....

• Orpheus

Approved the thread.
  • Botla kasılmış Bi hesabı forumda satmak ta iyiymiş

Burası gözyaşı dökme yeri değil Av arkadaşım:) Fakirlerin uydurduğu bir yalandır bot;) Sizin paranız yok...

Valla paramız çok şükür var da oyuna sizin kadar düşkün olmayışımızdan emekle zevk ala ala kasıyoruz

Ki hesabının bot oldugunu çoluk çocuk bile bilir emekle yada taşla olacak bişey degil bu

• Botla kasılmış Bi hesabı forumda satmak ta iyiymiş

Burası gözyaşı dökme yeri değil Av arkadaşım:) Fakirlerin uydurduğu bir yalandır bot;) Sizin paranız yok...

Valla paramız çok şükür var da oyuna sizin kadar düşkün olmayışımızdan emekle zevk ala ala kasıyoruz

Ki hesabının bot oldugunu çoluk çocuk bile bilir emekle yada taşla olacak bişey degil bu

Cebinizde 10 Tl olması paranız var anlamına geliyor sanırım. Bot kullanan varsa yöneticiye bildirirsin görevini yaparlar her zaman ki gibi. Bot dediğinde tavernadır sende kasabilirsin, kafanı kullanırsan. Oyuna düşkün olmadığını söylüyorsun ama en çok da senin zoruna gidiyor, Senede 100 taş alma ile yok birde sen 1.olsaydın. Ben senin 20 Yılda bu oyuna harcadağını tek server'de harcıyorum. Hadi git şimdi hızlı serverda aşağıda pvpcilik oynadığın arkadaşlarınla muhattap ol. Yada daha iyisi gidin tasnad sunuca orası pvp mod. Hızlı sunucuda insanlar ganimeti ile övünür siz de ondan bundan, orpla vs aldığın ganimetle övünüyorsunuz. Biraz artıkcılık oluyor yani.. Tasnada gidemiyorsunuz niye çünkü orda ganimet çıkmıyor, önemli olan ganimeti pvp modda almaktır. Hızlı serverde değil. Hızlı server'da ganimetin kadarsın...

• SaLTaNaT

Changed the title of the thread from “yeni server 1.hesabı devir edilecek” to “....”.
  • 10 TL mi benim oğlana günlük daha fazla masraf ediyorum maaşımız iyi şükür

Taverna dedigin ya işsizsiz onca saat başında elle kasıyorsun yada botsun günlük online süren belli

Botla kasılmış hesabını TL karşılığı satıyorsun vede övünüyorsunuz güzel miş

• 10 TL mi benim oğlana günlük daha fazla masraf ediyorum maaşımız iyi şükür

Taverna dedigin ya işsizsiz onca saat başında elle kasıyorsun yada botsun günlük online süren belli

10 TL mi benim oğlana günlük daha fazla masraf ediyorum maaşımız iyi şükür

eee Maaaşın iyimiş göster kendini işte, mağara kasabilirsin onuda yapamıyorsan bırak bu oyunu zaten

• Tamircinin Şahidi Çırağı:) ama Tamirci yine tamirci...

Beyler burada boş muhabbet yapmaya çalışacağınıza, extra işer yapıp extra paralar kazanarak oyunda istedeğiniz yere gelebilirsiniz... ;)

• bu oyunda gurtcu diye biri vardı sizler bilmezsiniz kulakları çınlasın çuvalla para harcadı ne oldu oyundan soğudu meğerse eleman BOT'muş sen böyle konuşunca aklıma o geldi inşallah senin de sonun böyle olmaz :)

EOp0Oz.png

• Ewet sana ayıkamadım da sen beni biliyorsun :) s1 2004 den beri bu oyundayım seni hiç görmedim :)

Biz mıstıkların, bilallerin, derinlerin zamanın da tozunu çok yutturduk bu oyun da

jessica.Bz ben abilerine sor bilirler :)

EOp0Oz.png

• Senimi biliyorum:) Bizim klanda çaycı filanmıydın hatırlıyamadım, Jessica.bz ne ya :) iyi olsalar zaten klan dağılmaz hala duruyordu. Hesabınla konuş belki tanırım, ama zira ingiltere sv deki gibiyse hiç konuşma daha fazla sus bence:)

Senin üstündekilerin hepsi bot zaten, bir sen gerçek oynuyorsun:)