Dyskusje ogólne o H39














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • stare czasy, w ONE to liderem byl lickan albo malyzee :-) znaczy to jedna postac tylko mial 2 nicki i nie pamietam ktory byl pierwszy :-)

    A Ciebie troche malo kojarze a Mangvas to byl kozak :-) nie wiem czemu magog666 i browar266 wpadl mi w pamiec :-)

    A co do starych czasow, nie ma juz chyba szans zeby wrocil stary BF?

  • nie wiem czemu magog666 i browar266 wpadl mi w pamiec :-)

    Z magogiem grałem w jednym klanie :)

    Możliwe że jednak byłeś na wyższym lvlu niż ja, przez większość czasu siedziałem poniżej 15, potem stanąłem na 28 i chyba tam dostałem bana :P

    No ja tez stalem na 28 ale pozniej wkoncu poszedlem wyzej, i pozniej zakonczylem gre :-)

  • Wróciłem do gry po chyba 8 latach i nie zmieniło się nic... zupełnie nic... jak to możliwe, że gra przez tyle lat nie zmieniła nawet szaty graficznej?


    Jeśli gra nie dostanie zmian w rozgrywce to możecie sobie otwierać nawet po 5 serwerów co tydzień a i tak nic to nie zmieni.


    Rozwijając temat zmian to moje propozycje:


    1. Całkowita zmiana systemu itemów, obceny system ssie pałe po całości, aż się odechciewa grać jeśli z góry wiesz co będziesz kupował (dochodzi do tego, że jest praktycznie możliwość budowania postaci albo pod dmg albo trafianie), najlepiej zgrać tą zmianę ze zmianą w systemie przygód. Trzeba wprowadzić element RNG i możliwości dropienia itemów na przygodach/misjach. Dodatkowo wprowadzić różne poziomy itemków coś typu normalny/legendarny/epicki

    2. Zmiana systemu lvlowania na bardziej zachęcający a nie bezmózgie klikanie, w tym momencie bliżej mi do napisania bota, który będzie za mnie farmił przygode w tawernie niż klikanie z którego jedyne co wyniknie to to, że kupie nowy item, który i tak każdy może kupić.

    3. Zmiana zleceń. W tym stanie w którym teraz są zlecenie to po prostu śmiech na sali, 70% zleceń, które mi się wyświetlają to zlecenia pvp, szkoda tylko, że jest zbyt mało aktywnych graczy żeby dało się zrobić co kolwiek w limicie czasowym/

    4. Zmiana oprawy graficznej

    5. Dodatnie do gry więcej eventów klanowych typu wspólne polowania na world bossy i związane z tym nagrody

    6. Wprowadzenia oblężenia kryjówek, czyli coś jak wojny klanowe, ale z tym, że wszystko będzie się działo w celu przejęcia kryjówki danego gracza. Co za tym idzie wprowadzenie koordynatów każdego gracza do gry i zastąpienie prymitywnego "idź na polowanie"

    7. Wprowadzenia wielu ras, a nie tylko "wilkołaki i wampiry"

    8. REKLAMA REKLAMA REKLAMA, pora zainwestować w grę zanim umrze

    9. Aplikacja na telefon. W dzisiejszych czasach to powinien być standard, że gra posiada taką aplikację, niestety niemiecki okupant lubi tylko wyciągać hajs, a nie go wkładać, więc jest rok 2018, a gierka istnieje tylko w przeglądarce co jest śmieszne.


    Jeśli chociaż część zmian nie zostanie wprowadzona to wszyscy możemy pomachać gierce na pożegnanie bo nie ma żadnych szans żeby przeżyła

  • Nic już nie będzie robione w kierunku rozwoju BF.To co teraz się dzieje to początek końca Bite Fight,zamykanie forum opartego na starym silniku,otwieranie coraz to nowych serwerów w celu wydojenia na koniec max kasy z graczy,maja już nowe projekty ,które przynoszą zarobek,to jest firma i jak każda firma zlikwiduje nierentowne filie żeby zwolnić środki na nowe inwestycje,gra zniknie jak stare forum ,prędzej czy później z naciskiem na prędzej,może wasze pomysły wykorzystają w nowych grach ale na pewno nie w tej.

    Pozdrawiam.

    Through action,a man becomes a hero.

    Through death,a hero becomes a legend.

    Through time,a legend becomes a Myth.

    And by learning from the Myth,a man takes action.


    None Shall Live


    https://www.youtube.com/watch?v=458REFZ2VKM

  • Dzięki. Dawno nie miałem konta od 0, idealna okazja.

    Masz okazje z nowu sam otwierac Bramy na nowym serwie :)Powodzenia :)

    Nic już nie będzie robione w kierunku rozwoju BF.To co teraz się dzieje to początek końca Bite Fight,zamykanie forum opartego na starym silniku,otwieranie coraz to nowych serwerów w celu wydojenia na koniec max kasy z graczy,maja już nowe projekty ,które przynoszą zarobek,to jest firma i jak każda firma zlikwiduje nierentowne filie żeby zwolnić środki na nowe inwestycje,gra zniknie jak stare forum ,prędzej czy później z naciskiem na prędzej,może wasze pomysły wykorzystają w nowych grach ale na pewno nie w tej.

    Pozdrawiam.

    Madrze napisales!Bo tak jest!!!Sam tak uwazam!Czesto Pisze tak samo!!!!Nie o szukujjmy sie Lepi8ej nie bedzie!Narazie s37 jakos zipie ..Jak padnie zmieniam Region w UK tam gdzie mieszkam i konieclPolski system zawsze do prowadzal do upadku!!!-Dzisiaj dobrze jutro wrabane!!!NHiech sie poznieej sami martwia ...ciach totalna !!!

    litwa Ja zeszlym roku tez wrocilem po 7 latach :)Po czasie zauwaztylem co to za burdel!Chyba kiedys nlepiej sie gralo!wiecej zawodnikow ktorzy chcieli rywalizowac z uinnymi rasami!! a teraz Nowy serwery Tworrza dla paru osob xD co Lubia sami otwierac bramy :0 albio zebirac po miesiacu trofea od nie aktywnych graczy XD Głupota!!!My mozemy pisac !Tlumacz nie wiem co jeszcze!To nic eto nie zmienia klijent czy gracz to dla nichy z wykly smiec ! !!!!o skubie ile w lezie!Powiedz mi jaki to jest sens jak Gra nie rozwija sie ?to jeszcze rozwija ale miejsca do grania tworzac nowe Hrabstwa?gdzie tu jest sens,logika i slowa mysklenie?Dla mnie o ni sa Bez mozgie czuby :D

    Klips założył dwa konta już i gra sam ze sobą :p haha. Widzę że słaba aktywność.


    Taa i bedzie sam otwieral bramy i sam sobie rzadzil.Nikt Mu nie da takiej wladzy xD

    Jeśli dobrze pamiętam to mogłem tam grac jeszcze pod nickiem Bladykris. Jednak z mojego zasięgu najbardziej zapamiętałem Mangvasa i Farureja. Fajne turnieje były, R*D*L, DV i ONE.

    tez gralem na s9 z 7 -8 lat temu!!!Kojaze nick Bladykris i pozostal;e nicki tez.. najbardziej Krisa...ja nie wiem czy czasem nie bylismy razem w klaniee i nie byl liderem albo adminem? ja troche tam po gralem ....Pozniej swap konta zrobilem na jakis inny serwer.Uzaleznilem sie od tego ze cczesto Swapa robilm :)w tamych czasach SWAPY BYLY NA TOPIE CZY TAM MODNE...KRADLI...Konto jedno mialo kilkunastu wlascicieli...Ja sam sie nadzialem :dDalem sie okrasc konta bo nie legalnie swapa zrobilismy xD Po tylu akcjach nie pamietam gdzie gralem :0 s9 w miare pamietam jak ktos przypomni XD

    //usunęłam wulgarne słowo, podmieniłam jedno słowo na inne oraz połączyłam posty. Aszti

    : /8)= OX (<, ︻╦╤─ ҉ - - ---= O

  • Jeśli dobrze pamiętam to mogłem tam grac jeszcze pod nickiem Bladykris. Jednak z mojego zasięgu najbardziej zapamiętałem Mangvasa i Farureja. Fajne turnieje były, R*D*L, DV i ONE.

    tez gralem na s9 z 7 -8 lat temu!!!Kojaze nick Bladykris i pozostal;e nicki tez.. najbardziej Krisa...ja nie wiem czy czasem nie bylismy razem w klaniee i nie byl liderem albo adminem?


    Rosyjska Dyskoteka w Lesie a potem Killers Team. Piękne czasy :)

  • Jeśli dobrze pamiętam to mogłem tam grac jeszcze pod nickiem Bladykris. Jednak z mojego zasięgu najbardziej zapamiętałem Mangvasa i Farureja. Fajne turnieje były, R*D*L, DV i ONE.

    tez gralem na s9 z 7 -8 lat temu!!!Kojaze nick Bladykris i pozostal;e nicki tez.. najbardziej Krisa...ja nie wiem czy czasem nie bylismy razem w klaniee i nie byl liderem albo adminem?


    Rosyjska Dyskoteka w Lesie a potem Killers Team. Piękne czasy :)

    Tak ROSYJSKA DYSKOTEKA bylem w tym klanie jako Wilk ?

    : /8)= OX (<, ︻╦╤─ ҉ - - ---= O

  • a widzisz i tu szczerze nie pamietam kim bylem.Faktycznie jak zakladam konto to zawsze vampa ale kiedys byly czasy wymian kont i roznie bywalo kim sie gralo :)

    : /8)= OX (<, ︻╦╤─ ҉ - - ---= O