Faceti cunostinta cu rwolf

  • Prenumele meu oficial e Marian si tocmai ce am implinit acum cateva zile, pentru unii muuuult pentru altii putin, 34 de ani! 8o


    Pentru mai multe detalii, astept intrebari de la doritori! ;)

    sig1.png

  • Tu ce crezi, esti batran sau tanar? Eu ma simt tanar, si asa cred ca voi fi mereu,dar incepe sa se vada varsta :)

    Cum ai sarbatorit? Am sarbatorit cu apropiatii, dar fiind ziua mea in timpul saptamanii, am petrecut aproape o saptamana!

    Mi-ai oprit si mie o felie din tort? Nu, s-a terminat repede, dar putem merge la o Prajiturica ;)



    Te mai astept! :*

    sig1.png

  • sig1.png

  • Hai sa trec si eu pe aici cu niste curiozitati:)


    1. Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum se lipeste teflonul de tigaie?

    2. Daca Superman este asa de destept, de ce poarta chilotii peste pantaloni?

    3. Cand o masina merge, aerul din interiorul pneurilor se invarte?

    4. De ce nu castiga nici o ghicitoare la 6/49?

    5. Daca azi sunt 0 grade si maine e de doua ori mai frig, cat de frig va fi maine?

    6. De ce morcovii sunt mai portocalii decat portocalele?

    7. Cu ce viteza se deplaseaza intunericul?

  • Ma bucur ca ai venit!


    1. Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum se lipeste teflonul de tigaie? Pai tigaia e din Teflon toata :) si de Teflon nu se lipesc grasimile :) mai nou au aparut tigai cu ceramic/piatra!


    2. Daca Superman este asa de destept, de ce poarta chilotii peste pantaloni? O fi el destept dar Superman s-a luptat cu Chuck Norris si cine a pierdut a purtat chilotii peste pantaloni


    3. Cand o masina merge, aerul din interiorul pneurilor se invarte? Mda cu siguranta :) In pneuri aerul e sub presiune de cel putin 1,2 admosfere, nu are cum sa se invarta


    4. De ce nu castiga nici o ghicitoare la 6/49? Pentru ca nu stie carte si nu joaca


    5. Daca azi sunt 0 grade si maine e de doua ori mai frig, cat de frig va fi maine? Foarte tare si frig rau 0 grade


    6. De ce morcovii sunt mai portocalii decat portocalele? Initial morcovii aveau alta culoare (una inchisa) si au fost modificati genetic sa fie portocalii


    7. Cu ce viteza se deplaseaza intunericul? Nu exista intuneric ci lipsa de lumina ;)



    Te mai astept!

    sig1.png