BiteFight Öneri & İstek & Şikayet

• Gameforge bitefight sayın modlarım tek isteğimiz bu

• +1

• Merhaba arkadaşlar ve yetkili modaretörler.

güncel olarak şunu belirtmek istiyorum. Serverlara online oyuncu sayisi çok çok düşük yani sever 41 de oynuyorum fakat, inanın saldırmaya adam bulamıyorum. (45 level im) yanı sever açmak bir sonuç değil. Hiç değilse severler birleştirilsin. Pazara her girdiğimde bomboş bir görüntü insanın hevesini kursağında bırakıyor. Yeni severler bana göre değil. Ben eski oyuncuyum. Benim oyundan zevk aldığım zamanlarda oyun da son zırh vesten di.

Ve söyle bir önerim var ne kadar dikkate alınır bilmiyorum gameforge ye dahi mail attım. O kadar eski oyuncu arkadaşlar varmı bilgim yok ama ilk bıtefıght dediğimiz zaman resmen akla emek geliyordu. İnsan avına 15 dakka bir gitmesi 8 saat çalışıp diğer oyunculara saldırıp para bitirebilip alacağımız zırhın silahın hayalini kurmak çok güzeldi ya. Ve resim görüntülemesi o kadar hoş ve insanı iştahlandırıyordurdu. Yanı ben bir noradia zirh giydiğim zaman üzerimde ki duruşu Çok başkaydı karakterle bir bütün oluyordum sanki. Tamam diğer oyuncların saldırıp saldırmaması için etkili önemli diyorsunuz. Yanı bunu kaldırmak bir çözüm değil ki. Ayarlar menüsünde kim nasıl kullanmak istiyorsa o şekilde bir seçenek olsun neden ben noradia veya vesten zırhını üzerimde göremiyorum? Bundan mahrum kalıyorum? Sonuç olarak ben bir tüketıcıyım. Bu oyuna emeğimi paramı veriyorum. Karşılığında keyif almam gerekiyor öyle değil mi? Oynacak bir çok oyun var ama bıtefıght benim 2007 yılında ilk oynadığım online oyundur. Yanı yeri bende çok başka. Benim önerim bıtefıght classic sever çıksın. İlk çikan bıtefıght gibi emekle canla oynansın. Ben giydiğim zırhı üzerimde görebileyim o karakterle bir bütün olmak istiyorum yine eskisi gibi. Sırf üzerimde o duracak gözükecek diye cennem taşı alıp zirh aldığımı bilirim. Bu oyun eskiden çok güzel gerçekten çok güzeldi arkadaş bağlılıkları gece nin bir vakti alarm kurup karşı rakibe saldırdıgım zamanlar çok başkaydı. Burdan tüm yetkili moderatorlerıme sesleniyorum. Lütfen tüketicinin sesini duyun ve bu konuda bize yardim edin.

yetkili arkadaşlar duyun artık bizi not alıp geçiştirmeyin

• 6 farklı hesabım var hepsini tatil moduna alıyorum bu oyun da artık ne zaman bazı şeyler istediğimiz gibi olursa gelirim yoksa totem olsunlar artık 5 krş para da vermem herkese iyi forumlar

• Öncelikle Herkese hayırlı akşamlar. Oyunun ne halde olduğundan yahut karakter görünümünden ziyade oyundaki eksiklere yönelmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum. En basidinden oyundaki çevrimiçi sayısı gerçekten düşük bunun için bir şey yapamıyorsak o zaman en azından oynayanları düşünmek gerekiyor. Benim bir isteğim var o da şudur ki; Mühür çıkartmanın koşullarında "Hiç mühür olmamalı" koşulunun kaldırılması gerekiyor. Abi oyunun zaten en güzel kısmı Yer altı dünyasının kapılarını açmak iken bunun için rakip klanın mühür çıkartmasını niye bekliyoruz? Her şeyi geçtim rakip daha düşük seviyedeyse karşı klanın kapı açmasını istemez ve mühür de çıkartmaz haksız mıyım? Eğer ki rekabet ortamının en azından oynayan 3-5 oyuncuya güzel ve sağlıklı bir biçimde yansımasını görmek istiyorsak bu mühür olayının düzeltilmesi gerekiyor. Kendine güvenen klan basar 7 tane mührü açar kapıyı rakip klanda açtırmak istemiyorsa elinden gelen rekabeti gösterir. Bunun zırh görünümünü halletmekten çok daha kolay bi istek olduğunu düşünüyorum. Saygılarımla

~CHECKMATE~

• Birleşse belki iş yapar oda belki aslında 2 server yapıcan aga x1 x2 geri kalanını kapatsınlar nede olsa uzmanlar sv kapatma konusunda

Öyle deme hocam 6x serverda oynuyorum çok zevkli. Ama 1x ler öldü tekrar tamamının tek bir serverda birleşmesi çok iyi olur. Daha sonra 2x ler 4x ler 6x ler birbiri arasında birleştirilebilir. Ama ilk önce 1x serverlar kurtarılmalı.

• Merhaba arkadaşlar,

Oyunu çok önceden oynamış bir oyuncuyum, server 50 nin açılması ile tekrardan oyuna başladım. forumda arkadaşlar iyi kötü fikirlerini paylaşmışlar hepsini okuyamadım tabikii.

Benimde kendimce bir kaç önerim ve sorum olacak;

*Öncelikle serverlerin boşluğu çok üzücü keşke bu kadar çok server olacağına bu serverler birleşirse 1 2 kanala düşürülse ve aktif olarak oynayan oyuncular bir arada olsa.

*Oyuncuların büyük çoğunluğu eski zırh görünümü istiyor fakat bunla ilgili hiçbir gelişme göremedim server 50 de, bence eski zırh görünümünden ziyade oyunun içindeki item görünümlerinin artık bir yenilenmesi gerek silahlar,zırhlar,kalkanlar yıllardar oyuncular aynı itemlere bakıp duruyor hatta ve hatta vampir ve kurtadam görünümleri bile bir tık değiştirilebilir bu tarz yeniliklerin yeni oyuncuları oyuna çekeceğini düşünmekteyim.

*Oyunun yıllar içinde çok ufak çaplı yeni serverlerde görünüm değişiklikleri dışında bir yenilik değişiklik getirilmemesi arka plan fotoğrafı bile yıllardır aynı biraz oyuna heyecan katacak yenilikler yapılmasını isterim açıkçası.

*Oyunun forum dışında hiçbir sosyal ortamda kanalının sohbet odasının bulunmaması (eğer var ise lütfen paylaşın Discord vs.. bulamadım çünkü) diğer platformlardan uzak kalması, oyuncuların ortak bir noktada hızlı bir şekilde buluşup iletişime geçememesi büyük bir sorun..

*Oyunun bilgisayar haricinde mobil uygulaması olmaması zaten en büyük eksiklerinden biri. Ne kadarda telefondan internet üzerinden oyuna girilse de ekranda küçük oluyor ve oynaması zor oluyor. Artık bu zamanda bir insanı bilgisayarın başına oturtup bu tarz bir oyun için zaman ayırması zor gibi gözüküyor oysaki mobilden oynayabilirsek oyunun daha fazla insana ulaşacağını düşünüyorum.

*Yeni başlayanlar için oyunun içinde bir Rehber olsa daha iyi olacaktır. Forumda var mı göremedim ama yeni başlayan biri hangi statüye vermesi gerektiğini bile bilmiyor yada hangi statüye daha fazla ağırlık vermesini. Hangi avın tercih edilmesi gerekiyor, statüler ne anlama geliyor gibi...

* Son olarak bu yazdıklarımdan hangileri gerçekleştirilebilir emin değilim fakat Adminleri oyuncuların sorunlarını çözmeye ilgilenmeye davet ediyorum, oyunda zaten aktif oyuncu sayısı belli bu oyuncuları da kaybetmemek adına. Oyun baştan aşağı yenilenmesi güncellenmesi ve bu yenilikler yapılırken de oyuncuları oyundan soğutacak şeylerden uzak durulmasını temenni ediyorum.

Herkese iyi oyunlar iyi forumlar.

• Merhaba,

Kontluk 52 olarak butun sunucu adına burdayım. İstenildiği takdirde hep beraber de yazabiliriz.

Aktif sayımız zamanla yok olmaya gitmekte. Hepimiz Sunucu hızımızı 4x ten 6x e çıkarılmasını veya kontluğumuzun başka bir kontlukla birleşmesini rica ediyoruz.

Böylelikle ya alttakiler daha hızlı yakalayacaktır üsttekileri, ya da sıfır rekabet ortamından kurtulup daha fazla rekabet ortamı sunacaktır bize. Bunu büyük bir heyecanla arz ediyoruz.

Sunucudaki aktif herkes ile görüştüm. Hepimizin ricası bu yöndedir. İlginiz için şimdiden teşekkürlerimizi sunar iyi haftasonları dileriz.

Kontluk 52

• 56 serverde x6 da mağara görevleri yaparken çok zorlanır olduk 1 er defa basabiliyoruz 3-5-9 defa tek tıklama basabilsek veya altlarına x3 x6x9 olarak girebilsek o kadar vakit geçirmek zorunda kalmazdık

55 serverde hayalet gibi x2 oldu ama sanki kimse yok x4 olsa en azından diğer servere göre fark yaratabilir

• 56 sunucuda x6 da mağara hareketleri yaparken çok zorlanırken 1 er defa basabiliyoruz 3-5-9 defa tek tıklamayla basabilsek veya altlarına x3 x6x9 olarak girebilsek o kadar vakit geçirmek zorunda kalıyoruz

55 sunucuda hayalet gibi x2 oldu ama sanki kimse yok x4 olsa en az diğer sunucuya göre fark edebilir

Katılıyorum