Ta fest fajne!

  • samozrejme, a ešte k tomu prazdninovo takže pecka :)

    mimochodom všimli ste si že tie oznámenie strašia ešte aj pri favicone v založkach? :rolleyes:

  • hmmm, aj som rozmyslala spravit tipovacku na MS vo futbale, mozno by sa to tu na par dni trochu rozhybalo, ale ked som pozrela na tie tabulky, mam z toho gulas:/

    OXv8xof.png

  • Bylo tu uz hodne update a kdo chtel hrat dal, tak proste zustal. Roky jsem hral jako goldhunter, stal na levelu a statoval a ve svem rozsahu nemel konkurenci. Po tom neslavnem update s BH se ze me pres noc stal otloukanek a roky prace prisly vnivec. Byl jsem frustrovany, rikal jsem si, jak tohle mohli udelat, takovy podraz.. a mel chut skoncit. Jenze uz tehdy mi prislo lito zahodit roky driny. A tak jsem prevzal novy ucet s nejakym levelem kolem 60 a jel v podstate zase od zacatku.. ale jel.

    Kdyz uz jsme na nasem serveru CZ11 zacali jako rasa dominovat, prisel dalsi update a slouceni serveru z 24 na pouhe 3.. a my znovu ziskali dalsi soupere a museli si cestu nahoru zase tvrde vymakat (pisu tady o ceskych serverech, netusim, kolik je jich na Sloensku, ale patrne to bude podobne)

    Uz nejmin rok ocekavam update, kdy i tyto 3 velke servery spoji do jednoho jedineho.. a budeme zase muset o neco vic zabrat.

    A pak mozna spoji cesky server se slovenskym, prihodi treba polaky, madary a co ja vim? Mozna to vse opravdu spoji do jednoho mamutiho.

    Hraju Bf uz pres 10 let a uz to neni jen hra, je to pro me nedilna soucast zivota. To jsou tisice dni, spousta krasnych i smutnych zazitku, hodne lidi, se kterymi se clovek seznamil, samozrejme i more prachu, kterymi clovek ucet dotuje.

    A nejsem asi jediny.

    Pokud servery spoji a nacpou nam tam treba kluky z Egypta nebo nejake jine Arabace, tak stejne zustanu.. at jsou odkud chteji, na nejake herni strategii se stejne nic nezmeni. Casto se neda mluvit ani s lidmi, se kterymi sdilis spolecnou rec, takze nejaky klikyhaky mi zustanou sumafuk.

    A myslim, ze mluvim za spoustu dalsich hracu.

    Ve svem zivote jsem hral mraky ruznych her, ale jedinemu Bf jsem zustal verny cely cas.


    Spis me mrzi tohle forum.

    Na starem jsem potreboval neco najit, nebyl problem.. tady je to zatim jak na nejakem trzisti v Bangkoku, kde ti na jednom rozku nabizi hadry a boty, ve stanku vedle dostanes ryby, za dalsim kramkem muzes nacerno koupit drogy nebo sehnat lacinou holku do postele. A vsude krik, hudba, hadky a to v anglictine, thajstine, francouzstine a milionu dalsich hatmatilek.

    Chtelo by to udelat jednu velkou sekci - klidne dohromady CZ+SK - a uvnitr ni dalsi podslozky, tak jak jsme to znali a meli zazite. Vubec netusim, jak to udelat a zda to vubec jde, ale zatim jak se zda, mame pouze tohle jedno vlakno, kde probirame uplne vse. A to je prece jen asi trochu malo. Teda diky za to, aspon jsme neumreli.. pro zacatek asi dobry, ale do budoucna, pokud chceme hrat aktivne dal, by to chtelo prece jen urcite rozcleneni a rad. A to je spise podnet pro ty aktivni, kteri tomu rozumi trochu vic :-)

  • witchi, já když byla v Banghoku loni, tak jsem se tam cítila o dost líp než tady na tom fóru. ^^ Zatím když něco potřebuju hledám na starém fóru, kéž by ho nechali aspoň takhle, protože tady na tom novém spousty důležitých věcí není kam dát a stejně je vše nepřehledné a nic nejde najít...

  • tak ja som to vyriesil jednoducho, nechodim tu, pokial ma niekto problem tak ma moze kontaktovat cez ticket system alebo emailom



    nemam cas tu lustit ci tu niekto ma nejaky problem, a aj keby sa tu niekto nasiel c CZ/SK tak by sme si to aj tak na 99% nevsimli

  • Je pravda, ze na starem foru to bylo prehledne a clovek nasel co potrebuje raz dva viz. treba nova vybava (coz bylo jedno z tech TOP temat). Otazkou je, jak dlouho nam ho nechaji.


    Pak jsem mel taky zajimavy prispevek ohledne clan war resp. mozna reseni te soucasne patove situace, kterou vytvari upiri na nasem serveru. Skoncily by veskere kryci valky, zustal by jen boj klanu proti klanu s pecetemi a boj o pecete by tak nabral na nove intenzite a stal se zajimavejsi..

    Ted moc netusim, kam to napsat, aby se to vubec dockalo nejake odezvy a pripadnemu predani GF.