BiteFight Öneri & İstek & Şikayet

• Tabiki zaman buldukça uğrayacağım.

Oyunla ilgili istek ve önerileriniz bana ilgili yönetici arkadaşlar iletiyor, bu konuda müsterih olun. Bende durumu şirkete raporluyorum.

Selamlar, sağlıcakla kalın.

• ilk önce bitefight 'in eski halinde olmadığını bütün herkes bilmekte fakat olan halini de doğru telaffuz efilmesi kanısındayım nasil yani derseniz

1. Olağan etkinliklerin doğru şekilde zamanin da ve yerinde beyan edilmesini istiyorum.

2. Veyahut hiç uğraşamayalım zaman bulamıyor sürekli bakamıyoruz diyorsa yönetici arkadaşlar. Oyun içinde haberler bölümünden bütün TR oyuncularina bildirim gitmesi en mantikli ve en kolay yolu diye düşünüyorum

3. Gelen yeniklerin forum içindeki geri bildirimlerini forum yöneticilerinin topic açma yerine anket şeklinde sunmaları hep olan tartışmaları engelleyeceginden, hem de sağlıklı kimse ile polemiğe girmeme açısından daha saglikli olacağını düşünüyorum

• Kayıda alıyorum, bu öneri ve eleştirinizi değerlendireceğim.

Yönetici arkadaslarla konuyu görüşüp gerekli düzenleme ve önlemleri alabiliriz.

• Bunlar benim nacizhane fikrim daha var ama sizin değerli vaktinizi almak istemem.

Diğer player arkadaşlar da mutlaka yazacaktir.

Sizi tekrar burada görmek güzel

Tekrar görüşmek ümidiyle yine gelin..

• Birden fazla projem , reel iş hayatım ve özel hayat sebebiyle ihmal etmiş oldum sizleri ama bundan sonra daha sık geleceğim mutlaka.

Etiketlemeyi unutmayın beni.

Sevgilerimle.

• Merhaba ;

Bugünki önerilerinizden sonra takım içi konuştuk ve bi karar aldık. Şimdi neredeyse hergün ufak çaplıda olsa etkinlikler oluyor veya 2 3 günde bir mutlaka birşeyler oluyor.

Server çokluğundan dolayı sıkıntılar olacağından lobi genel duyurular bölümünde bu duyuruları ekleyeceğiz ama genel duyurular için sizlere aynı sözü veremiyoruz çünkü problemler olabiliyor (hergün sürekli bildirim gönderirsek )bunun içinde farklı bir çözüm aklımıza geldi devreye sokacağız.

bu yıl için güncelleme konusunda sizlere olumlu bilgiler veremiyoruz fakat önümüzdeki yıl için çalışmalar olabilir bunu zaten bildirdiler.

server birleşimi konusunda her hafta rapora yazmak saçma olur ama ayda bir kere mutlaka yazacağız.

öneri ve isteklerden ve eleştirilerden asla vazgeçmeyin uslubu bozmamak kaydı ile uslubunu bozan aynı şekilde cevabını alır .

kendinize iyi bakın görüşmek üzere .

Never Give UP

• Burada konuşulan şeyler unutulmuyor. !

Tam tersine kayıt altına alınır.

Önerinizi şikayetinizi veyahut iletilmediğini düşündüğünüz şeyler varsa belirtin cevaplayalım.

Somut konularla gelirseniz daha faydalı olacak. ;)

• Bu başlıktaki istek ve önerilerinizi önümüzdeki hafta raporuma dahil edeceğim mutlaka.

Ama eski versiyonlu sunucu açmak imkansız gibi ama ben yine de raporlayacağım. :thumbup:

• forum da yapilan duzenlemeden dolayi HopeFull (Forum Admin) ve Etkinlikler için bildirim veren FraPPe (Game Admin) bu konuya öncü olan CoMa miz Wonderlive1973

Çok teşekkür ederim.

Istikrarlı çalışmalarınızın bu platformu daha iyiye tasiyacagindan şüphem yok.

Emeğinize sağlık...

• Herhangi bir admin cevaplarsa memnun kalırım! Küçük bir önerim ya da istediğim var diyelim. Medias serverinde aşırı derecede etkinlik oluyor! Ve herkes altın biriktirip etkinlikten etkinliğe skill geliştiriyor! Bence Medias'ta bu kadar az oyuncu varken bu denli hızlı gitmesi hiç hoş değil. Oyunda tam anlamıyla aktif oyuncu zaten az! Bunun nedeni ise etkinliklerin haddinden fazla olması. Herkes altın biriktiyor, yaptığımız başka birşey yok. Aynı döngü devam ediyor. Sürekli biriktir biriktir etkinlik gelince skille dönüştür. Artık cidden sıkmaya başladı bu durum. Birazcık azaltın şu etkinlikleri!! Medias pvp server olmaktan çıktı çok saçma bir döngüye girdi! Servere yeni başlayan arkadaşlar bile kısa süre içinde oyunu bırakıyor. Ben kendi adıma ve bir çok arkadaşım adına böyle bir öneride bulunuyorum. İyi oyunlar

• Merhaba arkadaşlar ve yetkili modaretörler.

güncel olarak şunu belirtmek istiyorum. Serverlara online oyuncu sayisi çok çok düşük yani sever 41 de oynuyorum fakat, inanın saldırmaya adam bulamıyorum. (45 level im) yanı sever açmak bir sonuç değil. Hiç değilse severler birleştirilsin. Pazara her girdiğimde bomboş bir görüntü insanın hevesini kursağında bırakıyor. Yeni severler bana göre değil. Ben eski oyuncuyum. Benim oyundan zevk aldığım zamanlarda oyun da son zırh vesten di.

Ve söyle bir önerim var ne kadar dikkate alınır bilmiyorum gameforge ye dahi mail attım. O kadar eski oyuncu arkadaşlar varmı bilgim yok ama ilk bıtefıght dediğimiz zaman resmen akla emek geliyordu. İnsan avına 15 dakka bir gitmesi 8 saat çalışıp diğer oyunculara saldırıp para bitirebilip alacağımız zırhın silahın hayalini kurmak çok güzeldi ya. Ve resim görüntülemesi o kadar hoş ve insanı iştahlandırıyordurdu. Yanı ben bir noradia zirh giydiğim zaman üzerimde ki duruşu Çok başkaydı karakterle bir bütün oluyordum sanki. Tamam diğer oyuncların saldırıp saldırmaması için etkili önemli diyorsunuz. Yanı bunu kaldırmak bir çözüm değil ki. Ayarlar menüsünde kim nasıl kullanmak istiyorsa o şekilde bir seçenek olsun neden ben noradia veya vesten zırhını üzerimde göremiyorum? Bundan mahrum kalıyorum? Sonuç olarak ben bir tüketıcıyım. Bu oyuna emeğimi paramı veriyorum. Karşılığında keyif almam gerekiyor öyle değil mi? Oynacak bir çok oyun var ama bıtefıght benim 2007 yılında ilk oynadığım online oyundur. Yanı yeri bende çok başka. Benim önerim bıtefıght classic sever çıksın. İlk çikan bıtefıght gibi emekle canla oynansın. Ben giydiğim zırhı üzerimde görebileyim o karakterle bir bütün olmak istiyorum yine eskisi gibi. Sırf üzerimde o duracak gözükecek diye cennem taşı alıp zirh aldığımı bilirim. Bu oyun eskiden çok güzel gerçekten çok güzeldi arkadaş bağlılıkları gece nin bir vakti alarm kurup karşı rakibe saldırdıgım zamanlar çok başkaydı. Burdan tüm yetkili moderatorlerıme sesleniyorum. Lütfen tüketicinin sesini duyun ve bu konuda bize yardim edin.

• Cidden çok merak ediyorum! Adminler siz taraf felan mı tutuyorsunuz? Adminlerin oyunu takip etmediği o kadar bariz belli ki! Ben oyuncu olarak Medias serverinde tek tek kimlerin Multi hesap kullandığını kimlerin bot sistemi kullandığını bizzat biliyorum! Siz adminler ya oyunu takip etmiyorsunuz ya da işin içinde başka şeyler var! Size defalarca ama defalarca yazdım bazı hesapları inceleyin diye! Artık sabrım kalmadı! Bu söyleyeceklerim kesinlikle tehtit değil sadece uyarı! Artık Mahkeme yoluyla geleceğim. Ben bir tuketiciyim. Oyuna verdiğim paraların karşılığında bile hileyi ve bunu yapanları banlayamıyorsanız mahkemede uğraşırsınız bundan sonra. Size tek bir SS sunmayacagım herşeyi mahkeme yolunda çözeceğim bilginiz olsun!

yolunuz açık olsun başarılar dilerim. İstediğiniz yere başvurabilirsiniz.

Never Give UP

• Merhaba,

Geçtiğimiz yıllarda yılbaşına özel etkinlikler düzenlenmişti. Aralık ayı boyunca etkinliklerin olduğunu ve çeşitli hediyelerin verildiğini biliyorum. Bu sene şu ana kadar bu konu ile ilgili hiçbir şey söylenilmedi.

Etkinlikler olacak mıdır?

Diğer bir sorum ise;

Bu sene içinde cehennem taşı alımlarında %40 veya %50 daha fazla cehennem taşı kazanma şansı gerçekleşmedi. Yakın zamanda böyle bir indirim diyeyim artık doğru tabir midir bilemedim yapılması planlanmakta mıdır?

Teşekkürler..

• Merhaba ;

Herşeyi çok iyi bildiğinizi sanıyorsunuz ama hiçbirşey bilmiyorsunuz .
    Ne kadar çok iyi savunmuşsunuz arkadaşınızı yada kendinizi bilemiyeceğim. Arkadaşınız size birşey söyleyince doğru ! , yönetici ceza verince haksız yanlış keyfi ceza. Bu kadar komik durumlara düşürmeyin kendinizi , kendi yazdığınız senaryolara bu kadar kaptırmayın kendinizi.

Ayrıca bot tan ceza alan hiçbir itirazda hikaye kasmıssınız vb gibi açıklamalar yapmıyoruz. Demekki her ne kullanıyorsa arakadaşınız bunla savunmaya geçmiş sizleri bu şekilde örgütlemiş ama işe yaramayacak itiraz ticketlerine cevap verildi buradan da cevap vereyim.

Never Give UP

• Merhabalar,

Görüyorum ki ilgili başlık konusu amacını aşmaya başlamış burada ki amacımız yönetici arkadaşlarımızı eleştirmek ve tartışma değil. Burada oyun içerisinde bir sorununuz veya öneriniz varsa bunları dinlemek adına oluşturuldu. Bu konular hakkında yazışmalarda bulunursanız bu başlık daha yapıcı olucağını düşünüyorum.

Yönetici arkadaşlarımın hareketlerinden hoşnut değilseniz bu konu hakkında bana discord ulaşabilir konu hakkında bu hareketinden memnun olmadığını belirtebilirsiniz ve bunu canı gönülden dinlerim ve varsa bi hatası kendisini uyarırız bir daha yaşanmaması adına ama bu alanı birbirinizle tartışmak için kullanmamanızı istemek zorundayım.

Şuan Bitefight TR discord kanalındayım konuşmak isteyen arkadaşlarım varsa bekliyorum.

https://discord.com/channels/7…371645/733299477883912213

Esenlikler dilerim ;)

r1BWB1.png

• Bismillah daha şimdi yazdım yani ne kadar hızlısınız arkadaşlar

Bu konu başlığı altında bu tip mesajları silmek zorundayız tartışmayınız burada lütfen.

r1BWB1.png