Dyskusje ogólne o H39

Ważne linki

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• W tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z Hrabstwem 39 oraz sprawach nawiązujących do tego Hrabstwa lub mających na to Hrabstwo istotny wpływ.

Proszę jednak pamiętajcie, że obowiązuje tu Regulamin Forum.

Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa.

Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.

Zapraszamy do dyskusji :)

Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy ? Napisz !

• 1. Więcej talentów i talenty na wyższe poziomy.

2. Więcej rytuałów dla klanów powyżej 18 członków.

3. Lepszy balans gry jeśli chodzi o bonusy dmg/szans a atrybuty (więcej użytecznych itemów na wyższych lvlach).

4, Możliwości rozbudowy kryjówki klanowej o coś więcej niż tylko ilość ludzi których można pomieścić w klanie.

5. 8000 próg elementów i 16000 punktów do rozgospodarowania (przykładowo powyżej 300 lvla co 100 poziomów mamy dodawane 1000 punktów, albo jakiś przelicznik co lvl).

6. Zlikwidowanie eliksirów i zmiana bonusów zwykłych mixtur z +10 na +10%.

7. Licznik czasu w buddy liście.

8. Usprawnienie działania czatu i możliwość czatowania z jednym graczem.

Więcej grzechów nie pamiętam, wszystko zostało na starym forum.

• cudo.

Dodałbym też np. więcej możliwości gry pod "coś" to znaczy aktualnie gra się albo pod szansę albo pod dmg, tak jakby dwie frakcje i koniec... trochę nuda :D By można było dodać nie wiem, jeszcze ze 4 możliwości, to byśmy mieli ich łącznie 6, a tak to na wyższych lvlach tak na prawdę każdy gracz wygląda tak samo z gratami i talentami... obrażeniowcy to już w ogóle, tak mała różnica że w zasadzie jak jest dwóch obrażeniowców to mają no te same graty... nuda.

Albo w ogóle frakcje postaci to znaczy gacki i wlki tak jak było ciągle, wiadomo, ale np. 3 rodzaje gacków(ale każdy rodzaj może być razem w klanie) i 3 rodzaje wilków(i tak samo bez względu na rodzaj, mogą być w tym samym klanie bo ta sama rasa) i każdy rodzaj danej postaci(czy to gacka czy wilka) ma inne talenty, przysiąść chwilę, rozpisać tak by każdy rodzaj frakcji był sobie równy i jakoś nie odstawał, to by było ciekawe :D

QGxKlNW.jpg

Edited 4 times, last by pevu ().

• Ostatnie podrygi gry BF, operator chce ostatkami sil zarobic na graczach otwierajac nowe serwery , wiecznie to trwac nie bedzie spirala sie zamknie gra nie bedzie przynosic dochodow i zniknie jak inne projekty dajace zarobek na minusie

• operator chce ostatkami sil zarobic na graczach otwierajac nowe serwery

Operator nie zarabia na graczach, to wolontariat. Dlatego też nie decyduje o niczym np. otwieraniu nowych serwerów itd. ;)

Co do zmian.... spytam. 8o

• Jeśli dobrze pamiętam to mogłem tam grac jeszcze pod nickiem Bladykris. Jednak z mojego zasięgu najbardziej zapamiętałem Mangvasa i Farureja. Fajne turnieje były, R*D*L, DV i ONE.