Posts by 2Fast4U

    8):DPrzyznam ze troche trudnosci byly :!::cursing::love:


    //Flood został usunięty

    Orestes

    Jeśli dobrze pamiętam to mogłem tam grac jeszcze pod nickiem Bladykris. Jednak z mojego zasięgu najbardziej zapamiętałem Mangvasa i Farureja. Fajne turnieje były, R*D*L, DV i ONE.

    tez gralem na s9 z 7 -8 lat temu!!!Kojaze nick Bladykris i pozostal;e nicki tez.. najbardziej Krisa...ja nie wiem czy czasem nie bylismy razem w klaniee i nie byl liderem albo adminem?


    Rosyjska Dyskoteka w Lesie a potem Killers Team. Piękne czasy :)

    Tak ROSYJSKA DYSKOTEKA bylem w tym klanie jako Wilk ?

    Dzięki. Dawno nie miałem konta od 0, idealna okazja.

    Masz okazje z nowu sam otwierac Bramy na nowym serwie :)Powodzenia :)

    Nic już nie będzie robione w kierunku rozwoju BF.To co teraz się dzieje to początek końca Bite Fight,zamykanie forum opartego na starym silniku,otwieranie coraz to nowych serwerów w celu wydojenia na koniec max kasy z graczy,maja już nowe projekty ,które przynoszą zarobek,to jest firma i jak każda firma zlikwiduje nierentowne filie żeby zwolnić środki na nowe inwestycje,gra zniknie jak stare forum ,prędzej czy później z naciskiem na prędzej,może wasze pomysły wykorzystają w nowych grach ale na pewno nie w tej.

    Pozdrawiam.

    Madrze napisales!Bo tak jest!!!Sam tak uwazam!Czesto Pisze tak samo!!!!Nie o szukujjmy sie Lepi8ej nie bedzie!Narazie s37 jakos zipie ..Jak padnie zmieniam Region w UK tam gdzie mieszkam i konieclPolski system zawsze do prowadzal do upadku!!!-Dzisiaj dobrze jutro wrabane!!!NHiech sie poznieej sami martwia ...ciach totalna !!!

    litwa Ja zeszlym roku tez wrocilem po 7 latach :)Po czasie zauwaztylem co to za burdel!Chyba kiedys nlepiej sie gralo!wiecej zawodnikow ktorzy chcieli rywalizowac z uinnymi rasami!! a teraz Nowy serwery Tworrza dla paru osob xD co Lubia sami otwierac bramy :0 albio zebirac po miesiacu trofea od nie aktywnych graczy XD Głupota!!!My mozemy pisac !Tlumacz nie wiem co jeszcze!To nic eto nie zmienia klijent czy gracz to dla nichy z wykly smiec ! !!!!o skubie ile w lezie!Powiedz mi jaki to jest sens jak Gra nie rozwija sie ?to jeszcze rozwija ale miejsca do grania tworzac nowe Hrabstwa?gdzie tu jest sens,logika i slowa mysklenie?Dla mnie o ni sa Bez mozgie czuby :D

    Klips założył dwa konta już i gra sam ze sobą :p haha. Widzę że słaba aktywność.


    Taa i bedzie sam otwieral bramy i sam sobie rzadzil.Nikt Mu nie da takiej wladzy xD

    Jeśli dobrze pamiętam to mogłem tam grac jeszcze pod nickiem Bladykris. Jednak z mojego zasięgu najbardziej zapamiętałem Mangvasa i Farureja. Fajne turnieje były, R*D*L, DV i ONE.

    tez gralem na s9 z 7 -8 lat temu!!!Kojaze nick Bladykris i pozostal;e nicki tez.. najbardziej Krisa...ja nie wiem czy czasem nie bylismy razem w klaniee i nie byl liderem albo adminem? ja troche tam po gralem ....Pozniej swap konta zrobilem na jakis inny serwer.Uzaleznilem sie od tego ze cczesto Swapa robilm :)w tamych czasach SWAPY BYLY NA TOPIE CZY TAM MODNE...KRADLI...Konto jedno mialo kilkunastu wlascicieli...Ja sam sie nadzialem :dDalem sie okrasc konta bo nie legalnie swapa zrobilismy xD Po tylu akcjach nie pamietam gdzie gralem :0 s9 w miare pamietam jak ktos przypomni XD

    //usunęłam wulgarne słowo, podmieniłam jedno słowo na inne oraz połączyłam posty. Aszti

    Na dzien Dzisiejszy Hrabstwo 38 juz 90% upadl.Jeden gracz z tego serwera przeszedl do nas(H37) Twierdzi ze wiecej dzieje sie u nas wiadomos ze cos dzieje sie ale to nie to samoo co kiedys.Trzeba patrzec na to optymistycznie wierzac ze bedzie jeszcze lepiej a nie gorzej!Moze osoba ktora wszystkim operuj nie bedzie otwieral nowych serwerow na Polskiej scenie!Niechy z robia gre BF international i tam niech tworza serwery dla calalej europy albo i swiata....Przyjdzie taki czas ze w Polsce calej upadnie.Jesli Upadnie s37 po prostu nie bedzie sensuj grac to zmieniam na rejon gdzie wiele lat mieszkam i odprowadzam podatki!!!Czyli Rejon UK.W Polsce kazdy serwer to porazka!Dla c\ego Bo admini Polscy do tego do prowadzili! ciach Narod Rumunski Ciezko pracuja i korzystaja z zycia tak samo jak nmy!!!Niestety ale pod jednym wzgledem sa lepsi!!!Sa bardziej z organizowani!!Zjednoczeni i pomocni!mniej wiecej w Polsce Bitefight funkcjonuje!Bo w Polsce wszystko upada jesli rzadzi Polak ciach tylko sie na chapac czyims kosztem!Tok myslenia takich osob!!!Wazne co dzis bedzie a nie jutro czy pojutrze!Tak z tymi serwerami jest!Przepraszam moze kogos tym postem urazilem dla tego z gory przepraszam !Taka jest zeczywistoc w tych czasach na Polskiej scenie albo Polska scena na imigracji :)

    //usunęłam obraźliwe części wypowiedzi. Aszti

    oo Najlepsze rozwiazanie jakie moze byc!!!!!3 hrabstwa 36,37,38 polaczyc!!!!Naprawde s37 upada!!!ludzi co raz mniej...serwer juz nie sprawia przyjemnosci tak jak na poczatku!PYTANIE W KTÓRYM ROKU Bedzie to rozwiazanie???A MOZE ZA ILE LAT?DZialajcie coos w tym kierunku!!!Moje posty ktore na forum udostepniam!swiadcza o nie zadowoleniem konsumenta z braku aktywnosci w H37!

    ale ja mowie o tym po co powstal ten temat i o czym jest - to ze PREMIERLIG pisze wszedzie gdzie sie da by mu na 37 aktywnosc zwiekszyc to inna sprawa :P

    Ja tez bede pisal o Hrabstwie 37 bo w nim gram i nigdzie wiecej?PREMIERLIG z tego co wiem tez tez tam gra?!W czym problem?

    //połączyłam posty. Aszti

    No a jak :)Po co cos dla graczy organizowac :) Przy zakupie kamykow z robia promocje 30% taniej :)

    bieda to mało powiedziane ostatnio to zupełnie nic się nie dzieje .......

    a czemu?Niech nie tworza nowych Hrabstw...wicej w kladaja na nowe hrabstwa niz zarabiaja....nie widza ze Ludzi co raz mniej?Ludziee inwestuje swoje konta a pozniej upadlosc...niech zlacza inne Hrabstwa bo bedzie bieda....W sumie juz jest@!!!



    Az ta ka renta u was?!U nas tez były PERYPETIE w hrabstwie 37!!A teraz jest znowu ok...!Nie ktorzy ludzie maja pare kont w innych serwach...sa tacy co z rezygnowali oddawajac lub usuwajac konto z innego Hrabstwa..stwierdzii ze lepiej u nas S37.ALBO I ODWROTNIE ! CZASEM Roznie bywa!!!Atmosfera oraz dobry kontakt ...ZAUWAZYLEM SERWER NOWY [ciach] NIE WYPAL.Teraz z hrabstwa 38 przechodza do nas Bo ktos im Polecil..wiadomo Swiezkaki ale my wyzszym lvl jestesmy po a by pomoc!IW PRZYSZLOSCI oni kom,us Pomoga !!!!Najgorzej jak czlowiek ma konto na wysokim poziomie i troche za inwestowal w kamyki...Moze odwiedzice nasz serwer i porownacie inne serwery z naszym H37....Moze wam sie spodoba a moze i nie :)Moze wy macie jakis serwer Godny Polecenia ?


    https://s37-pl.bitefight.gameforge.com/user/login


    //Proszę starać się używać przyzwoitego słownictwa.


    //posty zostały połączone

    Orestes


    Pali, pali :D


    Ale wielkie gratulacje dla gacków za odebranie chęci do gry innym wojnami 3v3... pierwsze bramy i już 3v3, to powoduje że większości graczy z mniejszymi poziomomami odechciewa się gry co powoduje powolne wymieranie serwera :D

    No ale nic, gacki to są gacki :D

    Chyba sobie żartujesz na 10 wojen przed otwarciem bram atakowaliście 8 razy 3vs3 , teraz jeszcze wczoraj mieliscie 15 graczy czas na otwarcie bram i macie 6 graczy . My gramy dla zabawy wy 24h na grze, te same osoby na 10 serwerach otwieraja bramy :/ ale jutro szkola wiec ubedz


    .

    Kabaret xD

    Pali, pali :D


    Ale wielkie gratulacje dla gacków za odebranie chęci do gry innym wojnami 3v3... pierwsze bramy i już 3v3, to powoduje że większości graczy z mniejszymi poziomomami odechciewa się gry co powoduje powolne wymieranie serwera :D

    No ale nic, gacki to są gacki :D

    Chyba sobie żartujesz na 10 wojen przed otwarciem bram atakowaliście 8 razy 3vs3 , teraz jeszcze wczoraj mieliscie 15 graczy czas na otwarcie bram i macie 6 graczy . My gramy dla zabawy wy 24h na grze, te same osoby na 10 serwerach otwieraja bramy :/ ale jutro szkola wiec ubedzie was .