Vampires Legendaries [**VL**] vsDEADLY STRING [**D.S**]


  • Αναφορά μάχης Wed, 11.03.2020 - 20:30:31


    race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

    7-5.png

    Μαχητής: 7
    vs.

    race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

    5-6.png

    Μαχητής: 2


    Νικητής: DEADLY STRING


    DEADLY STRING κέρδισε: 822.916 Χρυσός


    Σημαία


    Η Συμμαχία DEADLY STRING λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Τσεκουριού.

    Σημαία του Τσεκουριού Σημαία του Τσεκουριού

    Πιθανότητα ευστοχίας: +2






    Τα λόγια είναι περιττά......

    Αν θες ρώτα τον Γρύλο και μπες και εσύ στο παιχνίδι 1 vs 1

    Αλλιώς κάτσε στην άκρη και μην μιλάς.

  • race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

    7-5.png

    Μαχητής: 4
    vs.

    race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

    5-6.png

    Μαχητής: 7


    Νικητής: Vampires Legendaries

    Vampires Legendaries κέρδισε: 603.025 Χρυσός


    Σημαία

    Η Συμμαχία Vampires Legendaries λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Τσεκουριού.

    Σημαία του Τσεκουριού Σημαία του Τσεκουριού

    Πιθανότητα ευστοχίας: +2

    βασιλάααααααακη! πες αλευρι....!!εχεις συνηθίσει πλέον τις φάπες!! Μονο μια μεταγραφη του μεγαλου γκετο-νικολάκη θα σε σωσει!! φήμες λένε ότι εχει παρει κανινουριους παιχτες με τους γνωστους του τρόπους και γυροφέρνει στο ελληνικό bitefight!!!

    θα ξανάρθουμε....μη διανοηθώ ότι έχεις χαλαρώσει!!!!

  • αντωνακήήήή καλησπέρα.... φήμες λένε οτι η κατοστάρα που έδωσες για να πέρνεις ψεύτικο χρυσό πόνεσε πιο πολύ και από την πρώτη σου φορά... η μήπως οχι ;; :/:/:/

    καλε μου αντώνακη ακόμα με την πάρτη μου ασχολείσε πασάκο μου; τόσο πολυ σου έχω λείψει ; κρίμα για σένα αλλα δεν θα σας κανω την χάρη να επανέλθω... μιας και η καραντίνα μου πρόσφερε λίγο ελεύθερο χρόνο είπα λίγο να τον περάσω γελώντας με κατι τυπάκια σαν και εσένα.

    καλε μου αντονιο δυστυχώς τόσα χρόνια ουτε εσυ ουτε καπιοι σύμμαχοι σου, δεν καταφεραν να παρουν πυλες στα ίσια, και είδα η χαρά σου / σας είναι μεγαλη που περνετε πυλες σε νεκρούς σερβερς. χαίρομαι ρε αντωνάκη γιατι ύστερα απο 15 χρόνια που παίζεις μπιτε καταφερες να δεις πύλες ;(;(;(


    ενα ΜΕΓΑΛΟ μπραβο λοιπον για το κατορθωμα σου αυτο. ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ! ! !

    οσο για αυτα που λετε για αγορασμενους παικτες απλα γελαω.......................................... αντωνακη μονο εσυ δινεις λεφτα για κατι τετοια ;)



    Υ/Γ: Περα απο την πλακα να εχετε ολοι υγεια εσεις και οι οικογενειες σας γιατι περναμε μερες δυσκολες.





    Παρακαλώ μεγαλύτερη προσοχή στον τρόπο έκφρασης~ Whitedrum

  • Δεν περίμενα η αληθεια είναι τόσο γρήγορη ανταπόκριση!!!

    Η κατοστάρα που λες ηταν για να μη σε διώξουν απ το σπίτι γιατί δεν είχες να πληρώσεις το νοικι επειδή το έτρωγες αλλου.. ξέχασες που με παρακαλούσες και κλαψούριζες; κρίμα που δε πήρες τίποτα και αναγκάστηκες να επιστρέψεις σπιτακι σου!



    Δε πειράζει εμεις αντέξαμε και παιζουμε ακομα ώστε να σε ψάχνουμε στους παιχτες που έχεις αγορασει. ποτε δε θα φύγεις από το bf. εδω θα είσαι και θα περιφέρεσαι μπας και βγάλεις κανα χαρτζιλίκι. Μεγάλωσες αλλα δεν αλλαξες στα τοσα χρόνια και απ ότι μαθαίνω καμια προκοπη. τα ίδια και τα ίδια.Οποτε Νικολάκη ασε τα μπραβο και κοιτα να προχωρήσεις στη ζωη σου και να βρεις τι θα κάνεις.

    όσο για τις πύλες για πλακα τις ανοιγουμε. και με το παλιο σου αφεντικο πολεμαμε για να περάσει η ωρα. αλλα όπως και αυτός απο φάπα σε φάπα. εσυ δεν τις άντεξες παρατησες παιχτες, αλαλξες παιχτες....παρακαλούσες για παιχτες κλπ κλπ μπας και κανεις κάτι με τον κοπο των αλλων.

    καλα να περνας...και μη χάνεσαι...εδω γύρω σε θέλω για να μπορείς να βγάζεις τα προς το ζην....
    όλοι σε εχουν μαθει τι ζήτουλας είσαι σε όλα τα επίπεδα!

    βασιλάκη θα ξαναέρθουμε!!





    +1 προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

  • φιλε ασε το bite, εφυγες για χολιγουντ.

    οταν καταφερεις και κανεις πραγματικες φιλιες απο δω μεσα οχι πισω απο ενα πσ και απο ενα σκυπε ελα ξαναπες μου για αυτα που λες για παρακαλια και νοικια και οτι μαλακια σ κατεβει στο κεφαλι, πραγματικα θα πρεπε να ντρεπεσαι για τα ψεματα που λες φαντασου ποσο κολλημενος εισαι ρε φιλε με την παρτη μου. δεν πειραζει ομως, οσοι με ξερουν , ξερουν αντωνακη οποτε μου αρκει :) και ξαναλεω οχι μεσα στο χαζοκουτι που παιζεις και χαιρεσαι μπομπιρα, εξω ιν ρεαλ λαιφ. γιατι ιν ρεαλ λαιφ δεν νομιζω να εχεις τις μπαλες να τα πεις...

    φιλακια ο τιγρης :*



    Y/Γ : Σε πουλαω σε αγοραζω καμια δεκαρια φορες αμα θες μικρουλη!






    +1 προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

  • Ακριβως και γω πάνω σ αυτο πατάω. στο ότι όσοι σε ξέρουν έχουν να μου πουν και κάτι για τη γούνα σου. τυχαίο;;;δε πειράζει, το μάθημα σου το πήρες, γυρίσες σπιτακι σου χωρις να πετύχεις τίποτα και τωρα απλα παλευεις να βγάλεις το μήνα. μονη σου χαρα να κρύβεσαι μέσα από παιχτες αλλων! είσαι διάσημος στο ελληνικό bf σε όλους τους σερβερ.
    άσε τον τιγρη και νιαουρησε γατάκι. μου έμαθες και τα english! τρομάρα σου. τα φιλάκια να τα χρησιμοποιείς στο πως βγάζεις το χαρτζιλίκι σου και όχι να τα στέλνεις σε μενα!

    βασιλη προσεχε γιατι μπορεί να χάσεις και από την ακαδημία μας που έβαλες πόλεμο! είσαι ικανός για όλα!!!!

  • Little little boy, κανεις δεν με ξερει απο τους συμμαχους σου , γενικα επειδη οι περισσοτεροι εχετε τον τιτλο των πανηλιθιων και των ψευτων δεν σε κατηγορω γιατι και εσυ πεφτεις θυμα σαν μπομπιρας που εισαι. δεν πειραζει ασε να νομιζεις οτι ξερεις/ξερετε ειναι οτι καλυτερο πιστεψε με!!!!






    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • χαιρομαι που πλεον συμφιλιώθηκες με την αληθεια και με ελλειψη επιχειρημάτων στο να αποδείξεις το αντίθετο, αποδέχεσαι όσα λεω αν και οι περισσότεροι τα ξέρουν εδω μέσα.
    όταν δεν μπορείς να καταφέρεις τίποτα στην real life όπως αναφέρεσαι και συ, μονο να δημιουργείς εντυπώσεις μπορείς σε ενα παιχνίδι.δοκίμασε να κάνεις ενα καινουριο παιχτη, και εισχώρησε σε καποια συμμαχία χωρίς να σε καταλαβουν (όσο γίνεται αυτο) και ρωτα απ έξω απ έξω τη γνωμη των αλλων για σένα. σίγουρα θα μάθεις ότι η ζωή σου είναι γνωστη εδω μεσα γι αυτα που δεν καταφερες και όχι τα αξιολογα που κατάφερες!

    μέχρι τότε σε θέλω να περιφέρεσαι εδω μέσα και να ψάχνεις κάτι να πετυχεις!μικρε νικολα!

    βασίλη μετα τον πολεμο ελα και στην κανονική συμμαχία!




    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • και εσυ χαιρομαι που αποδεχτηκες εν τελη οτι η κατοσταρα πονεσε τελικα πιο πολυ και απο την πρωτη σου φορα:love:

    δεν εχει νοημα η κουβεντα με σενα, διοτι, εισαι φαντασιοπληκτος , ψευτρακος και αδερφουλα!

    και εσυ και η φιλεναδα σου η σπυριδουλα. για αυτο τα ταιριαξιατε. δεν ειναι τυχαιο οπου πηγατε σας στειλανε. ειδικα την σπυριδουλα.

    εμενα κανεις δεν με εκανε περα , εγω τους εκανα εν τελη, οποτε κατι σημαινει αυτο ;) επιστημονας εισαι θα καταλαβεις.

    αντιος αμιγκος αντονιο εκλασες μεντες <X<X<X






    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • δεν εχεις παρει ουτε 1 € από μενα,εκτός και αν σου τα έδωσε αλλος με το νικ μου! φυσικα και δεν έχει, γιατί το επιπεδο ειναι χαμηλο! κριμα που δε μπορώ να αναφέρω όλα όσα ξέρω γιατί θα σε κυνηγάει η διώξη μετα! συνεχισε να περιφερεσαι εδω μεσα για να μπορείς να βγάλεις το μηνα!

    εγω επιστημονας...εσυ;βαρος;

    βασιλη μετα ελα για πολεμο στην συμμαχία που είμαστε όλοι!


  • Αναφορά μάχης Sun, 29.03.2020 - 01:37:29

    race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

    7-5.png

    Μαχητής: 7
    vs.

    race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

    5-6.png

    Μαχητής: 7


    Νικητής: DEADLY STRING

    DEADLY STRING κέρδισε: 1.225.976 Χρυσός


    Η Συμμαχία DEADLY STRING απόκτησε μια σφραγίδα.

    Λαγνεία

    Χάρισμα: -5% (σε εχθρό)


    Σημαία

    Η Συμμαχία DEADLY STRING λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Τσεκουριού.

    Σημαία του Τσεκουριού Σημαία του Τσεκουριού

    Πιθανότητα ευστοχίας: +2

  • Αναφορά μάχης Mon, 30.03.2020 - 16:01:59

    race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

    7-5.png

    Μαχητής: 7
    vs.

    race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

    5-6.png

    Μαχητής: 7


    Νικητής: Vampires Legendaries

    Vampires Legendaries κέρδισε: 977.972 Χρυσός


    Η Συμμαχία Vampires Legendaries απόκτησε μια σφραγίδα.

    Λαγνεία

    Χάρισμα: -5% (σε εχθρό)


    Σημαία

    Η Συμμαχία Vampires Legendaries λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Τσεκουριού.

    Σημαία του Τσεκουριού Σημαία του Τσεκουριού

    Πιθανότητα ευστοχίας: +2
  • Σε ποιον σερβερ γινονται αυτα?
    Επίσης έχει καθόλου κόσμο?

    Γιατί ξανάρχισα μετά από μήνες στο παλιό 16 αλλα νέκρα όλα και έλεγα μηπως άρχιζα αλλού.

  • Αναφορά μάχης Wed, 21.10.2020 - 17:11:49

    race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

    7-5.png


    11

    vs.

    race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

    5-6.png


    6

    Νικητής: Vampires Legendaries

    Vampires Legendaries κέρδισε: 933.912




    To νικολάκη γιατι δε τον κάνετε εμπιστο τώρα που άρχισε να ξαναπαίζει; καμια εμπιστοσύνη πλέον σ αυτη τη συμμαχία;;;;


  • Αναφορά μάχης Thu, 17.12.2020 - 04:27:25

    race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

    5-6.png

    Μαχητής: 12
    vs.

    race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

    7-5.png

    Μαχητής: 10


    Νικητής: Vampires Legendaries

    Vampires Legendaries κέρδισε: 1.527.927




    Φάπα απο άλλο πλανητη!!
    Δυστυχως οι φαφλαταδες παιχταραδες δε μπορεσαν να βοηθησουν τη συμμαχία τους, εσκυψαν το κεφαλι και καρπαζωθηκαν!
    πάμε στον επομενο!
    Περιμενω τις δικιολογίες τους!


  • Αναφορά μάχης Thu, 31.12.2020 - 20:53:40

    race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

    7-5.png

    Μαχητής: 7
    vs.

    race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

    5-6.png

    Μαχητής: 7


    Νικητής: DEADLY STRING

    DEADLY STRING κέρδισε: 1.378.649 Χρυσός


    Η Συμμαχία DEADLY STRING απόκτησε μια σφραγίδα.

    Λαγνεία

    Χάρισμα: -5% (σε εχθρό)


    Σημαία

    Η Συμμαχία DEADLY STRING λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Δράκου.


    Σημαία του Δράκου Σημαία του Δράκου

    Βασική ζημιά: +2

    ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ.

    ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.