fml vs d.s

  • Αχαιό βάζεις από δεύτερη συμμαχία πόλεμο στούς ds αλλά άμα θέλεις να τρώτε φάπες ομαδικός κανένα πρόβλημα μπορεί να λυθεί αυτό πελατακο ,

  • Σε πονάει εε?δεν πειράζει σιγα Ακαδημία είναι μην τρελενεσαι..άκυρη συμμαχία με αντιπάλους στα μετράς σας πάλεψαν..


    Μπράβο για την τεράστια νίκη..

  • Ακαδημία έχετε γίνει εσείς αχαιο... αρα λές ό,τι ή δράκοι είναι παλτά επειδή δέν μπορούν να πολεμήσουν τούς ds.. εντάξει σε καταλαβαίνω αχαιο

  • δεν πολεμάμε τους d.s γιατί τζάμπα ο πόλεμος θα πάει εκτός και αν φέρω κανένα λεβελ 3 επίπεδο μέχρι εκεί είναι η Ακαδημία σας να πολεμάει.. απόλαυσε το...αλλά είσαι τόσο άκυρος που δεν βλέπεις καν ποιος σας κέρδισε...εσύ τι χαλιέσαι στους λεμαργους είσαι όχι στην Ακαδημία..

  • Κοντή μνήμη που έχεις αχαιο ξεχνάς τής φάπες που τρωγατε από τούς ds.. μπορώ να σού το θυμίσω ξανά... για προπονησουλα είστε πελατακια

  • έτσι ειναι αυτά μια χάνεις μια κερδίζεις.. εσύ προφανώς δεν έχεις μάθει να χάνεις.. όταν βλέπεις ήττα κάνεις λες και σου παίρνουν το γλυφιτζουρι από τα χέρια...παιδάκι είσαι θα σου πάρω άλλο μην κλαις..

  • Αχαιο μάλλον εσύ δέν ξέρεις να χάνεις για αυτό συνεχίζεις να ασχολείσαι με τούς ds επειδή δεν είμαστε εκεί πριν φύγουμε σάς ρίχναμε φάπες αβέρτα αλλά έτσι είναι Όταν δέν μπορείς να κερδίσεις στα ίσια πας Όταν λείπουμε... ήρεμα μικρούλη Αχαιο μικρή συμμαχία έχεις άλλωστε ;)

  • Το μυαλό σου είναι σαν τις κότας τόσο μικρό.. χαβαλέ σας κάνουμε γεμιζατε σφαίρες και στους περισσότερους δεν βάζαμε καν..αυτό δεν έχει σημασία χάναμε κερδίζαμε απλά δεν μας νοιάζει το έχω ξανά πει...εσυς έχετε κόμπλεξ γιαυτό αυτοί η τεράστια συμμαχία με τους φανταστικούς παίκτες που είναι μια παρέα και δεν διαλύει πότε συμμαχίες μεταφέρθηκαν όλοι σε 5...δικαίωμα σας όταν γράφετε να προσέχετε τι λέτε...όσο για ds οι παίκτες που σας έκαναν πόλεμο δεν είχαν καν τον οπλισμο σας και παρόλα αυτά σας κάναμε μεροκάματο...το τότε με το τώρα δεν έχει καμία σχέση..αποδεξου την ήττα και σταμάτα να κλαις βαρέθηκα να σε βλέπω συνέχεια να κλαψουριζεις για παλαμάκια καλός είσαι..





    +1 Προειδοποίηση για Προσβολή~ Whitedrum

  • αχ μικρέ αχαιο απλά για γέλια είσαι εσύ και ή μικρή συμμαχία σού δώσε βάση λοιπόν μπας και καταλάβεις κάποια πράγματα αλλά δυστυχώς δέν βλέπω να το καταφέρνεις αλλά θα κάνω μία προσπαθεία... όταν βάζατε πόλεμο τι περίμενες να γίνει να μήν μπούμε με σφαίρες πριν λέγατε για τα λβλ τώρα λέτε για τής σφαίρες αλλά έτσι είναι όταν έχεις μάθει δικαιολογίες μια ζωή με τής φάπες που τρώτε μία ζωή δικαιολογίες θα λές ξέρεις από αυτά πελατακο... να περνάς ποιο συχνά από φόρουμ να γελάμε μαζί σού μικρούλη πελατακο





    Παρακαλώ ΠΡΟΣΟΧΗ στις εκφράσεις σας

    +1 Προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

  • είσαι τέλειος στόκος τελικά δεν νοιώθεις τίποτα αποσα σου λέω...πάμε πάλι..


    Κάνουμε πόλεμο γιατί έτσι γουστάρουμε χάσουμε κερδίσουμε φυσικά και θα κατέβεις και με σφαίρες και με οπλισμο ετοιμος για μάχη...απλά εμείς δεν γουστάραμε να βάλουμε τι να κάνουμε τώρα.. και που χάναμε δεν μας ένοιαζε εδώ βάζουνε στα λεμαργα και δεν μας νοιάζει και θα μας νοιάζει για τους ds που δεν υπάρχουν καν?και επίσης ποιος απαγορεύει που θα βάζουμε πολέμους θα σου ζητήσουμε την άδεια επειδή φύγατε όλοι να καρπαζονουμε την Ακαδημία σας?σοβαρεψου ένας πόλεμος είναι χασατε τέλος να ήσουν εκεί να κερδίζες..αλλά σίγουρα λογαριασμό που θα βάζω πολέμους δεν θα σου δώσω.. τώρα κατάλαβες για η φέτα από την σαλάτα που εφαγες το πασχα σου έχει σφηνωσει στον εγκέφαλο?






    Παρακαλώ ΠΡΟΣΟΧΗ στις εκφράσεις σας

    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • λοιπόν πελατακο από τής πολλές φάπες που έχεις φάει δέν ξέρεις τι σου γίνεται... καταρχάς χαλάρωσε λίγο ναι μπορείς να βάζεις πολέμους αλλά γενικά είσαι πολύ λίγος σαν παίκτης εσύ και ή μικρή συμμαχία σού αλλά εντάξει λογικό είναι αν είσαι στην φάπα χρόνια να βγαίνεις και να χαίρεσαι που κέρδισες μια συμμαχία που λείπουμε και να μιλάς.. σε καταλαβαίνω μικρούλη απόλυτα... τρως χρόνια πετσουλα από κατσίκι σχάρας μικρέ πελατακο... και πιες μια σοδιτσα να ηρεμήσεις λιγο γιατί έχεις νευράκια μικρούλη







    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • σου έχει κολλήσει το βελονάκι κολλημένο εκεί στα ίδια και τα ίδια...δεν έχεις να μας πεις τίποτα καινούργιο τραβά τώρα να σου κάνουν κανένα ρεκτιφιέ μπας και ξεκολλήσει...αν είμαι λίγος η οχι άσε να το ξέρω εγω...παίκτη αλλού πάντως δεν πήρα όπως εσύ...κακομοίρη ούτε για καφε δεν έχεις και θες και μιλας κιολας τραβά ζητά κάνα όπλο από κάνα σύμμαχο και θα τα δούμε όλα στην πορεία..







    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • Εσύ μικρούλη ούτε για νερο από περίπτερο δέν έχεις.. μαθαίνω από εσένα πώς να περνώ όπλα αλλά ευτυχώς δέν είμαι παλτό σαν εσένα






    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • χαχαχα το βλέπω..γιαυτό σε βλέπω από κάτω μου γιατί είμαι παλτό...τεσπα το θέμα είναι ο πόλεμος και η νίκη τώρα αν θες κάτι αλλο μπορείς να μου το ζητήσεις...






    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • όπως και σε αξία μάχης...καλά μην παραμύθιαζεσαι ότι δεν θα σε περάσω και σε λεβελ







    +1 Προειδοποίηση για Trolling~ Whitedrum

  • Εδω εσύ πιστεύεις ό,τι είσαι σοβαρός παίκτης εδώ γελάμε μαζί σου μικρούλη...






    +1 Προειδοποίηση για Trolling~ Whitedrum