Posts by Edwin

  Defense and charisma are the most important stats. Other stats are useless.


  Very important part of the new combat system are talents. Active talents are the best. I do not know your level, but focus on active talents which affect attack speed and hit chance.

  It is hard for me to explain everything in English, but if you want, feel free to ask me anything.

  Ach ten čas beží... :rolleyes:


  Revan, možno mám pre teba riešenie. Pred dvoma dňami vznikol nový anglický speed server x6.

  Nechceš to skúsiť tam?


  Ahoj


  Servery vznikajú dosť často. Som len GO a neviem presný dátum, kedy má nový server vzniknúť. Ale aj keby to bolo za mesiac, chce sa ti dovtedy čakať?


  Byť tebou, tak zvážim aj staré dobré servery s6 a s13. Síce sa na prvú stranu rebríčka s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nedostaneš, ale budeš mať mnohé iné výhody.

  Stretneš starých hráčov, z ktorých mnohí hrajú už cez 10 rokov, naučíš sa všelijaké triky, alebo môžeš spomínať na staré dobré časy ^^ Taktiež by si mal mať na pomery tejto hry dostatok hráčov v rozsahu svojej bojovej hodnoty. A taktiež máš záruku, že ten server behom pár mesiacov neumrie. Medzi ďalšie výhody patrí pohodové hranie o ktorom sa ti po spustení nového servera môže len snívať. Hráči tlačia do hry eurá, údavajú sa navzájom za každú blbosť, hádajú sa... a s najväčšou pravdepodobnosťou na teba budú 5x denne útočiť. Pre niekoho to môže byť samozrejme aj výhoda, no nikto ti nezaručí, ako dlho to bude hráčov baviť. Kľudne sa môže stať, že vás zostane po pár mesiacoch na serveri len hŕstka. Ale zase ak si nájdeš dobrého kamaráta, bude ti zadarmo posúvať výstroj za pekelné kamene.


  Svoj názor som ti povedal a už urob ako uznáš za vhodné.

  Teraz ma starí hráči ukameňujú :D  Ale ja bojovú hodnotu schvaľujem.


  Je predsa nezmysel, aby hráč ktorý hra aktívne hru a využíva všetko čo mu ponúka (jaskyňa, cintorín, súboje) vlastne ničil svoju postavu a spravil zo seba len slabého fackovacieho panáka ktorý ide rýchlo hore s levelom.

  Stáť na mieste s levelom je podľa mňa nudné a nezáživné. Samozrejme každý od hry očakáva niečo iné. Píšem len svoj vlastný názor.


  Čo ale neschvaľujem je to, že sa zmenili podmienky, ktoré boli na začiatku hry. Je to chrapúnstvo pokaziť hráčom postavy a zničiť všetku ich doterajšiu prácu.

  Elephant


  Bitefight už na tom lepšie nebude. Buď sa s tým zmieriš, alebo si nájdi inú hru a hraj tú.


  Eventy bývajú podľa mňa celkom často. Nejaké výrazné zásahy do hry by podľa mňa bitefightu len ublížili. Hráči majú nakúpenú výstroj za kamene, majú zaužívaný štýl hry. Nemyslím si, že by chcel niekto niečo meniť.


  Tak isto si myslím, že hry podobné bitefightu nemajú budúcnosť. Je úplne iná doba ako kedysi. Teraz má každé dieťa smartfón a počítač. Keby som sa mal vrátiť do starých čias, pochybujem že by som uprednostnil bitefight pred tisíckami iných hier.


  Tak isto sú už pay to win hry našťastie minulosťou.

  Dnes sa veru moc nesnažíte. 5 postov denne treba :D


  Inak nevedel by mi niekto povedať ktorý výraz je správny? Niekde sa píše vlkodlak a niekde vlkolak.

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  Ako si sa dostal na maďarské fórum? :D Bývaš na hraniciach?


  Freki tak držím palce, nech sa skúšky podaria.

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  Všetkým členom tímu!

  Pri písaní príspevku prosím stlačte 4 - 5 krát enter, bude sa to potom ľahšie čítať. Obzvlášť na mobilných zariadeniach je to naozaj otrava.

  Už je to lepšie?

  Vy sa sťažujete že sa vám nepáči nové fórum, no na rozdiel odo mňa tu nemusíte chodiť každý deň :D  Aj keď si skôr myslím (dúfam) že hráči budú používať tikety miesto tohto hrozného fóra.  Nerozumiem aký význam majú sekcie, keď 90% obsahu danej sekcie tvorí jazyk ktorému nerozumiem. To by malo skôr význam v rámci internacionálnej sekcie vytvoriť podsekcie v ktorých by bolo všetko iba v jednom jazyku.