eski bitefight ı istiyoruz

• Artık eski bitefight yi görmek istiyoruz. Bir oyun ilk çıktığın da ki hali nasıl güncelleme alınıp en kötü hale getirilebilir anlamıyorum. Eskiden norodia giyip fotoğrafa bakmak ahh ahhh vesden zırhını giyip o görseli havası. İnsan avına yollayıp gelmesini beklemek.... Gerçekten bir oyun bu kadar zevkli olabilirdi ama onuda elimizden aldınız.. Teşekkürler gameforge. Durmadan server açıp bir sv de olan oyuncu sayısında düşürüp mafettiniz. Bunun sorumlusu kimse düzeltilmesi gerek. Bunları isteyen tek ben değilim herkesden duyuyorum... Ama gameforge sadece oturup izliyor. Serverlarda o kadar ölü hesaplar var ki.. Hele bazı Serverlarda toplam 50 kişi var yazık.. Birleştirin tüm aynı hızda olan severları hikaye den banlanan banlanana kapat abi hikayeyi kapat hile kalmasın banlanma kalmasın... Ver eski bitefight yi bize karışma görselimize şurda Bi keyfimiz var mafetmeyin ya... Bitefight klasik serverı açın yada herşey 2008, de ki gibi olsun abi ogame İn bile mobil çıktı bitefight nerede ;(:!: