Ta fest fajne!

  • V spame je urcite menej bodov za jeden prispevok, ale to ze presne kolko neviem (ani som nenasiel). Notifikacie si mozme nastavit (Notifications -> Settings a potom enable/disable).


    Cesko-Slovenky forum je dobry napad, treba to vyriesit s CoMa. Da sa to cele vytvorit za 15 minut. Ak GF dovoli samozrejme. :)


    A ranky su otrasne... pevne verim ze prerobia co najskor. :D



  • .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    Všetkým členom tímu!

    Pri písaní príspevku prosím stlačte 4 - 5 krát enter, bude sa to potom ľahšie čítať. Obzvlášť na mobilných zariadeniach je to naozaj otrava.

    Už je to lepšie?

    SK (s16, s18) CZ (s26, s33)

  • Za jeden príspevok je 5 bodov (aj v sekcii spam). Za "Like" som žiaden bod nezískal.

    Ale berme to pozitívne, je to niečo nové od GF, niečo čo sa môže vyvíjať.. Keď už neinvestujú čas do vývoja hry, snáď ho investujú do fóra a o 3 roky to tu možno bude aj prehľadné, logo hry nebude prechádzať cez text, spam bude vyskakovať len komunitám ktorých sa týka a možno aj "Česko-Slovensko" sa stane niečím viac než len "medzinárodnou zónou".
    No keďže je tu toho veľa a fakt sa mi nechce hľadať krajinu, zónu, podkategóriu a vhodný jazyk, čo treba robiť na zbavenie sa označenia "beginner" keď sme už tu.. Videla som niečo, že "student", je to nejaká oficiálna hodnosť pre bežného užívateľa, alebo už niekto prišiel na to, ako sa to mení..?


    Freki obdivujem tvoj optimizmus :P

  • Je skúškové, aktuálne zo mňa srší optimizmus na všetky strany, keby nie, už si hľadám robotu.

    Like musíš obdržať ty, nie ho dať niekomu, ja mám o jeden bod viac (1x like), chalan ktorý dostal 3x like mal 3 body naviac.. (aj to sa dá nájsť na profile :D )

    Btw kto je Equalizer? To meno vidím prvý krát :O

  • .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    Ako si sa dostal na maďarské fórum? :D Bývaš na hraniciach?


    Freki tak držím palce, nech sa skúšky podaria.

    SK (s16, s18) CZ (s26, s33)

  • Aha Freki, na to som zabudol. Takže povinne mi dávať lajky! :D

    ..a prajem veľa šťastia na skúškach, skúšať treba a raz sa to isto podarí..

  • Tak ja som dost multilanguage :D teraz sa poctivo ucim po japonsky :D




    edit:

    Body su takto rozdelene:

    Like - 1 bod

    Prispevok - 5 bodov

    Novy thread - 10 bodov

  • Hm, Apoštolion má:
    4 posty - 20 bodov

    7x like - 7 bodov
    a kompletne 32 bodov



    čiže vlastne prvý príspevok pri vytvorení vlákna sa nepočíta ako príspevok, ale len ako vytvorenie vlákna, čo mu vytvára 3x post, 1x vlákno a 7x like? :/ (ja len tak, odďalujem čas dokončenia práce..)
    ak by sa náhodou chcelo niekomu napísať dôvody vzniku kyberkultúry, bol by zlatý/ tá :D

  • Quote

    čiže vlastne prvý príspevok pri vytvorení vlákna sa nepočíta ako príspevok, ale len ako vytvorenie vlákna, čo mu vytvára 3x post, 1x vlákno a 7x like? :/


    presne :)


    Inak kyberkultura a Ghost in the Shell maju nieco spolocne aspon? Lebo nic ine mi nenapadlo :D

  • Všetkým členom tímu!

    Pri písaní príspevku prosím stlačte 4 - 5 krát enter, bude sa to potom ľahšie čítať. Obzvlášť na mobilných zariadeniach je to naozaj otrava.

    Už je to lepšie?


    Presne tak som si to predstavoval.


    Bodový systém mi je u prdele. To radšej zostanem Beginnerom ako nejakým trápnym Student. GF musí zamestnávať fakt kreatívcov. Prečo sa na to nevymyslí nejaká Multi-Tuti-Frutti súťaž?


    A zdá sa, že VYVOLENÍ majú pekné ranky. Až na to logo BF, ktoré je tam nadbytočné.



    2ectIez.png

    Edited once, last by Apollyon ().