Problem z logowaniem














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • 3 dzień po tej ,hiper ,super aktualizacji lobby" i już widać że to był gwóźdź do trumny 😁mi jakimś cudem udało się zalogować a patrząc po rankingach łupu na s32 dużo kont stoi w miejscu i to tych do tej pory aktywnych😁 jedynym słowem dziadostwo ta aktualizacja 😁dla mnie to bardziej kradzież kont bo sporo osób włożyło w swoje konta sporo realnej kasy 💵💵💵 a teraz nie mogą się zalogować na swojej konta bo nie wszystko działa jak powinno 😁

  • myśle podobnie,swoje konto powyżej 2300lvl zaklądałem naście lat temu i kasy sporo na to poszło a teraz wejść na nie mogę bo mail dawno temu zakładany jest już nieistniejący i obecny system nie znajduje mojego konta abym mógł je dodać,kłopot jest nie tylko mój ponieważ będąc tam na liderze klan nie będzie mógł otwierać bram..lipa lipa i jeszce raz lipa..

  • tak jeszcze dodam że przedtem system potafił znaleść i powiązać wszystkie multi konta a teraz nie potrafi dodać do tego którym się udało zalogować.

  • Ta aktualizacja dobili tylko ta grę 🥺 a niektórzy próbują zachwalać ta aktualizacja lobby która jak widać okazała się wielką lipą 🥺 wiele kont się zmarnuję ale kogo to obchodzi przecież lobby to taka ,,wygoda,,😁za nic mają graczy ciekawe co jeszcze wymyślą 😁na moje mogą już tą grę zamknąć całkiem 😁

  • przedtem system potafił znaleść i powiązać wszystkie multi konta a teraz nie potrafi

    System w 99% (?) poprawnie połączył konta lub wyświetlił propozycje że są inne konta i czy również je połączyć.


    Nie wiem sobie Państwo to wyobrażają - system ma łączyć konta o różnych adresach email? Po IP? Z moim IP lata połowa mojego miasteczka - czyli łącząc tylko po IP to miałabym różne konta albo straciłabym swoje na rzecz jakiegoś sąsiada który gra.



    teraz wejść na nie mogę bo mail dawno temu zakładany

    Czyli krytykujemy grę (za wprowadzenie wygody) ponieważ ktoś nie pamięta adresu email.


    Komunikacja z team zawsze odbywała się na podstawie adresu. Czy to coś dziwnego? Chyba nie, prywatnie nie spotkałam się z sytuacją gdzie email byłby olewany. Na każdej stronie której używam (nie licząc tych finansowych), w każdym sklepie - ważny jest email. Do logowania, do reklamacji.


    Swojego czasu posiadałam jedno z najlepszych kont światowych w innej grze GF. Nie wyobrażam sobie sytuacji że nie dopilnowałabym sprawy z email. Tym bardziej, jak sam Pan o tym wspomina, takie konto wymaga ogromną ilość czasu.


    ..lipa lipa i jeszce raz lipa..

    Też bym sobie pluła w twarz jakbym nie dopilnowała sytuacji z email.


    Tylko czy to są podstawy żeby kogoś innego winić?


    Wysyłałam do Państwa wiadomość w grze:


    Quote

    Ważne:


    Po aktualizacji aby grać będziesz potrzebować konta Lobby. W całym procesie przejścia na Lobby ważna jest znajomość e-maila na którym jest konto.


    Nie pamiętasz swojego adresu e-mail? Możesz go sprawdzić w Ustawieniach przed aktualizacją.


    Nie spamowałam Państwu w grze informacjami o event więc jak już poszła wiadomość w grze to musiała być ważna.



    ===================


    Jeżeli ktoś nie pamięta adresu email -> zapraszam na tickety.

    Pomogę na tyle ile mogę.


    Czasem zadam dziwne pytanie, proszę o odpowiedź. Pytanie ma na celu nakierować na rozwiązanie lub mi pomóc z ocenie sytuacji. ;)

  • Dagusia zabawna jesteś😁 na siłę próbujesz bronić tej nie przemyślanej aktualizacji lobby nie każdy pamięta swojego e-mail 🥺co było do przewidzenia wiele dobrych kont się zmarnuję ale co cię to obchodzi 😁jak całe GF nie potraficie dobrze zrobić eventu a porwaliscie się na taką rewolucję szkoda słów 😁 aktualizacja lobby to WIELKA LIPA

  • na siłę próbujesz bronić tej nie przemyślanej aktualizacji lobby nie każdy pamięta swojego e-mail

    Nie muszę bronić GF i tej aktualizacji. GF mi nie płaci, co najwyżej będę mieć więcej czasu dla siebie. ;)

    Aktualizację o Lobby będę chwalić bo sama graczem byłam i bardzo sobie ceniłam dostęp do wszystkich kont jednym klikiem. Ocenić Lobby można przez opcje jakie dodaje grze. Większość osób ma problem bo nie pamięta adresów @. Czy to wina tej aktualizacji? Nie. Jak np. choć jeden gracz pamięta @ to inni tez mogli pamiętać.


    wiele dobrych kont się zmarnuję ale co cię to obchodzi

    Jak ja poświęciłam wiele czasu na prowadzenie dobrego konta to byłoby to nie do pomyślenia żebym nie wiedziała jaki jest adres @ na koncie. :)


    Nikt nie wymaga od Was podania daty i godziny założenia konta tylko emaila który w obecnych czasach jest podstawową daną adresową.


    Szanujmy się trochę.


    Dagusia zabawna jesteś😁

    Dziękuję.


    Jakbym była tutaj graczem - dla mnie zabawne byłoby że ktoś nie pamięta @. ;)

  • Daliście info oplanowanej aktualizacja i lobby 22-23 sierpnia gdzie większość graczy ma wakacje lub włączony urlop😁może nie każdy zdozyl wejść i sprawdzić e-maila jakie będzie zdziwienie jak wróci do gry po wakacjach a tu taka niespodzianka 😁 Dalej uważasz że to wina graczy że nie wszyscy pamiętali swojego e-mail do konta 😁 Słabo to wygląda wizerunkową i zapewne tym którym jakoś udało się nie stracić konta da sporo do myślenia 👏

  • ...co było do przewidzenia wiele dobrych kont się zmarnuję ale co cię to obchodzi 😁...

    Aktualizacja z lobby w sumie nijaka :) Za to wzrosło zainteresowanie forum ^^


    //ciach - bez dokuczania innym - GA Dagusia/

  • Daliście info oplanowanej aktualizacja i lobby 22-23 sierpnia gdzie większość graczy ma wakacje lub włączony urlop

    Ja nie wiem co większość graczy robi.



    Dygresja:

    Tutaj większość graczy na urlopie i nie widzieli info o Lobby.

    Wcześniej była mowa o "patrząc po rankingach łupu na s32 dużo kont stoi w miejscu i to tych do tej pory aktywnych😁" - jak tyle rankingu jest w miejscu - może jeszcze są na tych urlopach co przeszkadzało w przeczytaniu info o aktualizacji? :S

    Koniec dygresji.


    Dalej uważasz że to wina graczy że nie wszyscy pamiętali swojego e-mail do konta

    Wina ma bardzo negatywny wydźwięk.


    Ja bym bardziej napisała: Dopuściły do sytuacji gdy nie pamiętają emaila gdy wiadomo że email jest daną do weryfikacji osoby która gra na koncie. Powstał problem i trzeba napisać ticketa.


    zapewne tym którym jakoś udało się nie stracić konta da sporo do myślenia

    Stracić? Nikt nie zrobił masowego włamania na konto. Po prostu zmienił logowanie na bezpieczniejszy sposób - nie za pomocą nicka (który każdy widzi) tylko za pomocą emaila (który jest bardziej chroniony bo go nie widać).



    ;)


    OBI. Jeżeli wiesz ze ktoś ma problem z logowanie - wyślij na ticket. :)

  • przeżyłem już trochę zmian na grze gdzie dotyczyło to sposobu samej gry a nigdy sposobu logowania,po połączeniu serwerów powstała możliwość posiadania multi kont i wielu graczy z tego skorzystało ale każde z kont musiało mieć innego maila bo na tym samym nie było możliwości założenia nowego konta,zapisywałem więc sobie hasło bo to było ważne nie sam mail aby się zalogować.Mail który używam do wielu kontaktów pamiętam doskonale tego sprzed wielu lat już nie bo nie był używany i przepadł samoczynnie,no i nie mam tu żalu do do Pani ale samego sposobu w jaki zostało to zrobione.Osobiście mogę już zakończyć grę ale moje konto blokuje cały klan w otwieraniu bram będąc na liderze.

  • Dokładnie Darksun ja również nie przywiązywałem uwagi do e-mail przypisanych do kont bo wymagany był.tylko login i hasło 😁na szczęście pamiętałem tego e-mail do głównego konta ale pozostałe multkonta mi przepadną 😁i to tylko dla tego że ktoś sobie zrobił rewolucję lobby 😁 ogólnie ładnie sobie pojechali z nami w kulki brawo 👏