Posts by Leonardo*

Cevap için teşekkür ederim.

Fakat dipnot olmadı, atalarımız nedemiş "iyilik yap, denize at." belirtirsen bir anlamı kalmaz yani :D Anlayışlı olduğunuzun farkındayım.

Ben buradaki maddeyi tam olarak anlamadım

Kişilerin özel hayatı ihlal edilemez deniyor.

ben kimsenin özel hayatına müdahale etmedim bu bir oyun ve herkes nicknameleriyle zaten halihazırda kimliklerini gizleyebiliyor.

ticketlar hakkındaki kişisel nicknamelerden bahsediliyorsa cevap verenlerin isimlerinide paylaşmadım

Forum içerisinde ticketlar yayınlanamaz deniyor. Peki ben bu SGOların benimle yapmış olduğu konuşmaları nereye ve nasıl iletebilirim kaldıki kendileri forumda paylaşmamı istediler hodrimeydan çekercesine.

Ticket numaralarımı paylaşsam inceleme yapar mısınız bu sgolar hakkında çünkü akla hayale gelmiyicek komiklikde abest cevaplar veriliyor paylaşmayayım?

(şimdi düşünüyorsunuz bu ne komikliği abartı cevabı diye ama gerçekten görmeniz lazım

1 günlük ban yemiştim açıldı zaten

hani derdim ne ban hakkında ağlamak nede yalan söylemek

sadece bana atılan ticketlardaki cevapları incelemenizi istiyorum ben yazarsam konuyu kapatıcaklar yine siz bakın gerçekten gülmekten ağlayacaksınız garantili...)

Wonderlive1973  Orpheus  HopeFull

SGO larınız hakkında açtığım konuyu kapatan admininiz kimse onada şunu öğretmem gerekiyor forumlar insanlar fikirlerini özgürce paylaşabilsin diye var.

Tekrar ediyorum bu forumun sıkı takipçisiyim konu açmasamda kimin ne yazdığını okuyorum.

Ekibiniz hakkında FraPPe nin savunmasını tekrar hatırlatıyorum " üst kadromuz yıllardır değişmedi kötü yönetsek... " diye devam ediyor. Hiçbir şirket GÖNÜLLÜ çalışan kişiyi kendisi istemediği sıkılmadığı sürece yerinden etmez,kovmaz,değiştirmez. bunu bir şirket sahibi olarak çok içten söylüyorum.

Kaldıki kurallar çerçevesinde forumun ilgili bölümüne yapmış olduğum şikayeti neden kapattınız amacınızı öğrenmek isterim SGO larınız kendi elleriyle bana ticketta şikayetinizi forumdan yapın diyor; HopeFull

ama attığım şikayeti kaldırmanız benim bu konu hakkında daha detaylı( SGO'larınızın saygısız cevapları dahil,SS'li ticketlar içinde ) bir konu açmama vesile olucak ayrıca, onuda kapatırsanız tekrar açıcam hesabı kapatırsanız farklı bir hesaptan tekrar açıcam yazılımcıyım benden veya sorularımdan kaçabileceğinizi düşünmüyorum. Yani sorudan kaçmak yerine cevaplamanız daha güzel olucaktır.

Bilginiz olsun info@gameforge.com adresine düzgün bir almancayla ekibinizin gerek forum gerek oyunu nasıl öldürdüğünü detaylı birşekilde anlattım.

Umarım bana mafyacılık oynamayıp,

SAYGI ve OLGUNLUK içinde eleştiriye cevap vermeyi bilirsiniz.

konu şahsi fikrimdir diyip elinizide arkadan bağlıyorum. Ayrıca kopyalanmıştır bir kaç silinirse birkaç yüz yere konuyu yollayacağım...

; Wonderlive1973  Orpheus

FraPPe  Avenger TR  phoenix  happygrape

bence saldırgan olmayın onların elinde olan birşey değil direk gameforge'un destek birimine ingilizce olarak durumu anlatın...

Birader bizde biliyoruz modların elinde olan bir şey değil. Hatta ücretsiz/gönüllü çalışanlar olduklarını.. Burada kaç kişi yazı yazdı, bi tanesi de çıkıp dese ki evet haklısınız ileteceğiz dediklerinizi ama bizim elimizde değil kusura bakmayın vs.. kimse onlara bir şey söylemez zaten. Ama hala komik bi şekilde etkinlik ekleyip bi tane cevap yazmamaları bizi umursamadıklarını gösteriyor. Kusura bakmayın da siz kimsiniz peki? Burada yöneticiyim edasıyla egolanmanın ne manası var ?? Madem Modsun Almanyaya tepkileri söylersin server birleştirsek para kazanırız falan dersin. Ama yok ben yukarıyla papaz olmayayım birisi bi şey deyince görmezden geleyim dersen de bırak git zaten.

Hala çok saldırgansın... Kimsenin ego yaptığı yok ki kendi kendine kuruluyorsun biraz sakinleştikten sonra sende durumun farkına varacaksın...

Arkadaşlar oyun GAMEFORGE'a aittir. Yani Alman menşeili doğal olarak onlar karar veriyor bu sebeble bizim adminlerimizin yapabilecek hiçbirşeyi yok onlara yüklenmeyelim bunun yerine Gameforge'un websitesine girerek destek biriminden talep oluşturabilirsiniz.

Herkese selamlar, Medias'ta aktif oynayan bir oyuncu olarak gözlemlediğim bi kaç sıkıntı var. Aktif oyuncu sayısı az olduğu için belirli bir zamandan sonra rekabet sizin dövüş aralığınızda bitiyor. Ve pvp olmadan da bu oyunun zevki zaten çıkmaz. Sadece 2 klan arasında bir rekabet olması da oyunu yavaşlatıyor. Benim önerim tasnad deva brasov ve mediasın yılbaşında birleşmesi yönünde olacak. Dikkate alınırsa eğer daha hızlı daha rekabetçi bir oyun elde edebiliriz. Önerisi olan herkesin aşağıya yazmasını bekliyorum :D:D

yazıp yılbaşında oyunun kapanması... nerden baksan 10/10 hareket...