Posts by antonio

Αναφορά μάχης Mon, 30.03.2020 - 16:01:59

race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

7-5.png

Μαχητής: 7
    vs.

race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

5-6.png

Νικητής: Vampires Legendaries

Vampires Legendaries κέρδισε: 977.972 Χρυσός

Η Συμμαχία Vampires Legendaries απόκτησε μια σφραγίδα.

Λαγνεία

Χάρισμα: -5% (σε εχθρό)

Σημαία

Η Συμμαχία Vampires Legendaries λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Τσεκουριού.

Σημαία του Τσεκουριού Σημαία του Τσεκουριού

Πιθανότητα ευστοχίας: +2

δεν εχεις παρει ουτε 1 € από μενα,εκτός και αν σου τα έδωσε αλλος με το νικ μου! φυσικα και δεν έχει, γιατί το επιπεδο ειναι χαμηλο! κριμα που δε μπορώ να αναφέρω όλα όσα ξέρω γιατί θα σε κυνηγάει η διώξη μετα! συνεχισε να περιφερεσαι εδω μεσα για να μπορείς να βγάλεις το μηνα!

εγω επιστημονας...εσυ;βαρος;

βασιλη μετα ελα για πολεμο στην συμμαχία που είμαστε όλοι!

χαιρομαι που πλεον συμφιλιώθηκες με την αληθεια και με ελλειψη επιχειρημάτων στο να αποδείξεις το αντίθετο, αποδέχεσαι όσα λεω αν και οι περισσότεροι τα ξέρουν εδω μέσα.
    όταν δεν μπορείς να καταφέρεις τίποτα στην real life όπως αναφέρεσαι και συ, μονο να δημιουργείς εντυπώσεις μπορείς σε ενα παιχνίδι.δοκίμασε να κάνεις ενα καινουριο παιχτη, και εισχώρησε σε καποια συμμαχία χωρίς να σε καταλαβουν (όσο γίνεται αυτο) και ρωτα απ έξω απ έξω τη γνωμη των αλλων για σένα. σίγουρα θα μάθεις ότι η ζωή σου είναι γνωστη εδω μεσα γι αυτα που δεν καταφερες και όχι τα αξιολογα που κατάφερες!

μέχρι τότε σε θέλω να περιφέρεσαι εδω μέσα και να ψάχνεις κάτι να πετυχεις!μικρε νικολα!

βασίλη μετα τον πολεμο ελα και στην κανονική συμμαχία!

Ακριβως και γω πάνω σ αυτο πατάω. στο ότι όσοι σε ξέρουν έχουν να μου πουν και κάτι για τη γούνα σου. τυχαίο;;;δε πειράζει, το μάθημα σου το πήρες, γυρίσες σπιτακι σου χωρις να πετύχεις τίποτα και τωρα απλα παλευεις να βγάλεις το μήνα. μονη σου χαρα να κρύβεσαι μέσα από παιχτες αλλων! είσαι διάσημος στο ελληνικό bf σε όλους τους σερβερ.
    άσε τον τιγρη και νιαουρησε γατάκι. μου έμαθες και τα english! τρομάρα σου. τα φιλάκια να τα χρησιμοποιείς στο πως βγάζεις το χαρτζιλίκι σου και όχι να τα στέλνεις σε μενα!

βασιλη προσεχε γιατι μπορεί να χάσεις και από την ακαδημία μας που έβαλες πόλεμο! είσαι ικανός για όλα!!!!

Δεν περίμενα η αληθεια είναι τόσο γρήγορη ανταπόκριση!!!

Η κατοστάρα που λες ηταν για να μη σε διώξουν απ το σπίτι γιατί δεν είχες να πληρώσεις το νοικι επειδή το έτρωγες αλλου.. ξέχασες που με παρακαλούσες και κλαψούριζες; κρίμα που δε πήρες τίποτα και αναγκάστηκες να επιστρέψεις σπιτακι σου!

Δε πειράζει εμεις αντέξαμε και παιζουμε ακομα ώστε να σε ψάχνουμε στους παιχτες που έχεις αγορασει. ποτε δε θα φύγεις από το bf. εδω θα είσαι και θα περιφέρεσαι μπας και βγάλεις κανα χαρτζιλίκι. Μεγάλωσες αλλα δεν αλλαξες στα τοσα χρόνια και απ ότι μαθαίνω καμια προκοπη. τα ίδια και τα ίδια.Οποτε Νικολάκη ασε τα μπραβο και κοιτα να προχωρήσεις στη ζωη σου και να βρεις τι θα κάνεις.

όσο για τις πύλες για πλακα τις ανοιγουμε. και με το παλιο σου αφεντικο πολεμαμε για να περάσει η ωρα. αλλα όπως και αυτός απο φάπα σε φάπα. εσυ δεν τις άντεξες παρατησες παιχτες, αλαλξες παιχτες....παρακαλούσες για παιχτες κλπ κλπ μπας και κανεις κάτι με τον κοπο των αλλων.

καλα να περνας...και μη χάνεσαι...εδω γύρω σε θέλω για να μπορείς να βγάζεις τα προς το ζην....
    όλοι σε εχουν μαθει τι ζήτουλας είσαι σε όλα τα επίπεδα!

βασιλάκη θα ξαναέρθουμε!!

race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

7-5.png

Μαχητής: 4
    vs.

race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

5-6.png

Νικητής: Vampires Legendaries

Vampires Legendaries κέρδισε: 603.025 Χρυσός

Σημαία

Η Συμμαχία Vampires Legendaries λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Τσεκουριού.

Σημαία του Τσεκουριού Σημαία του Τσεκουριού

Πιθανότητα ευστοχίας: +2

βασιλάααααααακη! πες αλευρι....!!εχεις συνηθίσει πλέον τις φάπες!! Μονο μια μεταγραφη του μεγαλου γκετο-νικολάκη θα σε σωσει!! φήμες λένε ότι εχει παρει κανινουριους παιχτες με τους γνωστους του τρόπους και γυροφέρνει στο ελληνικό bitefight!!!

θα ξανάρθουμε....μη διανοηθώ ότι έχεις χαλαρώσει!!!!

καλα ρε τις νικες που σου κάνω και το χρυσό που σου παίρνω τα βλέπεις η είναι ψιλά γραμματα για σενα;Χαμπάρι δεν εχεις παρει ακομη; Ετοιμάσου για πολεμο σου λεωωωωωω

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟταν θα μου παρεις βγάλε με!!! μεχρι τότε μπορείς απλα να μοιραζεις το δικό σου χρυσό απλόχερα!!!αμα θέλεις να μπαινεις μονος σου στον πολεμο κανε μία συμμαχία μονος σου. απλα σε παρακαλω, μην αλλαξεις το ονομα....σου ταιριάζει γάντι!

Κ σ αυτον που αναφέρεσαι...παλι κατι φάπες σου έρηξε!αρα ουσιαστικά τίποτα δεν απέδειξες και εκει...
    το γλέντι δε σταματααααααααα!

ο πόλεμος ειναι για συμμαχίες. αλλιως δεν θα είχε λόγο η ύπαρξη συμμαχίας. οποτε αν θες να αναμετρηθείς μαζι και να το παίξεις καλύτερος θα πρεπει να μου πάρεις χρυσό. κρίμα γιατί είναι κάτι που δεν μπορείς. μέχρι τότε καθε φορα που θα σου παίρνω εγω θα σε ποσταρω. για να μη ξέχνας ποτε τι σου συμβαίνει. σε παλιο και νεο φορουμ δε μου έχεις παρει ούτε 1 χρυσο!
    Μεχρι τότε αγοραζε το σεντουκι και πρόσεχε να μη το ξεπερνας γιατι παλι εδω θα τα λέμε!εσυ να τρεχεις να κρυφτεις και γω να το διασκεδάζω!!
    Ετοιμάσου για τον επόμενο πόλεμο!

εγώ ήρθα 1 vs 1. σε γλέντησα βασιλάκη, σου πήρα το χρυσό και έφυγα! και το 1 vs 1 μονος ήρθα. δε σε χάλασε καθόλου!!! έφαγες τη φάπα σου και ξανασήκωσες ανασθημα! όταν θα καταφέρεις κάτι αντίστοιχο τότε θα μπορεις να μιλήσεις ίσος προς ίσο. μέχρι τότε εγώ είμαι αυτος που σε εχω γλεντήσει ποσες φορες.ετοιμάσου για τον επόμενο πόλεμο....

έτσι είναι όταν οι φάπες έρχονται από παντού αρχιζουν να πολλαπλασιάζονται οι φιγούρες!
    Τι να σε φοβάμαι, μου φαίνεται δεν εχεις συνειδητοποιησει ακομη. δεν ηρθα και σου πηρα 200,000+ χρυσο; δε το πηρες χαμπαρι; τι να φοβάμαι; τι ασυναρτησίες είναι αυτές που λες; ακομη δε συνήλθες απ τη φαπα;το έχω ποσταρει, πανε εκει και σχολιασε ότι δεν ερχομαι.

Δε ξέρεις τι σου γίνεται και τα χεις χάσει!!!

όπως θα καταλαβες μετα από όσα σου εξήγησα, ερχομαι και 1 vs 1 παίρνοντας και το χρυσό μου, αλλα και σε πολέμους. όποτε σταμάτα να παραπονιέσαι αρχηγέ των γυναικείων εσωρούχων...!!!
    και σου είπα, σε θέλω έτοιμο γιατί θα ξαναέρθω για πόλεμο. καθάρισε το σβέρκο σου!

απο τις φάπες άρχισες να με βλέπεις διπλό και θέλεις να έρθω μονός;;;;; ε ρε κάτι δηλώσεις....!δε ξερεις απο που σου έρχεται πλεον οι φάπες!!!

εμείς ερχόμαστε γιατι απολαμβάνουμε το παιχνιδι όπως πάντα. παντα ερχόμασταν και πάντα θα ερχόμαστε. δε κρυφτήκαμε ποτε!!

Εσυ δε με υπολογίζεις σαν αντίπαλο γιατί τωρα δεν εχεις χρόνο, καθως υπολογιζεις το πόσο χρυσο έχεις χάσει από μενα και όταν κάνεις το άθροισμα γουρλώνεις τα μάτια και με βλέπεις διπλό....
    ότι και να κάνεις θα σου παίρνω το χρυσό σου! δε μπορείς να μου κρυφτείς εμενα μικρε βασιλάκη....
    και επειδή θα ξαναρθούμε σε θέλω ετοιμο...με καθαρό σβέρκο!!

Εγώ τι να ζητησω; εγω σου πηρα παλι 200.000+ χρυσό και πλεον το μονο που ζητάω είναι να αυξηθούν! ξέρω ότι θα με ταλαιπωρήσεις λιγο αλλα στο τέλος θα σου τα πάρω πάλι.
    όσο για τη μάχη, ετοιμάσου να ξαναέρθουμε...

Δε πιστευω να νομισες πως μ αυτη τη νίκη εχεις βλέψεις για πύλες μπαγασάκο!!!πες την αληθεια βασιλάκη....

Μέγιστε αρχηγέ των γυναικείων εσωρούχων ,το ήξερα ότι εσυ δε χαμπαριάζεις από τίποτα. έφαγες τη φάπα σου αλλα ξανασήκωσες κεφάλι. βρήκες το κουράγιο! Γι αυτό σε παραδέχομαι το ομολογώ.

απλά πιστεύω πως προτεραιότητα σου, έπρεπε να είναι ο χρυσός σου που κανει φτερα και όχι το να ποσταρεις.
    Εκανες μια νίκη αλλα θελω να προετοιμαστείς ξανα για τη ρεβάνς . θελω καθαρο σβέρκο....

Αναφορά μάχης Thu, 26.03.2020 - 11:00:59

antonio vs. upavasilis

Νικητής: antonio

Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (188452 : 158043)!

antonio κέρδισε: 227.920 Χρυσός + 16.728 Μπόνους χρυσού

Μεγιστε αρχηγέ των γυναικείων εσωρούχων....πεεεεεεεεεεεεες αλέυρι!!!άρχισες πάλι να με πληρώνεις!!! σε ευχαριστώ πολύ!

Υ.Γ. οποτε χρειαστείς στειλε μου μηνυμα να σου εξηγήσω τη σημασία του σεντουκιου!
    Υ.Γ.2 volcano τωρα ενταξει με το ποστ; είμαι ενταξει με το φιλαράκι σου; η θέλεις να του παρω πιο πολλα; περιμένω να βάλεις τον πηχη ακομη πιο ψηλα και είμαι σίγουρος ότι ο βασιλάκης θα φανεί αντάξιος τον προσδωκιών σου!!!

Υ.Γ. 3....βασίλη ξεκίνα να γελάς όπως μονο εσύ ξερεις, χωρίς λόγο και αιτία....!το γλέντι δε σταματαει μαζί σου!!!

είστε γνωστοι σα συμμαχία σας για τα γελάκια χωρίς λογο. οποτε δε θα σχολιάσω κατι αλλο πανω σ αυτο. τα εχουμε πει, τα εχουμε αναλύσει και όλοι εχουμε βγάλει τα συμπεράσματα μας για τη παρεούλα σας.

εχεις φάει τόσες φάπες που ψάχνεις κατι για να μπορέσεις να σηκώσεις κεφάλι. ανοιξε πύλες μεγαλε αρχηγέ των γυναικείων εσωρούχων!

επειδη μαλλον η εκπαιδευση σου δεν έφτασε καν μεχρι το δημοτικο, γι αυτό δεν ξέρεις και το αναλογο πείραγμα.
    αλλα ότι θα μου την πεις εσύ και θα μου πετάξεις υπονοούμενα για ανδρισμο γελάει και ο κάθε πικραμένος. εχεις φτάσει 40 χρονων και η συμμαχία σου ειναι θανατηφόρα γυνεκεία εσώρουχα. απλα γελάω.

πολεμο εγω μαζι σου έβαζα πάντα για να περασω την ώρα μου. αν θελεις έλα με όλη τη συμμαχία σου . η πρόταση αυτη έγινε και την απέφυγες παλι. αντε υπνο τωρα!

εσυ καλο θα είναι να ανησυχεις για το χρυσο που μοιράζεις καθε τόσο απλόχερα και άσε τις προσκλησεις σε 1 vs 1! γιατι και εκει απο ηττα σε ηττα πας.
    όσο για τους χαρακτηρισμους δημοτικού που χρησιμοποιείς ...καθρεφτακι!(να ξερεις γελασα πολυ μ αυτα που έγραψες)
    το συμπερασμα είναι ότι πηραμε αλλες 2 νικες σα συμμαχια και δε βλέπω να κάνετε και τιποτα. ουτε καν προσπαθείτε.

λογικο θα συμπληρώσω....

που χάθηκες εσυ βρε ψυχη;; Νομιζα ότι ισχύει και η διαφορά απο 15.000 ζημιά και πανω. αν όχι σβηστα . (ενας διαχειριστής)

ας με ενημερώσει καποιος, γιατί μέχρι τότε εγω θα ποσταρω....