Dan vs. Fighterr

  • Αναφορά μάχης Mon, 18.03.2024 - 11:14:34


    Dan vs. Fighterr


    Νικητής: Dan


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (79776 : 34917)!

    Dan κέρδισε: 420.896 Χρυσός + 21.313 Μπόνους χρυσού

  • Αναφορά μάχης Mon, 18.03.2024 - 11:46:12


    Dan vs. Fighterr


    Νικητής: Dan


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (80816 : 33236)!

    Dan κέρδισε: 375.592 Χρυσός + 9.503 Μπόνους χρυσού

  • Αναφορά μάχης Mon, 25.03.2024 - 21:48:37


    Dan vs. Fighterr


    Νικητής: Dan


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (61555 : 41707)!

    Dan κέρδισε: 412.924 Χρυσός + 3.963 Μπόνους χρυσού

  • Αναφορά μάχης Sat, 06.04.2024 - 23:31:23


    Dan vs. Fighterr


    Νικητής: Dan


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (60587 : 52819)!

    Dan κέρδισε: 355.474 Χρυσός + 3.667 Μπόνους χρυσού

  • Αναφορά μάχης Mon, 29.04.2024 - 00:09:54


    Dan vs. Fighterr


    Νικητής: Dan


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (91199 : 44475)!

    Dan κέρδισε: 288.433 Χρυσός + 21.977 Μπόνους χρυσού

  • Αναφορά μάχης Mon, 29.04.2024 - 00:41:59


    Dan vs. Fighterr


    Νικητής: Dan


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (91352 : 44391)!

    Dan κέρδισε: 257.536 Χρυσός + 9.287 Μπόνους χρυσού

  • μπράβο για τον χρυσό που πήρες από τον σύμμαχο σου...χαχχα..πάνω απολα η παρέα και η φιλία..

  • τις βλέπω από εσάς από αυτό που θέλετε να διαφημίσετε αλλά στον σύμμαχο σας ή μάχες μάχες...ωραία παρέα και φιλίες έχετε...η Ακαδημία άλλωστε ξέρει από αυτά και οι λεμαργοι

  • .axaios. αμα δεν ξερεις μιλας και μη βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα. εγω οποιον βαραω (με την προυποθεση οτι δεν ειναι συμμαχος μου) και του παιρνω χρυσο θα τον βγαζω φορουμ γιατι μπορω. μηπως ειναι δικος σου συμμαχος και σε πειραξε που του πηρα χρυσο? η μηπως εισαι εσυ ο ιδιος?

  • Εγώ βλέπω εσάς να βάζετε πόλεμο σε ανενεργή συμμαχία και να το ανεβάζετε και φόρουμ κιόλας,, απλά γελάω μαζί σάς... και μην χάνεστε πελατακια να έρχεστε ποιο συχνά φόρουμ να γελάμε μαζί σάς

  • μάθε ποιος είναι ο fighter και μετά μίλα...εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει ρωτα τον Dante να σου απαντήσει σε αυτό...εκτός και αν είναι η εξαίρεση..σταματήστε επιτέλους αυτό το κόμπλεξ που έχετε και δέχτηκε την πραγματικότητα..

  • κομις στην Ακαδημία λεμαργων βάζουμε γιατί απλά γουστάρουμε δεν μας χαλάει καθόλου που σας φαπωνουμε την Ακαδημία σας έστω και ας είναι ένας παίκτης...μην χαλιέσαι

  • Από τής φάπες που έχεις φάει αχαιο λογικό να βάζεις πόλεμο σε συμμαχίες που δεν είναι κόσμος/ανενεργή αλλά εντάξει σε καταλαβαίνω πρέπει να γράφει χρόνια το κοντέρ από τής φάπες που έχεις φάει και τρως ακόμα

  • Μπράβο για τις νίκες Dan !

    Ανακωχή σε μάχες και πολέμους είχαν και έχουν μόνο οι gr8 με τα παιδιά από τα ΛΕΜΑΡΓΑ !

    Ό, τι άλλο κινείται εκτελείται ;)

    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • η διαφορα μας ειναι οτι εμεις δεν ζητιανεβουμε να παρουμε απο τις πυλες 15 πετρες και να καιγομαστε ολοι μερα στο παιχνιδι..παμε περιπτερο και βαζουμε καρτουλα...εσυ που τις εχεις αναγκη βολεψου ετσι και ασε εμας να βαραμε την ακαδημια ds που εχει γινει η αγελαδα μας..για σενα εχει νοημα να παιζεις ετσι για εμενα οπως καταλαβαινεις μου ειναι αδιαφορο...πεντε χρονια ελειψα και οποτε θε΄λω σας φτανω οποτε θελω σας αφεινω να με ξανα περνατε...περαστικα ζητουλες...

  • οσο για εσενα jean τι να εκτελεσεις εσυ και η παρεα σου ..ειδικα εσυ ουτε το κουμπι τις μαχης δεν πατας σε εχει κανει ο γρυλος σακο..


    και επισης στα λεμαργα δεν ειναι ο dan?οποτε χαιρομαι που παραδεχεσαι οτι ολο αυτο περι φιλιας και τα σχετικα ειναι ενα ανεκδοτο...αυτα να τα πεις στον συμμαχο σου dante..πανω απολα η παρεα ξερω...και εννοειτε εγω προσωπικα χαιρομαι αν γινονται μαχεσ με ολους και οχι ανακωχες και απο εσας μετρημενει ειστε που κανετε επιθεσης και μπραβο σε αυτους που το κανουν στους υπολοιπους οπως εσενα κατσε αναπληρωματικη γιατι τωρα που πολεμας με ατομα στο ιδιο πεδιο βολης σου εισαι στο μηδεν γιαυτο αλλωστε δεν σε βαζουν και στους πολεμους αν το εχεις καταλαβει..ασε να παιξουν οι δυνατη εσυ εισαι για μια απλη παρουσια...ελπιζω να σε καλυψα

  • Η διαφορά μας είναι ότι κάνουμε Πάσχα με την οικογένειά μας και δεν βαράμε με το ένα χέρι κρατώντας το κερί και το άλλο κάνοντας επιθέσεις και πολέμους :)

    Πόσο μοναξιά μπορεί να νιώθει κάποιος . . .

    Τέλος πάντων Μπράβο σου που γύρισες Μπράβο που μεγάλωσες με όποιον τρόπο τα κατάφερες, παίξε το παιχνιδάκι σου !

    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • η διαφορα μας ειναι οτι εμεις δεν ζητιανεβουμε να παρουμε απο τις πυλες 15 πετρες και να καιγομαστε ολοι μερα στο παιχνιδι..παμε περιπτερο και βαζουμε καρτουλα...εσυ που τις εχεις αναγκη βολεψου ετσι και ασε εμας να βαραμε την ακαδημια ds που εχει γινει η αγελαδα μας..για σενα εχει νοημα να παιζεις ετσι για εμενα οπως καταλαβαινεις μου ειναι αδιαφορο...πεντε χρονια ελειψα και οποτε θε΄λω σας φτανω οποτε θελω σας αφεινω να με ξανα περνατε...περαστικα ζητουλες...

    Βρε αχαιο τόσες ασυναρτησιες πώς καταφερες να τής σκεφτείς??? Αλήθεια αν δέν θέλετε πύλες τότε για ποιο λόγο είχατε σφραγίδες??? Λογικό να κερδίζεις τούς ds επειδή φύγαμε αλλά πριν φύγουμε σας ρίχναμε φάπες ξέρεις από φάπες γράφει χρόνια το κοντέρ άλλωστε.. ναι ναι μας φτάνεις το βλέπω ερε πλάκα που έχεις πελατακο αχαιο μαζί με τούς άλλους πελατακους... και μην χάνεσαι να έρχεσαι ποιο συχνά φόρουμ να γελάμε μαζί σού

  • Η αληθεια ειναι οτι νικαω ευκολα χαοτικες νικες και δεν υπαρχει καμια δυσκολια τουλαχιστον απολαμβανει τις ηττες πρεπει να βαραμε ανα τεταρτο κανονικα διοτι δεν μου φτανουν οι 10 επιθεσεις ειναι λιγες χαχα αυτη ειναι η βασιλισσα?να την χαιρεστε χαχα ειναι η προπονηση μου χαχα οσο για τα μικρα λεβελ οπως πχ EI Mariachi το μονο που μπορουν να κανουν στο game ειναι απλα να κοιτανε τις μαχες και τιποτα παραπανω οταν αποφασισουμε θα μπειτε σε κανα πολεμο προς παρον καθηστε στον παγκο σας και χτυπατε παλαμακια μεχρι εκει μπορειτε χαχαχα

    Edited once, last by GRYLOS ().