Számoljunk el 10.000-ig.

  • 3623

    Whds.png


    Έμεινα στο μυστήριο του βλέμματος σου, χάθηκα βαθιά μέσα στα μάτια σου ...

    και ταξιδεύοντας μέσα σου, έφτασα στον καθρέφτη της ψυχής σου ... να ψυθιρίζω τρυφερά ...

    Σ'αγαπώ!!!

  • 3625


    Fene se tudja. Feltehetőleg agyilag menstruál Perculia. (A haladó nyugati médiából megtudtam, hogy nem csak mi, nők vagyunk képesek erre :D ) Abszolút nem is tudtam hová rakni a hisztijét. Még a fingos tényleg egy kis tréfa - addigra már megkaptam, hogy sátánista az avám, azért cseréltem a hozzá passzoló siget - addig az, ami itt volt egy napig (ha nem láttad szólj, spoilerbe berakom) nem tartalmazott semmilyen mellékes jelentést,vagy ugratást, csak szimplán tisztelegtem vele egy mestermű előtt. Animeaddict-en pl. most is az van kinn. Egy büdös szóval nem jelezték, hogy gond lenne. Pedig ott még a spoilerre is figyelni kell :D (márpedig a gyerekekről készült skiccek* csak az utolsó harmadban kerülnek elő..... sőt később, addigra már kiderül, hogy nem is NDK németbeliek, hanem csehszlovákok....)




    Amúgy azért sem értem a hisztit és az agresszív banolást - pláne ikariam fórumon, ahol se felszólítást nem kaptam, se semmi, pedig ott a fórumon, pláne az újon büntetlen előéletű vagyok!!! erre varrjatok gombot :D - mikor itt is... vagyis a régi fórumon is kisebb nyomás gyakorlással elérte a társaság, hogy lecseréljem azt a szettet, ami finoman fogalmazva a köz jó ízlését erősen sértette. (Bezzeg Noel és az ő szőrös melles David Hasselhoffja maradhatott :D ) És az 10 éve volt. Normális indoklással és normális határidővel cserélem. A határidőt azért kell kihangsúlyozni, mert Ninna nem tudja mi a különbség a 24 és a 48 óra között. Meg igazándiból azt se érti, hogy mi a halandzsa, szóval ő már banolt azért is, mert nem fordítottam le más japánul számolásnak álcázott random írásjelek egymás mellé pakolászását. Valószínűleg itt azért nem aktív, mert még se banolhat ki mindenkit, aki nem mellékel neki magyar fordítást. :D


    És ebben az a legjobb, hogy igazándiból a team tagok fikázásáért se kell félnem a bantol, mert az ide író BA-k nem beszélnek magyarul, a magyar modok meg úgy se jönnek fel ide. Ha még is, nem olvasnak vissza. :D Szóval tök rendes vagyok, hogy eddig nem anyáztam. (Mondjuk nem sok értelme lett volna, de hadd fényezzem már magam. :whistling:)





    *ezt miért akartam mindenáron sketch-nek írni? :D

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • 3627:evil:


    Nekem ez magas!

    Semmi sértőt, megbotránkoztatót nem találtam sem a régi, sem a mostani szettjeidben.

    Ennyi erővel az enyémet is tilthatnák, mivel egyesek számára undorító, félelmetes.8)

    Szerintem csupán szimplán veled van gondjuk egyes embereknek. Lehet valós, vagy vélt, régi vagy újj sérelem miatt.:D

    8pNx3Qm.png

  • 3629


    Na, akkor látom te megértetted a lényeget. Ott csak megsértődni képesek. Azt nem tagadom, ha sértegetek, vagy beszalad egy csúnya szó, akkor jogos a kirakás. BF-en is általában leültem csöndben, ha jogos volt a dádá. (Metinen is, csak ez nem tűnt fel nekik eddig. :D )

    Azt se szoktam tagadni, hogy a humorom erősen csípős, de eddig a többség rendesen tudta jelezni, hol az a határ, amit ő még elvisel.

    Amúgy a sérelmek javarészt véltek. Nehezen viselik a kritikát. Teljesen mindegy, hogy az építő lenne, nem sértő. De legalább szétröhögöm a fejemet, hogy teszek egy javaslatot, hogy ne barmolják tovább a fórumot, aztán mint egy durcás 5 éves az ellenkezőjét csinálják. :thumbup:(Öreg vagyok én már ehhez....)


    A sig-ed pedig tényleg ijesztő. Szerintem sose nézem meg azt a filmet, elég volt az előzetes. A horror amúgy is kényes nálam, mert szeretem a misztikus dolgokat, de nagyon ijedős vagyok, a vértől pedig félek, ami így erősen szűkíti a lehetőségeimet. Animénél annyi van, hogy az rajzolt, nem valós, könnyebben megnézem. (Volt nekem horror animés szettem is. Fuuu talán Tubi mondta azt akkor, hogy a külsőm végre tükrözi a belsőmet ^^)


    Az 1408 pl.anno tetszett, lehet újra kéne nézni, mert régen láttam. Meg az Azonosság se volt rossz. Meg is jegyeztem magamnak, hogy bakker, mind a kettőben John Cusack játszik. :D





    Szerk.: Közben a metines fb csoportba kiraktam, hogy itt Equalizernek nem volt baja, meg gondolom Ninna hisztizve továbbította, hogy itt kibeszélem az esetet, így a 17 napos banomat véglegesre módosították. Kb. egy hét már letelt, de ez alatt ugye semmit nem tudok csinálni és nem is nagyon írtam az elmúlt hónapokban. Amúgy is úgy 1,5 hónapja korlátozva voltam,nem tudtam a spamen kívül sehová írni előmoderálás nélkül. (A spamet meg már hónapokkal korábban szó szerint bezárták.) Igazándiból szavaim nincsenek erre a helyzetre. 20-as, 30-as emberek ilyen kicsinyes módon viselkednek holmi virtuális keménylegénykedés és hatalomféltés miatt.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

    Edited 2 times, last by Nuttika ().

  • 3632

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • 3634

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)