Posts by -AzizCAN-

  Bot kullanan hiç kimse ban yemiyorum diye sevinmesin.


  bot kullanan her zaman ban yer !!


  TR mservarın daki adminlerimiz eski yöneticlerdir yabanncı servardaki yöneticiler bot kullanıp işlem yapılmıyor diye burda rahat nefes almasın ..


  emin olun Global servarlardaki en iyi adminler TR adminleridir değerini bilin saygı duyun, yardımcı olun


  edepli forumlar

  ilk önce faruk kardeşimi tebrik ederim güzel altın yakalamış


  ikincisi 4 saldırı geç saatlerde olup uykusundan ödün vermesini ayriyeten tebrik ederim emek budur. :thumbup:


  üçüncüsü 9 yenilgi de 35 milyon kaybeden arkadaşı bam başka tebrik ediyorum :D

  yazılanları okuyorum arkadaşlar arkamdan yine hakaretler yağdırmış üzücü ne desem ne kadar uyarsam bir insana bir kere söylenir yapacağınız yorumları ,


  EDEP ile yapın, yapmazsanız kendi karakterinizi gösterirsiniz.


  şimdi 2500 taşı çeken illaki lider mi olacak? 2500 taş çekince yanında botu da mı hediye ediyorlar? evet ediyorlarmış şimdi paylaşacağım


  Whatsap konuşmalarını s36 x4 servar SaLTaNaT klanına ait olup bura da kendilerine o kadar bot kullanıyorsunuz yazıktır girmeyin başkasının hakkına


  dedikçe yok biz zenginiz sizler fakirsiniz o yüzden lider hep benim biziz diyordunuz ya alın size delikanlı arkadaşların çevirdikleri dolaplar.
  alWga2.jpg
  Emo29v.jpg

  1657lY.jpg
  1657lG.jpg  grabJb.jpg
  dvpMAr.jpg  y6Qjr7.jpg  DYZGvl.jpg  nQnyqR.jpg  9aybBr.jpg
  4j49JJ.jpg  y6QjO7.jpg  DYZGjl.jpg  P19Gj7.jpg  v69y3D.jpg
  Bana hakaret eden arkadaşlar kendilerini hep ifşa ettiğim için botdan banlattığım için kuyruk acıları var :)


  Emek Hırsızlarına Selam Olsun :) Ceza alan arkadaşlar kusura bakmayın lideriniz SaLTaNaT (Buğra) tam öğretememiş bot kullanmayı :)
  SaLTanaT sıra sana ve kAHrAmAn da gelecek merak etmeyin :)
  lql4al.jpg  22 saat 43 dakilaık elde ettiğim veri akışı buğra bey senin çırak dediğin Aziz gittiğin sudan seni susuz geri getirir :)  8aBXVV.jpg  devamı 20dk lık veri akışı kasan ve halen devam eden saltanat  v69yk6.jpg


  arkadaş halen devam ediyor 15 dklık veri :)


  Kendinizi çok uyanık zannediyor sunuz? değil mi botu kullanıp kimse anlamaz, yakalayamaz, göremez .:) Adminler yakalayamaz ????


  Şimdi iki elinizi başınızın arasına alın ve nerde hata yaptığınızı iyi düşünün ve yol yakınken emek hırsızlığından vazgeçin kalın sağlıcakla

  TURK arkadaşına özelden reziller bu ne hal diye msj atmamış olsaydın şimdi ayni klanda olup bize nasil bot kullanıldığını whatsap grubundan anlatıyor olacaktın o yüzden klandan atıldın :)

  benim kimseyle sorunum yok siz olayı uzatıyorsunuz da uzatıyorsunuz bot videosu çekmemin sebebi emek hırsızlarına karşı bir paylaşım dı.


  eğer bot kullıyor olsam s28-en de neden açmayım:


  s35 de neden kullanmayım?


  s31 de neden bot kullanmayım?


  benim üstümden prim yapmayın herkes elini vicdanına koysun öyle yorum yapsın ben kimsenin yancısı veya ekülüsü değilim eski bir oyuncu olarak normal bir oyun oynamadığını kimse bana inandıramaz ıspatlasa da inanmam kim olursa olsun da inanmam herkes biteci olmuş konuşuyor benim karekterimi bilen biliyor çok şükür aradan çıkıp bana laf edenler zamanın da oyundan soğuttuklarımdır rahat olsunlar :)


  azizcan ne yaptı sana ? doğru olanı desteklediği için mi görecek? sen kendini çok mu uyanık sanyorsun yoksa karşıdakilerini çokmu aptal?


  seni oynadığın oyunu ben eskittim bir de üste çıkmaya çalışıyorsun iki servar bot ile hesap kas 1. ol sen hesabı babanın hayrına devret ? whatsaba gelse konuşmaları koysa ona ne mana bulacaktın?


  adminler de bunu yiyor değil mi? kastığın bot da tek hatada gideceğini biliyorsun değil mi? herkesi kendin kadar aciz sanma ...


  Sizin ciğerinizi bilirim rahat olun d3berkii senin kapatılan hesapların neden kapandı acaba??