Dan vs. Fighterr

  • Συγχαρητηρια για τις μαχες.

    Αχαιε ειπαμε μας ειπανε να συμφωνουμε μαζι σου.

    ΥΓ Να φανταστω οποτε θες τους φτανεις ολους με τον γνωστο σου τροπο ε.

    υγ 2 Γρυλε εσυ νικας και τα βεγγαλικα του Xριστος ανεστη δεν σε προλαβαινει κανεις υπερπαιχτη χαχαχα

    Χρονια σου πολλα καλη συνεχεια.

  • γρυλε πηγαινε για υπνο. Πυλες δε θα δεις ποτε. Εσυ εισαι αυτος που προκαλεις παντα σε ολα τα θεματα οπως βλεπεις.χαοτικες νικες εχουμε εμεις μετραμε 3 ανοιγματα και συ τιποτα.πηγαινε για νανι νανι γιατι βλεπεις εφιαλτες ακομα.

  • Η αληθεια ειναι οτι νικαω ευκολα χαοτικες νικες και δεν υπαρχει καμια δυσκολια τουλαχιστον απολαμβανει τις ηττες πρεπει να βαραμε ανα τεταρτο κανονικα διοτι δεν μου φτανουν οι 10 επιθεσεις ειναι λιγες χαχα αυτη ειναι η βασιλισσα?να την χαιρεστε χαχα ειναι η προπονηση μου χαχα οσο για τα μικρα λεβελ οπως πχ EI Mariachi το μονο που μπορουν να κανουν στο game ειναι απλα να κοιτανε τις μαχες και τιποτα παραπανω οταν αποφασισουμε θα μπειτε σε κανα πολεμο προς παρον καθηστε στον παγκο σας και χτυπατε παλαμακια μεχρι εκει μπορειτε χαχαχα

    Εννοείς όταν θέλετε να φάτε φάπα σε μεγαλύτερη παράταξη μέχρι τότε βολεψου σε 3αρι μέχρι εκεί φτάνει ή αξία σού για παραπάνω δέν είσαι όσο και φοβερός και τρομερός να θες να το παίξεις... τώρα τραβά στην γωνία σού γρυλλακο μπας και μιλήσουμε με κανέναν σοβαρό εδώ μέσα

  • Πάλι μιλάς γρυλε? Πάλι προκαλείς? Και με έναν παίκτη που σου έδωσε κάποτε αυτή που όλοι γνωρίζουμε κοκορευεσαι? Ποιος νομίζεις ότι είσαι? Θες να σου πω ποιος είσαι? Είσαι αυτός που θα άνοιγες πύλες και ακόμα μας βλέπεις με μακαρόνι νο2 και δε θα ανοίξεις ποτέ! Επειδή είσαι όλο μπλα μπλα που έλεγες προ ενωσεως. Εκεί στη φάπα τη χτεσινή 3 σε βαραγαν δε σε χάλασε καθολου

    Αντε βρε χρόνια πολλα

    Δε θελω τζακι,δε θελω σoμπα,
    θελω μοναχα της original τη μπομπα,
    να με πορωνει,να με τρελαινει,
    και καθε μερα πιο πολυ να μ'αρρωσταινει
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    θα το φωναζω,και θα το λεω
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    την ΑΕΚΑΡΑ,την αγαπαμε,
    σ'ολα τα γηπεδα εμεις ακολουθαμε
    και τραγουδαμε,ΑΕΚ θυμησου
    ηρθ' η original και ειναι εδω μαζι σου

  • Πως νικατε με μαχες στα ισα οι κοιτατε ποτε θα ειμαστε εκτος game για να μπει πολεμος?EL CHAPO πολυ μιλας για αυτα που κανεις στο game οταν μπαινουμε σοβαρα το βλεπετε αλλωστε θα τρωτε τρελη φαπα γιατι ετσι θελουμε athanatos68 δεν σε βλεπω καν να μου πεις τι εσυ?βαλε καμια καλυψη αυτος ειναι ο ρολος σου και μην αρχιζεις τα ιδια ολο τα ιδια λες μην βιαζεσε εχει πολυ δρομο το game

  • Χαοτικες ηταν οι φαπες που ετρωγες χτες στο πολεμο ε γρυλε?μιλας εσυ που δεν εχεις ανοιξει ακομα πυλες ε γρυλε? δε μπορεις να κρατησεις σφραγιδες εισαι μυρωδιας απο το παιχνιδι δεν ξερεις να παιζεις.κατσε απολαυσε τις ηττες αντε και χρονια πολλα!

  • Εγω παιζω στα ισα το κρυφτο δεν μαρεσει καταλαβες?οι μαγκες σε μενα δεν περνανε και οταν μιλας θα σεβεσαι το καταλαβες?Λεγε το καταλαβες?

  • ρε γρυλε μεσα εισουν και βαρουσες τα παιδια εως και παρα ενα της αναστασης μην γραφεις οτι σου ρθει κανε οτι θες αλλα μην γραφεις οτι θες σεβασμιε

  • Γρυλε εσύ είσαι εκτός γκειμ? Χαχα είσαι και ψευτρακος μην τα λες εδώ γελάμε μαζί σου. Μέσα ήσουν ακόμα και ανάσταση στο μπαιτ έκανες αντιχριστε χαχαχα. Όσο δρόμο και να έχει το παιχνίδι πύλες δε θα δεις ποτέ με τον παίκτη που σου δώσανε. Τα φιλιά μου και δες πόσοι είναι εναντίον σου εδώ.. Εσύ γράφεις και σου απαντάνε 10 από κάτω είσαι φάουλ μάστορα

    Δε θελω τζακι,δε θελω σoμπα,
    θελω μοναχα της original τη μπομπα,
    να με πορωνει,να με τρελαινει,
    και καθε μερα πιο πολυ να μ'αρρωσταινει
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    θα το φωναζω,και θα το λεω
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    την ΑΕΚΑΡΑ,την αγαπαμε,
    σ'ολα τα γηπεδα εμεις ακολουθαμε
    και τραγουδαμε,ΑΕΚ θυμησου
    ηρθ' η original και ειναι εδω μαζι σου

  • Μια χαρα σου αρεσει το κρυφτο γρυλε ετσι ησουν μια ζωη ε γρυλε? Τι εγινε δεν ανοιξες παλι πυλες και δαγκωνεσαι? Ε γρυλε? Εμεις ειμαστε ανοιχτοκαρδοι στο επομενο ανοιγμα ελα σε μας δεν υπαρχει προβλημα!:P:P

  • Εγω παιζω στα ισα το κρυφτο δεν μαρεσει καταλαβες?οι μαγκες σε μενα δεν περνανε και οταν μιλας θα σεβεσαι το καταλαβες?Λεγε το καταλαβες?

    Ποία ίσα παίζεις βρε γρυλλακο θα μας τρελάνεις?? 3αρι γιατί μόνο εκεί φτάνει ή μικρή αξία τού παίχτη σού αν είχες τα κότσια ας έπαιζες σε 15αρι που θες να μας παρουσιάζεις τον παίκτη σού για μεγάλο και τρανό εδώ γελάμε... αντέ στην γωνία σού τώρα γρυλλακο και κάτσε να βλέπεις να ανοίγουμε πύλες

  • Athanatos68 που τα λες αυτα πιος νομιζεις οτι εισαι?που θα πεις σε μενα τα κοσμιτικα θα σεβεσαι οταν θα μιλας το καταλαβες? επιθεσεις εκανα το κρυφτο δεν μαρεσει αλλο το ενα αλλο το αλλο μηπως εισαι απο αυτους που τρως φαπες και ζοριζεσαι χαχα

  • Χαχανουλη είμαι αυτός που σε έχω στο 3-0 δεν ανοίγεις ούτε στο δίσεκτο ετος χωνεψε το και πιες και μια σπραιτ αν σου έκατσε βαριά εσύ σεβασου εμένα και προσκύνα

    Δε θελω τζακι,δε θελω σoμπα,
    θελω μοναχα της original τη μπομπα,
    να με πορωνει,να με τρελαινει,
    και καθε μερα πιο πολυ να μ'αρρωσταινει
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    θα το φωναζω,και θα το λεω
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    την ΑΕΚΑΡΑ,την αγαπαμε,
    σ'ολα τα γηπεδα εμεις ακολουθαμε
    και τραγουδαμε,ΑΕΚ θυμησου
    ηρθ' η original και ειναι εδω μαζι σου

  • Εχει μελλον το game βιαζεσαι δεν κανει καλο athanatos68 εισαι απο αυτους που τις τρως στο game λεγε?γιατι αν εχεις λεβελ με το δικο μου σε εχω κανει μπαουλο στην φαπα χαχαχα

  • Σιγά ρε επιπλοποιος είσαι? Φαγωθηκες με το μπαούλο δε σου έκανε δουλειά ή σπραιτ. Χτυπά άλλη μια να πάνε τα φαρμάκια κάτω

    Δε θελω τζακι,δε θελω σoμπα,
    θελω μοναχα της original τη μπομπα,
    να με πορωνει,να με τρελαινει,
    και καθε μερα πιο πολυ να μ'αρρωσταινει
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    θα το φωναζω,και θα το λεω
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    την ΑΕΚΑΡΑ,την αγαπαμε,
    σ'ολα τα γηπεδα εμεις ακολουθαμε
    και τραγουδαμε,ΑΕΚ θυμησου
    ηρθ' η original και ειναι εδω μαζι σου

  • μάθε ποιος είναι ο fighter και μετά μίλα...εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει ρωτα τον Dante να σου απαντήσει σε αυτό...εκτός και αν είναι η εξαίρεση..σταματήστε επιτέλους αυτό το κόμπλεξ που έχετε και δέχτηκε την πραγματικότητα

    αφου δε σε νοιαζει οπως λες παρε τη συμμαχια σου και ΕΞΩ απο το thread μου. το θεμα λεγεται Dan vs Fighterr σε περιπτωση που δεν ξερετε να διαβαζετε και το ανοιξα για να ποσταρουμε μαχες οχι να κανουμε debate

  • Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!


    Παρακαλώ να σταματήσει εδώ αυτή η αντιπαράθεση.

    Οι δημοσιεύσεις να αφορούν το αρχικό θέμα.. Ειδάλλως θα δοθούν προειδοποιήσεις.


    Ευχαριστώ

    whiteika123.png