγαλώσουνε και οι παρατάξεις να παίξουν όλοι κάποια στιγμή !!!


    The Master of Disaster is back ... old , yet fearsome foe


    Do not wake up a sleeping beast ..

  • Μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες!!

    Υ.Γ.

    Ανοιγματα Πυλων κανουν οι Συμμαχιες που ΜΠΟΡΟΥΝ να το κανουν!!

    "Let your plans be dark and impenetrable as night, and when you move, fall like a thunderbolt"

  • Σε απάντηση στο φίλτατο αντίπαλο

    Για παντα τετοια???Αν γινει η ενωση δεν το νομιζω!


    Η συμμαχία LEMARGA LYKOPOYLA άνοιξε τις Πύλες της Κόλασης .


    Υπολειπόμενος χρόνος: 11:55:00


    Μπράβο ΛΕΜΑΡΓΑ 237 και 2 ανοίγματα :)

    Και για να μην ξεχνιόμαστε πάντα τέτοια για πάντα τέτοια ! ! ! !

    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • συγχαρητήρια για ακόμα ένα άνοιγμα παιδιά... εύκολο ήταν αυτό ας ελπίσουμε το επόμενο να γίνουν μεγαλύτερη πόλεμοι να παίξουμε όλοι μάς

  • εσυ και με 7 σφραγιδες καλύπτεσαι! τι να λεμε τωρα!



    α ξεχασα...εσυ και η συμαχια σου εισαι η ακαδημια τους δεν ανοιξατε πυλες και ουτε προκειτε!

  • Μπράβο για το άνοιγμα!! Μπρικο όχι αλλά δάκρυα! Περνά από το κάστρο ο psenodym μοιράζει χαρτομαντηλα και ο Φαραώ κερνάει πάστα ποντικάκι

    Δε θελω τζακι,δε θελω σoμπα,
    θελω μοναχα της original τη μπομπα,
    να με πορωνει,να με τρελαινει,
    και καθε μερα πιο πολυ να μ'αρρωσταινει
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    θα το φωναζω,και θα το λεω
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    την ΑΕΚΑΡΑ,την αγαπαμε,
    σ'ολα τα γηπεδα εμεις ακολουθαμε
    και τραγουδαμε,ΑΕΚ θυμησου
    ηρθ' η original και ειναι εδω μαζι σου

  • Μπράβο για το άνοιγμα!! Μπρικο όχι αλλά δάκρυα! Περνά από το κάστρο ο psenodym μοιράζει χαρτομαντηλα και ο Φαραώ κερνάει πάστα ποντικάκι

    πες στον πσενοντιμ μπραβο που κρατησε τα χαρτομάντηλα απο το κλαμα που εριχνε παλια απο τις πολλες φαπες που ετρωγε!

  • βρικο εισαι εντελως σχετικος με το παιχνιδι ξερεις πως μαζευοντε οι σφραγιδες .

    θελεις να σου χαρισουμε το επομενο ανοιγμα να ανοιξεις πρωτη φορα μπας και ηρεμησεις να βαλεις και σουβλα ανετα το πασχα;

    Αλλα θα ανεβασεις παραταξη 15 να παιζουν και τα μικρα λεβελ οπως διαλαλουσες τι οχι;

  • αυτο με το 15 το εχεις κανει λαστιχο....ρε μεγαλε τι να κανω?


    εγω θελω! να τους τραβαω απο τα μαλια η να βαζω δικους σας παιχτες μεσα?


    ελεος πια κολημα εσυ με αυτο...



    η ουσια ειναι οτι εγω σου βαζω πολεμο αλλα εσυ κρβεσαι με καλυψεις και δεν βαζεις σε κανεναν πολεμο ! και μην αρχιζεις να μου λες για αλλους για μαγισες και χαρτοριχτρες...

  • Εισαι πολυ σχετικος οταν μαζευεις τελευταια σφραγιδα και δεν ξερεις αν την παρεις πρεπει να κανεις πολεμο καταλαβες σχετικε αν δεν ξερεις ρωτησε,

    15αρα εσυ το ελεγες οτι και καλα εσυ θελεις , τοσοι παιχτες υπηρχαν στην αρχη υπαρχουν και τωρα αν θελετε παει 15 δεν θελετε κανενα προβλημα απλα τελειωνει εδω .

    Θα σε παρακαλεσω να αφησεις να γραψει οποιος θελει απο τα παιδια που ανοιξανε αν τους επιτρεπεις χωρις σπαμαρισμα αλλο.

    Καλη συνεχεια να χεις και πολλα μπραβο στα παιδια που τα καταφερανε

  • εσυ και με 7 σφραγιδες καλύπτεσαι! τι να λεμε τωρα!



    α ξεχασα...εσυ και η συμαχια σου εισαι η ακαδημια τους δεν ανοιξατε πυλες και ουτε προκειτε!

    Ούτε εσύ δέν έχεις καταλάβει τι έγραψες.. πύλες έχω ανοίξει αρκετές φορές που εσύ Ούτε ξέρεις πώς γίνεται αυτό... για ποιο λόγο να μπω σε ανούσιο πόλεμο όταν έχω τής σφραγίδες?? Τα σκέφτεσαι καθόλου βρε βρικο ή σού ξεφεύγουν

  • Εισαι πολυ σχετικος οταν μαζευεις τελευταια σφραγιδα και δεν ξερεις αν την παρεις πρεπει να κανεις πολεμο καταλαβες σχετικε αν δεν ξερεις ρωτησε,

    15αρα εσυ το ελεγες οτι και καλα εσυ θελεις , τοσοι παιχτες υπηρχαν στην αρχη υπαρχουν και τωρα αν θελετε παει 15 δεν θελετε κανενα προβλημα απλα τελειωνει εδω .

    Θα σε παρακαλεσω να αφησεις να γραψει οποιος θελει απο τα παιδια που ανοιξανε αν τους επιτρεπεις χωρις σπαμαρισμα αλλο.

    Καλη συνεχεια να χεις και πολλα μπραβο στα παιδια που τα καταφερανε

    εγω δεν σπαμαρω κανεναν! ενα μπραβο ειπα και αρχισατε τα δικα σας οπως παντα ! ε να μην απαντησω σε αυτα που λετε αφου απευθυνεστε σε μενα?

    εσυ και με 7 σφραγιδες καλύπτεσαι! τι να λεμε τωρα!



    α ξεχασα...εσυ και η συμαχια σου εισαι η ακαδημια τους δεν ανοιξατε πυλες και ουτε προκειτε!

    Ούτε εσύ δέν έχεις καταλάβει τι έγραψες.. πύλες έχω ανοίξει αρκετές φορές που εσύ Ούτε ξέρεις πώς γίνεται αυτό... για ποιο λόγο να μπω σε ανούσιο πόλεμο όταν έχω τής σφραγίδες?? Τα σκέφτεσαι καθόλου βρε βρικο ή σού ξεφεύγουν

    μαλλον δεν ξερεις ελληνικα και χρησιμοποιεις το translate!

  • Ξέρω πολύ καλά ελληνικά σε αντίθεση με εσένα βρικο που ούτε τα βασικά δεν έχεις μάθει ακόμα... αλλά εντάξει δεν είναι αργά να μάθεις ,

  • Μπραβο ρε μαγκες για το ανοιγμα!!! Γιατι,καποια ψυχη ειχε πει προ ενωσεως... δε θα ανοιξουμε ποτε!! Χαχαχα

    Μπρικο...αν θες ερχομαι μεταγραφη στις μεταγραφες ιουνιου με κλειστο συμβολαιο μπας και δεις κανα ανοιγμα γιατι... θα κλεισει το game και δε θα εχεις ανοιξει ακομα!:P

  • Μπραβο ρε παιδια το δευτερο ανοιγμα μετα ενωσεως !! Το ανοιγμα αφιερωμενο!! Τα φιλια μου!

    ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΑΑΑΑΑΑ