Jak poprawnie przekazać lub zamienić konto


Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


 • Każde przekazanie lub zamiana konta musi odbywać się przez Support gry, tylko wtedy możecie mieć pewność że nie spotka Was żadna niemiła niespodzianka w postaci utraty konta. Wszelkie inne metody przekazania lub wymiany konta są nielegalne i w przypadku kradzieży nie możemy Wam w żaden sposób pomóc - wymieniacie się na własną odpowiedzialność, więc jesteście świadomi wszelkich konsekwencji z tym związanych.


  1) Przekazanie konta

  Konto przekazuje zawsze właściciel konta (nie może tego zrobić osoba która konto chce je przejąć!). Aby poprawnie przekazać konto właściciel musi napisać zgłoszenie do Supportu gry, zgłoszenie może być przyjęte wówczas gdy zgłaszający ma przypisany do konta support adres e-mail ustawiony na stałe na koncie w grze (w przypadku braku tego adresu zgłoszenie zostanie odrzucone). Po zalogowaniu się do supportu zgłaszający wybiera Kontakt z support > Gra, następnie wybiera serwer, wpisuje nazwę konta oraz wybiera adres e-mail (nie musi być wybrany ten który jest ustawiony na koncie, wystarczy gdy ten adres e-mail jest przypisany do konta support) oraz wybiera temat: Przekazanie / Zamiana kont. Ważne aby wpisać wszystkie wymagane informacje w treści zgłoszenia, przykład:  Po wysłaniu zgłoszenia należy poczekać na naszą odpowiedź (proszę nie przekazywać hasła nowemu właścicielowi gdyż jest to całkowicie zbędne, jedyne co powinniście podać to login do konta). Dostaniecie potwierdzenie poprawnego przekazania konta i dopiero wtedy cała procedura się kończy. Proszę nic nie przyśpieszać na własną rękę i spokojnie czekać na zakończenie procedury przekazania konta.


  2) Zamiana konta

  Zamianę, tak jak i przekazanie, zgłaszają właściciele kont. Żeby zamiana była poprawna obie strony muszą napisać zgłoszenie (gracz A przekazuje konto graczowi B, gracz B przekazuje konto graczowi A), reszta procedur wygląda tak jak przy przekazaniu z tą różnicą, że w treści zgłoszenia musicie napisać iż jest to zamiana, przykład:  Tak jak w przypadku przekazania proszę nie podawać sobie żadnych danych prócz loginu konta, hasła zostaną wygenerowane automatycznie i wysłane na wasze e-maile, tylko zamiana przeprowadzona do końca zgodnie z procedurami jest poprawna i daje nam możliwość pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów.


  Autor: Pierwszak

 • Sangha

  Approved the thread.