Off-topic

• Sau tu ar trebui sa faci ceva sa imi multumesti ca poti sa postezi acum. :evil:

daaaaaaaaaa, ar fi trebuit sa iau in calcul si aceasta varianta! ;)

o sugestie , ceva? nu asa, doar sa fiu sigur ca te voi multumi!:*

5xB7R.png

• Salutari. Nu stiu unde sa intreb, mai ales cu noul forum, poate aveti idee si ma puteti lamuri si pe mine...vor mai aparea si celelalte sectiuni de pe vechiul forum, precum bazar, forumul aliantelor, bug-uri, sugestii, schimburi/cedari de conturi si asa mai departe?

Deocamdata acestea pe care le puteti vedea deja vor fi sectiunile. Pe viitor o sa vedem ce modificari o sa mai facem.

• Salutari. Nu stiu unde sa intreb, mai ales cu noul forum, poate aveti idee si ma puteti lamuri si pe mine...vor mai aparea si celelalte sectiuni de pe vechiul forum, precum bazar, forumul aliantelor, bug-uri, sugestii, schimburi/cedari de conturi si asa mai departe?

Deocamdata acestea pe care le puteti vedea deja vor fi sectiunile. Pe viitor o sa vedem ce modificari o sa mai facem.

Inteles. Sper ca pe parcurs vor aparea toate cele dinainte. Multumesc pentru raspuns si spor la postat si readus in discutie vechile topicuri.

• Va salut, sper ca odata cu update-ul la noul forum sa se mai aduca si ceva imbunatatiri si la joc :)

PS: rwolf ce se mai aude de noile runde de joc?

"The road to success is always under construction."

• Va salut, sper ca odata cu update-ul la noul forum sa se mai aduca si ceva imbunatatiri si la joc :)

PS: rwolf ce se mai aude de noile runde de joc?

Deocamdata la forum, daca e ceva la joc ve-ti afla aici pe forum!

La ce te referi cu noile runde de joc?

5xB7R.png

• 15.06.2018

+100% Regenerare HP

+100% Mai multa viata

+50% Regenerare Puncte Actiune

+25% experienta PvP

Cand incepe????

• Nu vezi bine :)

Te invit sa intri si pe s19 ca sa te convingi

• Ai dreptate...pe s19 nu e activ event-ul. Poate au uitat nemtii ca mai e un server la noi^^^^

O sa iau legatura cu GA-ul nostru ca sa vedem ce si cum:)

• Totusi, nu era datoria mea sa transmit asta intr-un post random numit off-topic.

Exista un moderator pe acel server, trebuia sa sesiseze aceasta problema si sa o raporteze, dar banuiesc ca e prea ocupat sa se amuze pe s18 (fie vorba intre noi, oricum nu il duce capul de mai mult).

Multumesc oricum pentru implicare, apreciez.

• Puteai sa raportezi acest lucru si in topicul Probleme tehnice & raportarea bugurilor/erorilor.

Nu vreau sa-i iau apararea colegului responsabil de s19, dar fiecare avem si un job la care suntem obligati sa mergem pentru a ne castiga existenta in aceasta tara "minunata":)

La mine s-a nimerit sa fiu liber azi.

Sper totusi ca problema sa se rezolve cat mai repede.

• Totusi, nu era datoria mea sa transmit asta intr-un post random numit off-topic.

Exista un moderator pe acel server, trebuia sa sesiseze aceasta problema si sa o raporteze, dar banuiesc ca e prea ocupat sa se amuze pe s18 (fie vorba intre noi, oricum nu il duce capul de mai mult).

Gameoperatorul nu are voie sa detina un cont pe serverul de care se ocupa, astfel ca putin probabil sa fi stiut de problema daca nu e raportata!

5xB7R.png

Salut. Dacă nu îmi sesizează cineva o astfel de problemă sau oricare alta, nu am de unde să știu ce se petrece deoarece nu îmi este permis să dețin un cont pe serverul pe care operez.

Îl legătură cu ultima parte, te rog frumos să păstrezi un limbaj civilizat față de mine și față de ceilalți jucători, și nu în ultimul rând cu stafful. Nu este prima dată când ai o astfel de ieșire, și acestea nu o să fie tolerate până la infinit. Când ai avut o problemă și ai deschis tichete, ți-am răspuns respectuos, deci prin urmare te rog să faci la fel. Dacă apar alte probleme, te rog să apelezi la sistemul de tichete.

Romanian GameOperator

• s19 RO domain
    • s23 EN domain
  • E bine ca s-a rezolvat, dar pacat ca a tinut foarte putin....e bine de stiut, daca o sa mai apara probleme o sa le raportez

Toate cele bune!

• Buna tuturor. ma asteptam sa fie mai multa activitate pe forumul bitefight :o . Nu de mult reincepusem jocul. ultima data cand jucasem era in 2011 . thumbs up oamenilor care au decis sa tina forumul si jocul deschis !