Posts by KaziPloae

In principiu in cazul asta este greu spre foarte greu de dat counter, este cam combinatia ideala. Mai ales ca fara toate talentele bagate corect, nu o sa ai sanse. Cel mai simplu este, evident, sa il depasesti in nivel si sa te echipezi cu iteme si talente superioare.

Salut. Te orientezi dupa adversari. In principiu, sunt anumite intervale de nivele in care majoritatea prefera sanse, altele in care sunt preferate daunele, iar tu trebuie sa faci counter la strategia oponentului sau s-o preiei si sa o imbunatatesti. De preferat, daca ai posibilitatea, sa alcatuiesti doua combinatii pe care sa le poti schimba la nevoie ca sa ai cat mai putine probleme.

Eu pana in lvl 500 am jucat la sansa, a mers foarte bine. Dupa 500 am trecut pe dauna. Mai important este ce face majoritatea oponentilor.

Este perfect cu padurea cat de mult se poate. Acelasi principiu. Problema este ca ajungi intr-un punct mort in care ai ocupat toate punctele de aspecte cu 4k comanda, 2k natura si 2k coruptie. In continuare, ideea este sa cauti sa cresti natura ca sa scazi din coruptie. Alternativ, poti sacrifica din cand in cand cateva puncte de comanda pentru a capata o oarecare marja sa spunem. Insisti in continuare pe natura si ar trebui sa fie ok, nu scade coruptia chiar atat de greu in situatia in care esti.

Salut. Solutia logica este sa scazi tot ce ai facut la comanda si cunostinte (crescand treptat aspectele opuse acestora) ca sa recapeti punctele de aspecte pe care ulterior sa le transferi in distrugere si natura.

Salutari. Nu stiu unde sa intreb, mai ales cu noul forum, poate aveti idee si ma puteti lamuri si pe mine...vor mai aparea si celelalte sectiuni de pe vechiul forum, precum bazar, forumul aliantelor, bug-uri, sugestii, schimburi/cedari de conturi si asa mai departe?

Deocamdata acestea pe care le puteti vedea deja vor fi sectiunile. Pe viitor o sa vedem ce modificari o sa mai facem.

Inteles. Sper ca pe parcurs vor aparea toate cele dinainte. Multumesc pentru raspuns si spor la postat si readus in discutie vechile topicuri.

Salutari. Nu stiu unde sa intreb, mai ales cu noul forum, poate aveti idee si ma puteti lamuri si pe mine...vor mai aparea si celelalte sectiuni de pe vechiul forum, precum bazar, forumul aliantelor, bug-uri, sugestii, schimburi/cedari de conturi si asa mai departe?