• Ce se intampla pe serverul 20 dai caverne nu primesti gold pierzi viata vrei sa dai atac primesti bad request si te trimite la vedere generala acelasi lucru la caverna se poate remedia deja de 2 zile functioneaza totul aiureaX(X(

• faptul ca nu primesti gold se poate datora infrangerii , nu bati demonul

chestia cu bad request se poate datora netului prost , care fluctueaza.

intreaba si alti colegi daca patesc asa ceva si pune-i sa posteze

multumesc

• Am intrebat colegii daca au intampinat aceleasi probleme ca mine doar cea cu netul sa confirmat si am fost sfatuit sa schimb browserul,ramane problema cu cavernele am sa fac fotoscren cand mai patesc sa fac caverene pierd puncte viata dar nu se contabilizeaza goldul,stiu sa fac diferenta intre o caverna pierduta si una castigata,am avut o misiune cu caverna pe care dupa 3 zile a trebuit so anulez.

• Sterge si istoricul si cookies-urile si vezi daca iti mai da eroare.

Nu inteleg cealalta problema, nu primesti gold sau nu il contabilizeaza???

Data viitoare fa un print si daca vrei si cu misiunea cu caverne!

• Poate reuseste cineva sa ma lamureasca si pe mine - de ce in conditiile in care am sansa de lovitura mai mare decat cei care ma ataca, ma refer aici la toate cele 10 runde (sunt incluse aici toate modificarile pe sansa date de echipament si talente), numarul de lovituri pe care il dau in 10 runde este de multe ori mai mic decat numarul de lovituri dat de inamic (care are o sansa de lovitura mai mica decat mine). E vreo eroare la mijloc? Altfel nu imi prea pot explica…