No one vs dark vamps

  • Αναφορά μάχης Thu, 28.03.2024 - 23:03:43

    race2small.gifNoOne [N-O]

    1-1.png

    Μαχητής: 3
    vs.

    race1small.gifDark.Vamps [D.V.]

    7-5.png

    Μαχητής: 2

    Νικητής: NoOne

    NoOne κέρδισε: 777.044 Χρυσός

    Η Συμμαχία NoOne απόκτησε μια σφραγίδα.

    Απληστία

    Αντοχή: -5% (σε εχθρό)

    Σημαία

    Η Συμμαχία NoOne λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Τσεκουριού.

    Σημαία του Τσεκουριού Σημαία του Τσεκουριού

    Πιθανότητα ευστοχίας: +2


    Εμφάνιση πεδίου μάχης


    Λεπτομέρειες γύρων μάχης

    Καλημερα καλησπερα καληνυχτα!


    τα φιλιά μου υπερπαιχτη!:P

  • ο 3ος αγνοειτε...

    που να ειναι αραγε;


    Μπραβο παιδια!

    ωραια σημαια χαχαχα

    Πάλι βεντέτα άρχισε, πάλι θα σκοτωθούμε,


    πάλι τα καταφέραμε, ρεζίλι να γενούμε...!

  • Μπράβοοοοοοοοοοοο, πολύ καλή μάχη !


    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • Μπράβο για την νίκη παιδιά... τι έγινε βάζετε καλύψεις?? Τόσο ήταν παιχταράδες μού εσείς δέν κραζατε και τώρα βάζετε καλύψεις χαχαχαχ... κακό πράγμα να έχεις επιλεκτική μνήμη αλλά εντάξει καταλαβαίνω είναι δύσκολο να κάνεις μεγάλες δηλώσεις και να μην σου βγαίνει τίποτα

  • Αναφορά μάχης Fri, 29.03.2024 - 18:48:52

    race2small.gifNoOne [N-O]

    1-1.png

    Μαχητής: 3
    vs.

    race1small.gifDark.Vamps [D.V.]

    7-5.png

    Μαχητής: 3

    Νικητής: NoOne

    NoOne κέρδισε: 1.097.174 Χρυσός

    Η Συμμαχία NoOne απόκτησε μια σφραγίδα.

    Λαιμαργία

    Δύναμη: -5% (σε εχθρό)


    Λεπτομερής αναφορά


    Λεπτομέρειες γύρων μάχης

    όποτε θελουμε ανοιγουμε οποτε θελουμε κανουμε παρτι.το εχετε καταλαβει...οταν θελησουμε εμεις θα ανοιξετε εσεις! Τωρα λοιπον η σφραγιδα αυτη που σας πηραμε σας αφηνουμε να την παρετε πισω το γραφω εδω γιατι τα γραπτα μενουν ως αποδειξεις! Για να μη λετε αλλα μετα! Μπραβο παιδια για ακομα μια φορα!

  • Μπραβο αλανια ανετη νικη .

    Ο ΦΑΡΑΩ επιβληθηκε και παλι, εισαι και σπαταλος ,ετσι σε θελω ανοιχτοχερη.

  • Μπράβο ρε παιδιά!! Μην ενοχλείτε το γρύλο. Θα φταίει αυτός μετά να σας πει ότι αν γίνει η ένωση δε θα ξαναδείτε πύλες?? Χαχαχα

    Δε θελω τζακι,δε θελω σoμπα,
    θελω μοναχα της original τη μπομπα,
    να με πορωνει,να με τρελαινει,
    και καθε μερα πιο πολυ να μ'αρρωσταινει
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    θα το φωναζω,και θα το λεω
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    την ΑΕΚΑΡΑ,την αγαπαμε,
    σ'ολα τα γηπεδα εμεις ακολουθαμε
    και τραγουδαμε,ΑΕΚ θυμησου
    ηρθ' η original και ειναι εδω μαζι σου

  • μπράβο παιδιά για την νίκη.. τώρα θα μπει ο παιχταράς να πει τα δικά του για 1χ1 και για οικο κ.λ.π την ίδια κασέτα δηλαδή

  • καλα αυτη η ψυχουλα ο γρυλος που θα κατεβαζε 15αδα μονος του που χαθηκε τωρα;

    ελπιζω την παρομοια που λεει τα πολλα λογια ειναι φτωχια, και το καλυτερα να μασας παρα να μιλας να τις καταλαβε μια για παντα...

  • Getto911 και ολοι σας καθιστε να βλεπετε τους πολεμους και να μπειτε δεν θα κανετε τιποτα ολοι γνωριζουμε πως ψαχνετε τροπους για να παρετε νικη και οχι παιχνιδι στα ισα μπηκατε στο πολεμο 10 λεπτα πριν το πολεμο ετσι ξαφνικα γιατι αραγε?οτι μας βαζετε συνεχεια καλυψεις γιατι αραγε?το οτι υπηρχε διπλη υγεια δεν μετραει ουτε αυτο?θα παιξουμε σοβαρα οταν θα ερθετε στα ισα ξερουμε πως ηρθαν αυτες οι νικες ψαχνοντας τροπους αφου ειστε συμμαχιαρα οπως λετε γιατι παιρνετε καλυψεις?και δεν πεζεται στα ισα?λεβελ εχετε γιατι κρυβεστε?αυτα που γραφεται μονο γελιο μου προκαλουν χαχαχα

  • αν είχες περισσότερα άτομα πολύ ευχαρίστως θα περνάμε όλοι μέρος στον πόλεμο αλλά δέν θα το κάνεις ποτέ αυτό γιατί ούτε αρχηγό δέν θα δεις... καλύψεις είπε ο γρύλος που βαζατε καλύψεις αλλά εντάξει τα έχεις λίγο χαμένα σε καταλαβαίνω... απλά γελάω μαζί σού παιχταρά μου από τα lidl

  • Εσυ κομις γιατι μιλας που κρυβεσαι μεσα στους λεμαργους?μονο λογια εισαι και απο game τιποτα απολυτος στα εχω πει εσενα μην λεω τα ιδια δεν εχεις να μου πεις κατι δεν σε βλεπω καν

  • θύμισε μού γρύλε τον κανόνα που να λέει ό,τι απαγορεύεται να μιλάω?? Στα έχω πει και εγώ μία ζωή φοβητσιαρης ήσουν και είσαι πας σε ασφαλή επιλογή πολέμου για να περνεις νίκες και παίζεις μεγαλύτερες παρατάξεις όταν ξέρεις ό,τι θα κερδίσεις.. οπότε άστο αρκετά έχεις εκτεθείς

  • Εγω κοτα?χαχαχα προσεχε πως μιλας απ οτι βλεπω δεν εχεις και τροπους μια χαρα λεβελ εχετε πλακα μου κανετε?τριαρα μπαινετε ευκολα και γινεται και game οταν θα μιλας εδω να σεβεσαι και ασε τα κοσμητικα επιθετα κρατα επιπεδο

  • Εγω κοτα?χαχαχα προσεχε πως μιλας απ οτι βλεπω δεν εχεις και τροπους μια χαρα λεβελ εχετε πλακα μου κανετε?τριαρα μπαινετε ευκολα και γινεται και game οταν θα μιλας εδω να σεβεσαι και ασε τα κοσμητικα επιθετα κρατα επιπεδο

    Τρόπους έχω για άτομα που τούς αξίζουν και δυστυχώς για σένα δέν ανήκεις σε αυτούς.. ναι εσύ μία ζωή φοβητσιαρης ήσουν και θα είσαι για πότε δέν έπαιξες μεγαλύτερο παράταξη πέρα από την ασφαλή επιλογή... μίλησε ο γρύλος για επίπεδο και Τρόπους ωραίο το ανέκδοτο