V3 Sunucuların ani bir kararla kapatılması

• Herkese merhabalar. Yabancı serverlarda dün bizde ise bugün yayınlanan bildiri ile 4 tane yeni versiyon olan serverın kapatılacağını duyurdular. Şimdi madem böyle bir durum vardı yılbaşında bize %50 happy ile neden taş aldırdınız ? :)

madem böyle bi durum var aldığımız güvenli yer taş maliyetleri/aldığımız gölgeler hükümdarı (uzun süreli satın alımlar) nolacak ??? Hadi bunları da bi kenara bıraktık hiç mi düşünmezsiniz şu 4 serveri birleştirelim tek server olarak kalsın çekişme olsun bizde taş satalım kazanalım diye? yok onuda düşünmezsiniz. Amacınız çok belli ki siz serverları birleştirmeden bizim, sizin yol göstermenizle yeni sw de birleşip orada harcama yapmamız hahaha... bu saatten sonra var ya 1 kuruş bak 1 kuruş bile harcamam şu bitefighta.. en azından bizim serverda bi aktiflik vardı, onu da tamamen bitiriyorsunuz. Şimdi birisi gelip der ki bizim diyecek bi şeyimiz yok biz almanyaya bağlıyız ne derlerse onu yapıyoruz falan o muhabbeti de geçelim artık biz de biliyoruz sizin sadece denileni uygulamakla yükümlü olup ücretsiz çalıştığınızı ama sizde gerçekten biraz yönetici kişiliği varsa da gelen tepkileri görürsünüz ya da kalkıp biriniz de dersiniz ki hocam kapatmayalım bunca oyuncumuzu küstürmeyelim birleştirelim bakalım nasıl olacak bize maliyeti karı. ama yok siz klasik yeni servera gel gel :)) gf her oyununda aynı şeyi yapıyor. hediye verilecekmiş ya o da en fazla 100 taş 5 tane enerji iksiri 1 haftalıkta hükümdar olur hahaha...

Huzur içinde uyu bitefight.. 01.02.06 - 09.02.22

• Herkese iyi aksamlar Bitefight Ahalisi bugün biraz yapılan haksızlıga deginmek istiyorum şahsi ve hepinizin ortak fikriyle.
    Wonderlive1973 FraPPe ( Sizlerde afk modunda izlemek yerine bu insanların sesine dermen olun diye etiketliyorum )

Siz istediniz diye bu insanlar Milyonlar yatırarak taş aldıkları oyunu neden bırakmak zorundalar ?
    Sizin fixlemeyi (kapatmayı) beceremediginiz o bot programından kacıp bu oyundan zevk almak icin basladı insanlar oraya siz adil serverlar yönettinizde bizmi oraya kaçtık bi empati kurun varsa böyle bir yeteneginiz.
    Bir yönetici cıkıp sizi davet ediyoruz hediyeler vericez demiş ne bu dünyanın en kısa fıkrası falan mı ?
    Adaletin olmadıgı serverlarda insanlar BOT kullananların oyuncagımı olsun bunumu istiyorsunuz hepiniz.
    Takım Liderimizin maşallahı var her ülkenin liderleri bilgi paylasırken bizim Kör sagır ve dilsiz oyununu oynuyor 1 defa olsun su insanların istegini ciddiye alıp KAPATTIRMAYIN su serverı
    Kontluk 37 diye bi server var serverdaki oyuncu sayısı 40 be ve 1 tanesi aktif degil.
    Kendinize gelin ya bunları kapatmak yerine ilk 50'nin aktif oldugu serverı kapatmak nedir ya.
    Ülkecek sorunumuz bu galiba insanlar nerde mutluysa orayı ya Yıkarlar yada kapatırlar mutsuzluk enjekte ederler.
    İnsanların ya paralarını iade edin emekleri cöp olcak ama bir nebze yürekleri rahatlıcak yada bu serverı kapatmayın yapmayın bunu insanlara Lütfen

Bu kararı biz almadık diyebilirsin o zaman o ALMANLARA burayı kapatmayı benim oyuncularım burayı istiyor burası aktif diger serverlardan kapatılmasını istediklerimiz var diyin ben LİDER konumda oldugum serverların kapanmasına razıyım ama insanlara bunu yapmayın.
    FraPPe en yetkili sen veya wonder kimse yapın su istegimizi ben o kapanıcak serverda yokum ama insanların oynamasını istiyorum

• Bu konuda diğer aktif server oyuncularının da tepki vermesi gerektiğini düşünüyorum. Ben olsam bu olayı duyunca şirkete olan güvenim sarsılır ve bizim emekler de bir gecede çöp olur mu diye düşünmeye başlardım. Bu yaptıkları son derece bariz bir akılsızlık eylemi. Oyuncuların haklarını gözetmeksizin alınan saygısızca bir karardır. Verdiğimiz emeğin ve paranın karşılığı bizlere nasıl geri verilebilir ki? Teselli niyetine verecekleri hediyeyi açıklayamamalarından bu kararın acele ve baştan savma olduğu görülüyor. Eğer olur da Yoldwolf 'un dediği gibi üç kuruşluk bir hediye verilmeye çalışılırsa bilinsin ki tüm BF oyuncuları GF tarafından potansiyel bir mağdurdur. Bu saatten sonra GF a ait herhangi bir oyunu oynayanı gördüğümde içtenlikle üzüleceğim.

Bitefight selasının okunduğunu tarih

• Bu konuda diğer aktif server oyuncularının da tepki vermesi gerektiğini düşünüyorum. Ben olsam bu olayı duyunca şirkete olan güvenim sarsılır ve bizim emekler de bir gecede çöp olur mu diye düşünmeye başlardım. Bu yaptıkları son derece bariz bir akılsızlık eylemi. Oyuncuların haklarını gözetmeksizin alınan saygısızca bir karardır. Verdiğimiz emeğin ve paranın karşılığı bizlere nasıl geri verilebilir ki? Teselli niyetine verecekleri hediyeyi açıklayamamalarından bu kararın acele ve baştan savma olduğu görülüyor. Eğer olur da Yoldwolf 'un dediği gibi üç kuruşluk bir hediye verilmeye çalışılırsa bilinsin ki tüm BF oyuncuları GF tarafından potansiyel bir mağdurdur. Bu saatten sonra GF a ait herhangi bir oyunu oynayanı gördüğümde içtenlikle üzüleceğim.

Bitefight selasının okunduğunu tarih

3 maymunu oynamaya devam ediyor galiba yöneticiler sessiz kalınca yapılan haksızlıklar unutulucak sanırım fikirleri bu yönde.
    Ama suc onlarda degil onlarda haklılar bu ülkenin genel kanunu olmuş artık.

IS2Pnu.png

• Onların elinde veya değil mesele o değil. Ya görmüyorlar yazılanları ki bu büyük bir sorumsuzluk yada işlerine gelmediği için cevaplamıyolar. Bu daha büyük duyarsızlık. İki ucu pisli değenek.

• bence saldırgan olmayın onların elinde olan birşey değil direk gameforge'un destek birimine ingilizce olarak durumu anlatın...

Birader bizde biliyoruz modların elinde olan bir şey değil. Hatta ücretsiz/gönüllü çalışanlar olduklarını.. Burada kaç kişi yazı yazdı, bi tanesi de çıkıp dese ki evet haklısınız ileteceğiz dediklerinizi ama bizim elimizde değil kusura bakmayın vs.. kimse onlara bir şey söylemez zaten. Ama hala komik bi şekilde etkinlik ekleyip bi tane cevap yazmamaları bizi umursamadıklarını gösteriyor. Kusura bakmayın da siz kimsiniz peki? Burada yöneticiyim edasıyla egolanmanın ne manası var ?? Madem Modsun Almanyaya tepkileri söylersin server birleştirsek para kazanırız falan dersin. Ama yok ben yukarıyla papaz olmayayım birisi bi şey deyince görmezden geleyim dersen de bırak git zaten.

• bence saldırgan olmayın onların elinde olan birşey değil direk gameforge'un destek birimine ingilizce olarak durumu anlatın...

Birader bizde biliyoruz modların elinde olan bir şey değil. Hatta ücretsiz/gönüllü çalışanlar olduklarını.. Burada kaç kişi yazı yazdı, bi tanesi de çıkıp dese ki evet haklısınız ileteceğiz dediklerinizi ama bizim elimizde değil kusura bakmayın vs.. kimse onlara bir şey söylemez zaten. Ama hala komik bi şekilde etkinlik ekleyip bi tane cevap yazmamaları bizi umursamadıklarını gösteriyor. Kusura bakmayın da siz kimsiniz peki? Burada yöneticiyim edasıyla egolanmanın ne manası var ?? Madem Modsun Almanyaya tepkileri söylersin server birleştirsek para kazanırız falan dersin. Ama yok ben yukarıyla papaz olmayayım birisi bi şey deyince görmezden geleyim dersen de bırak git zaten.

Hala çok saldırgansın... Kimsenin ego yaptığı yok ki kendi kendine kuruluyorsun biraz sakinleştikten sonra sende durumun farkına varacaksın...

Hala çok saldırgansın... Kimsenin ego yaptığı yok ki kendi kendine kuruluyorsun biraz sakinleştikten sonra sende durumun farkına varacaksın...

kanka sen hangi modun yan hesabısın ?