Dyskusje ogólne o H40














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • Blade, ja mogę napisac na murku "Jan Paweł Drugi był bandytą" i podpisać się "Blade z Bitefight", wiarygodność zerowa podobnie jak tego kolesia.

    Chociaż w sumie... może sami robicie krzywe akcje, żeby spróbować nas oczernić i odwrócić uwagę?


    No bo pomyślmy:

    - klan o wulgarnej nazwie miał w pewnym momencie wsrod członków Gryzaka i Katię

    - teraz Katia jest u Was, ale Gryzak dalej tam siedzi. Juz nie jest liderem, liderem jest multikonto Geralt. Pytanie, dlaczego Gryzak dal mu lidera?

    - dlaczego wypisujace do nas głupoty konto "hermoI" (przez duże "i") było u was w pewnym momencie adminem?


    Kto normalny przyznałby się, że dostał lapówkę (xD) od przeciwnego klanu za zniszczenie waszego xD . Grubymi nicmi to szyte, ale w waszym stylu.

    //Połączyłam posty

    Aszti

  • To łatwo sprawdzić po IP i wtedy miejscowości i wtedy wyjdzie

    Gryzak do nas przyjdzie dlatego oddał lidera żeby klan nie przepadł

    //połączyłam posty

    Aszti

  • No to niech support to sprawdza i banuje winnego do 2099 roku. Tak jak deklarowalem - jesli wyjdzie, ze ktos od nas jest z tym zwiazany, to wypad z klanu permanentnie. Natomiast nie mam pół przesłanki, że to ktoś od nas.


    A wy nie rozdawajcie adminek przypadkowym kontom na 1lvl. Btw. ufacie temu wilkowi Geralt? Gość coś mało gra, a jest liderem... ;)

  • miałem sie nie udzielac nie raza mnie takie chore akcje znam gre od dawna były akcje ze graty były posprzedawane i z targu znajomi zdazyli czesc odkupic ale to dawnobyło

    ale pisałem zeby zlikwidowali ta podrube i nikt z tym nic nierobi

    luther go przyjoł jak i kolega rokos wczesniej tylko dlaczego ja mam ponad 300 lvl a podróba 1 tu niemozna miec multików na starych mam multi i wszyscy kturzy powinni wiedziec wiedza

    na spidzie niepotrzeba mi duplikatów ja nie oszukuje i gram od 2007r regularnie konto rodzime pierwsze na 3s JackSoft na 1s HAGEMON

    niekturzy z automatu mysla ze podruba to oryginał i niesprawdzaja bo maja pewnosc ze to znany im klanowicz a tu okazało sie ze gosc wykasował cały klan i nabruzdził ze sie w głowie niemiesci tego jeszcze na zadnym serwie niedoswiadczyłem były krety zdradzali kto zbiera i kiedy ale zeby klan rozwalic zeby tylko pieczatek niezbierał i zeby niemogli robic to lekie przegiecie moze niech sie w koncu wypowiedza modenatorzy prosiłem o kasacje podróby teraz prosze o informacje gdzie loguje sie podruba z jakiej miejscowosci

  • No to w tym układzie sprawa jest jasna, że weszła podróba i wam narobiła problemów. Szczerze wspólczuję, bo tak nie powinno być i my jako klan zdecydowanie to potępiamy.


    Zauważ, że już 28 marca pisałem o tym koncie, kolejny dowód że RDL nie ma z tym nic wspólnego. I kolejny dowód, że support tej gry istnieje tylko teoretycznie.

  • Pierwsza sprawa trzeba sprawdzac konta jakie sie przyjmuje do klanu, u nas tez zdarzaly sie konta ktore probowaly sie podszywac pod reszte klanu.....


    Druga sprawa to tylko gra, wyluzujcie......


    Trzecia sprawa, watpliwosci zglaszac na support i tyle, zastanawia mnie tylko dlaczego Podgryzacz nie zmieni nazwy i tagu klanu.....

  • Ponoć jestem prezydentem Polski! Artur dam ci radę nie trolluj tymi podróbkami bo się ośmieszasz a ja mogę ci zrobić sankcje od dołu po samą górę.

  • Komornik jak skonczysz bawic sie w sedziego to daj znac :D

    I nie wypisuj do mnie takich glupot ze jestem kretem nobem itp sorki zablokowalem juz Cie wiec nie bedziesz pisal Ci co mnie znaja to wiedza ze do kreta to mi daleko :)Popelnilem blad bo nie sadziłem ze jakis pajac lata po serwie z nickiem takim jak nasz lider i chce rozwalic nam klan no cóz bledy chyba każdy popelnia jakie wnioski hm...

    Grac dalej i uwazac na to kogo sie przyjmuje na nastepny raz naszczescie nie zajmuje i nie bede sie zajmowal rekrutacja uf cale szczescie :D

    Jestem tylko zwyklym graczem który ładnie i grzecznie walczy z klanem RDL na wojenkach :) Powodzonka chlopaki widze nowy kompan do was doszedl przejmujac konto sporo laduje pk w eq i eliksiry mam nadzieje ze w koncu bedzie jakas rywalizacja macie szanse bo narazie nie mam zmiaru kupywac nic za Pk wiec czas start :) :D

  • Ostatnie zdanie Toredo94/Luther wszystko wyjaśnia jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do ataku na klan akademie i sojusz. Ciekawe że było napisane w podobnej charakterystyce co post Artura dla pewności zgłosiłem do suportu. Brak Polskich znaków i ogólny poziom agresywności w tych zdaniach jak ktoś ma jakieś wątpliwości to właśnie wyszło szydło z worka. Udermine twój tekst o wyrzuceniu go z klanu nadal aktualny?

  • Jak Ty na to wpadłes ze ja to Luther 😕skoro sam napisałem posta żeby zamknąć ta komedie bo widząc co ludzie piszą na tym forum to nie powinni być dopuszczeni do internetu 😊Tyle lat w bf gram ale takiego cyrku nie widziałem 😂😂

  • Chyba już wiemy kto jest kretem.


    Do nas też wypisuje ten heniu i grozi.


    Komornik, gdzie się nie pojawisz to ferment. Do tego cały twój klan ktory nie lvluje ale siedzi w dc...

  • Undermine jak będziecie robić stemple po walce to i będzie normalna gra 😊Bo skoro ma być tak jak dawniej ze dostaniecie po głowie i nie robicie stemplów to co to za gra jak mamy walczyć o bramy skoro tylko 2 klany są tu aktywne weź pomysl i potem pisz żebyśmy grali normalnie bo to powinno być do was skierowane 😊

  • Wtedy nie robiliśmy, bo byliśmy rozbici, odszedł od nas najlepszy gracz, przewaga po waszej stronie była ogromna, a my niezorganizowani. Myślę, że Wy też byście byli oszołomieni po stracie Gryzaka, gdyby przestał grać.


    Zobacz jak wyglądała ostatnia walka o bramy, mimo waszych słabych akcji się postawiliśmy, a wy zamknęliście klan na 3 osoby, zyskaliśmy przewagę 3 na 3 to dopiero zrobiliście znowu 7. Słabe to było.


    I bez spin - zbieramy siły, mobilizujemy się i powalczymy, mimo że jesteśmy na straconej pozycji.