The.Devils.Curse.Drakoi

  • Μπράβο στα ΛΕΜΑΡΓΑ :thumbup:

    Τι τον θέλανε τον πόλεμο των 7 ;)


    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • Μπράβο παιδιά για την φάπα.... ξέρω έρχονται γιατί απολαμβάνουν το παιχνίδι μάλλον έρχονται γιατί τούς αρέσει να τρώνε φάπες χρόνια γράφει το κοντέρ ,

  • δρακοι καλημερα βγηκε ο ηλιος!


    χαχαχα


    μπραβο παιδια!

    Πάλι βεντέτα άρχισε, πάλι θα σκοτωθούμε,


    πάλι τα καταφέραμε, ρεζίλι να γενούμε...!

  • Και μονο που σας κανω και μεταφέρεστε εγω γελαω μαζι σας...οταν καταλάβετε οτι σας δουλευουμε ψηλο γαζι τοτε θα τα ξανα πουμε..εσυς νομίζετε οτι μας νοιάζει αμα χασουμε...εμεις δεν ειμαστε λεμαργοι να κρυβομαστε μην μας βρει ο γρυλος..και επισης κουγια τις δεκαρας οτι λεω παρα πεντε μην το λες ακριβως να εχεις δικια σου πρωσοπικοτητα...εδω δεν εχεις δικο σου παικτη θα εχεις και προσωπικοτητα...πισω στην σπηλιά σου τωρα πεταλωτή κουνουπιών

  • εεεε συγνωμη αλλα εχω δικο μου παιχτη.


    ακομα μια καραμελα που εχεις φαει και δεν ξερεις τι λες.


    οσο για το κουγιας της δεκαρας δεν ειμαι δικηγορος.


    αν θες εχω να σου γνωρισω.


    ειπες κατι παρα 5; μια ζωη κοπια των λεμαργων προσπαθουσατε να βγαλετε....


    ξερω πολυ καλα οτι και ο δρακουλας, αχαιος και βρικο ειστε 3 ατομα που μπενεις ο ενας στον λογαριασμο αλλου.


    αλλα η προσωπικοτητα του ενως εχει ποτησει στους αλλους και εχετε διχαστει μονοι σας.


    αχαιοδρακουλοβρικο αν θελετε βοηθεια ξαναλεω οτι θα το κανω δωρεαν.


    στειλτε μου μυνημα να σας δωσω σκυπε η ντισκορντ να σας βοηθεισω με συνεδριες.







    +1 Προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

    Πάλι βεντέτα άρχισε, πάλι θα σκοτωθούμε,


    πάλι τα καταφέραμε, ρεζίλι να γενούμε...!

  • Μπράβο στα ΛΕΜΑΡΓΑ :thumbup:

    Τι τον θέλανε τον πόλεμο των 7

    τι πολεμο θες ρε μεγαλέ? με 3 δεν σου αρεσει 7 δεν σου αρεσει θες 15 γιατι δεν εχω οποτε να μην σου βαζω ποτε? εισαι αστειος...<X

  • εσύ παπαγάλε Κούγια αντε να τους πας τις πετσέτες ανύπαρκτε γλυφτει ζητιανε τον λεμαργων να σου χαρίσουν παίκτη...







    +1 Προειδοποίηση για Προσβολή~ Whitedrum

  • Αχαιο πάνε νερά και πετσέτες στον γρυλλακο μπας και σας κουβαλήσει όλους γιατί τώρα τελευταία είναι μεγάλα τα ζόρια τού.... αλλά εντάξει καταλαβαίνω όταν κάνει δηλώσεις και δέν τού βγαίνει και μετά το γυρνάει επί προσωπικού γιατί επι συμμαχίας δέν το κατέχει από τής φάπες που τρώει/τε... αντε περαστικά σάς