Off-topic

• Salutare!

Ce mai faceti? Cum sunteti in situatia asta cu neorocitul asta de virus? Sper ca sunteti bine si ca va protejati cat puteti!

Doamne ajuta sa trecem cu bine peste aceasta nenorocire!

5xB7R.png

• Sper ca sunteti bine si ca va protejati cat puteti!

Normal ca ma protejez...port izmene^^

La mine sa prelungit cu inca 15 zile deci aproape pana in 15 aprilie.

Dar tu ce faci de o duci asa de bine??(

Unde muncesc eu, sunt cam obligat sa merg cand sunt turele mele...n-am ce sa facX/

• pot sa folosesc telefonul si televizorul sa ma uit la filme si ma bucur ca pot sa meditez pentru ca imi place sa ascult diferite szcomote ( sper ca am scris bine ) nam putut sa dorm in noaptea asta. dar imi place cum ma simpt. o sa iau ceva lectii pe telefonul meu si sa sper ca pot sa ma cocentrez in ainte. domane ajuta. ieu am depresie. dar sunt bun la multe lucrurii de facut. si sper ca idiotul ala de trump nu o sa aduca armata aici. am citit si am terminat cartea intro singura stat. inteleg multe cuvinte in engleza si am cam inceput sa uit romaneste. stiu si cuvinte mai complicate destule. am 30 de ani. si sunt roman american. nu ma intereseaza pe mine femeiile ca nu sti nici odata ce se intimpla in casatorie si nu vreau sa divorzer. pot sa fac multe lucurii prin casa. o sa ma rog pentru voi toti si sper ca nici un mod nu o sa sterge mesajul asta. dar, poate ca lumea realizeaza cum este trump acum. ca ieu si cu mama mea lam cunoscut de la inceput. his true colors are starting to show. sa fiti voi toti safe si bine pentru ca mama mea zice ca ieu nu sunt unul din ala fake. X(X(X(

• Nasol rau. Trebuia carantina totala si omenii sainteleaga sa iasa din case numai la nevoie, dar…

Hai, sa aveti grija de voi!!

Eu nu vad bine Uniunea Europeana dupa aceasta pandemie

Doamne ajuta sa scapam cu bine de aceasta pandemie.

5xB7R.png

• hai numai exagerati si voi, pentru ca la cate ciesti site mama mea si cam stiu eu de la ia, o sa trecem prin asta. ca viata ieste uneori sus si jos. ca nu este nimic perfect in lumea asta. eu sunt bine cum sunt. stau cu mama mea si nu sunt unul din ala casatorit sau care divortez cu patru sau opt copii cum au unii oameni. etc. am citit despre virusul asta ca exercitiu ajuta foarte mult si eu am citit asta. numai daca sunteti lazy si puturosi sau nu puteti nu poti sa faceci sport. dar eu cam pot si mereu am putut. ca am avut cativa prieteni care nu trebuia sa le cerer numarul de telefon. toti avem cateceva si eu vad logic acum mai mult.