Posts by .Skypy.

  Vítěz: .Skypy.

  Konec boje: Útočník způsobil více poškození (23459 : 15186)!

  Životní energie (po bitvě): 297.999

  .Skypy. ukořistil/-a : 4.406.622 res2.gif zlato + 4.630 res2.gif Bonus zlata + 2 Zkušenost

  Hi upavasilis


  I truly understand you and the attitude of players who either play for free or invest in hellstones. We receive the ideas and the team members responsible for this pass the ideas to the Gameforge. That's all we can do. We have tried to pass the ideas to Gameforge, we have tried to put some pressure on them from the communities and the urge to revive this game, but as you can see, almost none of it was realized. We are still trying to do something about the game and it's future, because majority of the team are long time players who care about the game.

  Hi princeofdeath,


  I am not sure from which community you were playing before, but I am assuming it was and it still is the same. As you probably recall before the joined forum, team was flooded ( I can at least say that for Czech community ) with ideas to revive the game. Some of them weren't that good, but most of them were amazing. To be honest, I would love to see some of those ideas to make BiteFight great game like it was in the good old days, where things like action points did not exist. Most of us remember those days, where each server was full of active people, active clans and clan wars were about a strategic placement of players. But as you can see, the game isn't receiving any support which saddens every player. These discussions about reviving BiteFight, about ideas on how to possibly do it were held numerous times. And yet, we can't see any significant update to make it happen. The only thing there is for us is hope.


  But I am glad to see "old times" player, who hasn't gave up on BiteFight, since many great players did. Wish you very best luck and enjoy the game as much as you can.


  .Skypy.

  Zpráva o boji 31.10.2018 04:07

  Vítěz: .Skypy.

  Konec boje: Útočník způsobil více poškození (19461 : 18484)!

  Životní energie (po bitvě): 265.816

  .Skypy. ukořistil/-a : 821.810 zlato zlato + 542 Bonus zlata Bonus zlata + 3 Zkušenost

  Hi, unfortunatelly I can't guarantee you any event on Halloween. There are some events which repeat every year, but I can't tell you any further informations. But don't worry, all informations about events are being posted on the forum.

  šak ja na nikoho konkretne nevravím , ale za druhé keby sa admini SK mohlý postaviť všetci za jednu vec a predložiť nejaký navrch spoločne a možno bude vyslišaný

  Tento návrh predložilo viacero komunít naraz a sám vidíš aký je výsledok. Ak si dobre pamätám, tak približne dva roky sa tento jeden návrh len z našej strany posúval, rovnako to bolo aj z iných komunít. Neviem už ako inak ti to vysvetliť, jedine ako osUD. My to nijak nevieme ovplyvniť. Snaha bola, ale vidíš ako to celé dopadlo.

  I hope this will give you an answer. To get a totem, the player you are attacking must be offline ( if I remember correctly ) for at least 100 days. It is not guaranteed you will get one, but the longer the player was offline, the higher you have a chance for the totem.

  Luxo: Na každom servery pokiaľ nie si medzi top hráčmi alebo v dome bolesti ( kde ako malý level nemáš žiadnu šancu ) máš pocit, akoby si tam bol sám, pretože nikto na teba útočiť nebude, pretože to nový hráči už ani nehrajú.

  Nápad na otvorenie nového serveru so starým systémom ( starým BF ) tu bol nespočetne mnohokrát. Mnohokrát sa ten návrh aj posúval GF. Výsledok vidíš sám. Pozri Elephant, členovia tímu sú hráči, ktorí hrajú BF dlhé roky. Hrali sme to keď to bolo na výslní, v najlepších časoch a hráme to aj v tých najhorších. Keď to celé išlo dole vodou, veľa hráčov písalo svoje návrh na fórum. Veľa návrhov sa členovia tímu aj snažili pretlačiť, ale nepodarilo sa. Keď sa rušilo staré fórum, všetkým už bolo jasné, že toto bude posledný klinec do rakvy. Vieš, nečuduj sa tímu že na niektoré návrhy už ani pomaly nereagujú. Bolo ich tu mnoho. Ako povedali Edwin a osUD, BF sa už vyvíjať nebude. Bude udržiavané nažive kým do toho vytrvalí hráči dávajú peniaze. Akonáhle to nebude pre nemcov ziskové, uzavrú to tu celé a koniec. Starý BF už nebude, preto sa s tým treba zmieriť ( ako sme sa všetci zmierili po niekoľkoročných pokusoch ) alebo je čas nájsť si novú hru.

  Vôbec by som sa nebál že na SK/CZ príspevky zablúdi niekto iný okrem nás. :-D Mňa hlavne zaujíma ako sa to vyvíja so sekciami pre herný tím.