Posts by Edwin

Teraz ma starí hráči ukameňujú :D

Ale ja bojovú hodnotu schvaľujem.

Je predsa nezmysel, aby hráč ktorý hra aktívne hru a využíva všetko čo mu ponúka (jaskyňa, cintorín, súboje) vlastne ničil svoju postavu a spravil zo seba len slabého fackovacieho panáka ktorý ide rýchlo hore s levelom.

Stáť na mieste s levelom je podľa mňa nudné a nezáživné. Samozrejme každý od hry očakáva niečo iné. Píšem len svoj vlastný názor.

Čo ale neschvaľujem je to, že sa zmenili podmienky, ktoré boli na začiatku hry. Je to chrapúnstvo pokaziť hráčom postavy a zničiť všetku ich doterajšiu prácu.

Elephant

Bitefight už na tom lepšie nebude. Buď sa s tým zmieriš, alebo si nájdi inú hru a hraj tú.

Eventy bývajú podľa mňa celkom často. Nejaké výrazné zásahy do hry by podľa mňa bitefightu len ublížili. Hráči majú nakúpenú výstroj za kamene, majú zaužívaný štýl hry. Nemyslím si, že by chcel niekto niečo meniť.

Tak isto si myslím, že hry podobné bitefightu nemajú budúcnosť. Je úplne iná doba ako kedysi. Teraz má každé dieťa smartfón a počítač. Keby som sa mal vrátiť do starých čias, pochybujem že by som uprednostnil bitefight pred tisíckami iných hier.

Tak isto sú už pay to win hry našťastie minulosťou.

Dnes sa veru moc nesnažíte. 5 postov denne treba :D

Inak nevedel by mi niekto povedať ktorý výraz je správny? Niekde sa píše vlkodlak a niekde vlkolak.

.

.

.

.

.

.

.

Ako si sa dostal na maďarské fórum? :D Bývaš na hraniciach?

Freki tak držím palce, nech sa skúšky podaria.

.

.

.

.

.

.

.

.

Všetkým členom tímu!

Pri písaní príspevku prosím stlačte 4 - 5 krát enter, bude sa to potom ľahšie čítať. Obzvlášť na mobilných zariadeniach je to naozaj otrava.

Už je to lepšie?

Vy sa sťažujete že sa vám nepáči nové fórum, no na rozdiel odo mňa tu nemusíte chodiť každý deň :D

Aj keď si skôr myslím (dúfam) že hráči budú používať tikety miesto tohto hrozného fóra.

Nerozumiem aký význam majú sekcie, keď 90% obsahu danej sekcie tvorí jazyk ktorému nerozumiem. To by malo skôr význam v rámci internacionálnej sekcie vytvoriť podsekcie v ktorých by bolo všetko iba v jednom jazyku.