BiteFight Öneri & İstek & Şikayet

 • Server birleştirilmesine bende katılıyor ve de destekliyorum. Olur veya olmaz orasını bilemem. Maalesef buda belirli bir süre çekiciliğini koruyacaktır. Uzun vadede yeni oyuncuların oyuna kazandırılması lazım. Yerinde ve zamanında yapılacak PR çalışmasıyla bu iş gerçekleşebilir. Eski oyuncuları da oyundan küstürmemek adına değişik etkinlikler getirilmelidir diye düşünüyorum. Son birkaç senedir yılbaşı etkinlikleri iyi değil. Önceki senelerde çok daha güzel etkinlikler oluyordu. Ayrıca %50 daha fazla cehennem taşı kazanma etkinliğini senede birden fazla olursa oyuna bu şekilde de bir nebze olsun hareketlenme gelecektir.

 • Malumunuz şuanda yeni açılan serverlar 2x-4x-6x olarak açılmaktadır.


  1x serverlar tamemen ölmek üzere oyuncu sayıları da çok az düzeyde tekrar oynanabilir duruma gelebilir ve oyun zevkini artırmak amaçlı bu ilk 30 serverın birleştirilmesini öneriyorum.

 • Merhaba saygıdeğer yöneticiler, sevgili arkadaşlarım


  yayınlanan habere göre v3'ün kapatılması (Yeni BF) yani yeni serverlarımızın kapanacağını öğrendik (101, 102, 103, 104 )


  server s104 oynuyorum rekabet dolu bir ortam mevcut, nereden baksanız en az 50 kişi var , bu oyuncuların çoğunda cehennem taşı , sandık, premium büyük ihtimal vardır en önemlisi ise 2 yıla yakın emekleri sebebi rekabetin sıcak olduğu için bu kişilerin de çok üzgün olduğu inancındayım yöneticilerimin GF nin haberlerini yayınlamaktan başka ellerinden birşey gelmediğini de biliyorum bugün birlik olma vakti bize sizlerde destek verirseniz oyun oynamaya devam ederiz yoksa çoğu kişi bırakacak


  öneri isteniliyorsa 101, 102, 103 bir araya 104 de toplanırsa bu oyuncular taşını da alır rekabetini de gittiği yere kadar yapar ya da varsa imkan hangi server ölü bakılsın onlar kapatılsın ama s104 lütfen ellemesinler.


  Desteklerinizi bekliyoruz

  Wonderlive1973 FraPPe  Aphelion

 • FraPPe Aphelion V3 sunucular kapatıldı ve bizim duyurudan önce happyde aldığımız bütün cehennem taşları/uzun süreli alım yaptığımız güvenli yer ve hükümdarlara harcanılan bütün cehennem taşları bir anda çöp olmuş oldu. Burada haksız bir kazanç elde edilmiş oluyor. Mevcutumuzda bulunan taş ve uzun süreli alımların taş bedeli karşılığına denk gelecek GAMEFORGE'nin bütün oyunlarında geçerli en fazla 1 ay kullanım süresi olan GAMEFORGE KUPON talep edebilir miyiz acaba ? Tabi ki hiç bir şey kapatılan hesabımızın ve serverin yerini tutmayacaktır ancak en azından GAMEFORGE oyuncusunu kaybetmek yerine , başka bir oyununa yönlendirmiş olur. Malum zaten BF' den eli ayağı çekmiş. Ne dersiniz böyle bir talep edebilmeniz mümkün müdür?

 • Hesaplarında cehennem taşı bulunan oyuncularımız ticket gönderin iadeler sağlanacaktır.

  Başka gameforge oyunlarında veya bf diğer sunucularında kullanabilceğiniz kod alacaksınız.


  Never Give UP

 • Hesaplarında cehennem taşı bulunan oyuncularımız ticket gönderin iadeler sağlanacaktır.

  Başka gameforge oyunlarında veya bf diğer sunucularında kullanabilceğiniz kod alacaksınız.

  ticket gönderdim 2 gündür cevap bekliyorum

 • 12 ocakta kapatılacağı duyurusu verilen sunucuların 9 şubatta tamamen kapatılarak aradaki 28 gün ne yapıldı çok merak ediyorum başlı başına mağdur olan bizler ne söylesek haklıyız eski sunuculara davet ediyoruz diyorlar da ben kapatılan sunucum da ki taşımı geri almadan nasıl geliyim ??

 • GF'nin başka bir oyununu oynadığımdan dolayı bu konu başlığını takip ediyorum orada kullanmak istiyorum şu kodu artık ama ne zaman geleceğine dair hiç bir bildirim yok :D

 • Büyük AV! Etkinliği istiyoruz !


  En son 2 yıl önce olmuş bir etkinlik ülkeler arası pvp etkinliği istiyoruz!


  Biraz aksiyon olsun oyunda uzun süredir bu etkinlik gelmemiş.

 • Öneri ve Şikayet kısmı oldugu icin buraya yazma ihtiyacı duydum zira ticket olarak actıgım konu olmasına ragmen bir cevap alamadım.
  Server 46 Oyuncusuyum kolaylık olsun diye Cehennem tası alımlarında Kredi kartımı tanımladım ama güvenlik gerekcesiyle bunu silmek istiyorum ve yapamıyorum bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
  Nasıl yapıldıgını gösterirseniz sevinirim

  FraPPe Aphelion

  IS2Pnu.png