Posts by brknctn35

Yalnız değilsin kardeşim hayırlı ramazanlar sağol bayramın mübarek olsun.Çarlar içinde orucu açarken bir bardak soğuk su içelim yapacak bir şey yok.

Ben onu bilemem sonuçta bu oyunu öğrenmek için ve bilgi almak için forumlardan okuyorum ve göz atıyorum.Bu bilgi yasaksa o zaman kaldırılsın çünkü bu zamana kadar bütün hikayelerimi ben bu tarzda yaptım ceza aldıysam demekki bu sebepten aldım burada benim suçum ne forumdan okuyup oyunu öğrenmeye çalışmak mı kaldırın o zaman yani kimse yanlış öğrenmesin ve bilgilenmesin.

Ben bu oyuna başlayalı zaten 5 ay fln oldu bu süreçte ban yiyenlerin çoğu haksızlığa uğradığını dile getirdi ve oyundan uzaklaştı.Bu durumu biz oyuncu olarak gördük ve size iletmek istedik.Oyun biz oyuncular için vardır zaten kurallara uyarak oyunu layık olduğu gibi oynuyoruz.Tehditvari konuşarak bir çözüme ulaşamayız.Sorunları dile getiriyoruz ki çözülsün sizde artık oyuncu kaybetmeyin.Bir yerde adalet olmadığı düşünülürse zaten dedikodu veya konuşmalar başlar.Herkes yediği banın haklı olduğu bilse kimse zaten burada zamanını harcamaz kimseninde zamanını çalmaz.Çocuk yok sizin karşınızda yani böyle konuşmalar yapmak yerine bence çözüm odaklı olmak mağduriyeti gidermek gerekir.İyi geceler...

Aynen öyle hile kullananların ban yediği manuel oynayanların cezalandırılmadığı bir sistem olursa kimse sizi rahatsız etmez zaten.

Aynen öyle zaten o sistem metin2 de var kasılırken ekranda çıkıyor oda gameforge oyunu.İşin özü şu olayı düzeltelim biz yandık başkaları yanmasın.

Yüklemedik zaten kardeşim kullanmadıkta yine dönüp dolaşıp aynı yere geldik.Zaten manuel olarak oynuyoruz hikaye modu dahil simge durumunda yuzde 67 ye getirip küçültüp hikayedede seçeneğin üzerine iki sefer tıkladığımız zaman hızlı geçiyor internet hızımıza göre daha çabuk hikaye yapıyoruz bu normal magara veya av da olmuyor zaten oyun hata veriyor.Dediğim gibi program veya yazılım yok herşey zaten manuel.Allaha emanet gidelim ban yersek geçmiş olsun o zaman...

Bilgiler için açıkçası ben teşekkür ederim.Bende size diyorum ki ben bot kullanmadım ve şimdi sv42deki çarım açılacak açıkçası bot kullanmadığım halde ban yediğim için ve 3.parti yazılım nedir bilmediğim için çarım açıldığı zaman sv42 de oynarken tekrar ban yermiyim korkusu var bende açıkçası.O yüzden sizden bilgi almaya çalışıyorum çünkü ne bir program indirip kullandım nede bot kullandım.Normal oynarken sv 42 de tekrar bot kullandın diye ban yiyip çarımı kaybetmekten açıkçası endişeliyim.Sizdende bu sebepten dolayı bilgi almaya çalışıyorum.Bu 3. parti yazılım nedir yani internet çağındayız ve bir sürü programlar indiriyoruz veya internetten araştırıyoruz.Tekrar ban yemeyeceğimin ne garantisi var tamam sağolun bilgi veriyorsunuz ama bende diyorumki bir şey kullanmadım ve tekrar ban yemekten korkuyorum.Ben ne yapsam tekrar ban yemem kardeşim yani bana onu söyleyin çünkü kullanmadım ben bir şey :) .

Sizden sonra bu oyunu en iyi biz oynayanlar biliriz.Ben bir oyuncu olarak nasıl ki teknik detayları sizden iyi bilemiyorsam bence sizde oyun içindeki arkadaşlığı ve oyuncular arasında konuşulanları oyunculardan iyi bilemezsiniz.Benim dile getirdiğim olay şahsi bir durum değil oyuncular arası böyle bir gündem var.Bu gündem size zarar verebilir bu düşünceleri kırmakta sizin elinizde bence ve kimse durduk yere başkalarına iftira atmaz diye düşünüyorum.Sonuç olarak ben bot kullanmadım sizde kullandın diyorsunuz yani işin içinden çıkılacak bir durum değil ama ben bot kullanmadım diye itiraz edip hiç cezası kaldırılan birisini duymadım açıkçası yalnız bot kullanmadım ve banlandım diyim oyunu bırakan çok oyuncu gördüm.Yoksa sizi tanımam etmem kişisel herhangi bir sıkıntımda yok oyuncularda adminlere karşı güvensizlik var diye düşünüyorum.

Sİze ticket atınca kendimi telesekreterle konuşuyor gibi hissediyorum açıkçası.Merak etmeyin ticket dahil çoğu yerdede mail yoluyla dile getirildi bu durum.Algı flnda yarattığım yok açıkçası ne ise onu söylüyorum.Kendi açımdan haksız bir durum olduğunu düşünerek hakkımı ilişkili bütün yerlerden aramak istiyorum.Tartışma gün geçtikçe zaten faydasız bir hal almaya başladı.Oyuncuların sizin kararlarınıza karşı herhangi bir güvencesi ve dayanağı yok.Bu oyunda vermiş olduğunuz bir karara oyuncular karşı çıkamaz mı veya sesini yükseltemez mi foruma taşıdığımız için onu belirtip duruyorsunuz.Ben dahil birsürü oyuncu bot kullandığı ima edilerek banlandı ve zaten kullananlar bu durumda sesini çıkartmıyor emin olun.Üst mercilere de ulaşılmıyor ve kimi kime şikayet ediyorsunuz :).

Az önceki yetkili arkadaş İp ye göre ban atıldığını söyledi.Bot kullandığımızın herhangi bir kanıtı olmadığını düşünüyorum.Bu oyun sonuçta bir internet sayfası oyunu ve oyun açıkken internette dolaşıyoruz.Başka sitelerin ipsinden veya programlarından dolayı ban yediğimizi düşünüyorum yoksa hikaye modunda veya normal oyunda bot kullanmadım ben en azından şahsi olarak söylüyorum.Hikaye modundan genelde ban atıldığını söyleyenler var.Forumda tavsiye edilen şekilde boyutu küçülterek ve söylenenleri yaparak hikayede kasılıyorum hızlı olması açısından.Botluk bir durumumda asla olmadı artık sen bot kullandın demeyi bırakın ceza verdiyseniz verdiniz bitti en azından suçlamayı bırakın bence.

FraPPe İlgin için teşekkür ederim kardeşim işlerindede sana kolaylıklar dilerim ama gerek kalmadı zaten çarı sildim madem bot kullanarak ben kasıldım rakiplerimin hakkını yiyerek onlara rakip oldum o yüzdende durmasının bir anlamı yok yani.Yoluma başka svlerde devam ederim.

Sv 40taki oyuncuların hepsi bu oyunun başlangıcından beri olan insanlar ve elit bir ortam var burası şampiyonlar ligi yani.Herkes oyunu biliyor ve herkes iyi açıkçası.Yıllardır oynayan oyuncuların olduğu bir yer ve bende sv40a başlayalı çok olmadı ama ilk 50 ye girdim :)  Gece

Sv 43 te oyuncu kalmadı zaten.Amaçlarına ulaştılar diye düşünüyorum.Ayrıca bu oyuna 1 kuruş bile vermem artık çünkü güvence yok bir oturmuş sistem yok her an hakkın yenebiliyor.Admin arkadaşlarda şunu anlamalı sonuçta biz oynadığımız için sizler varsınız ve bizlere muhtaçsınız.Oyuncular olmayınca sizinde bir işleviniz kalmaz.Admin arkadaşlar bunu iyi anlasa iyi olur.Hile yapan arkadaşları banladıkları için admin arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim ancak siz hile yapanla yapmayanı ayıramıyorsunuz kurunun yanında yaşıda yakıyorsunuz yani demem o ki kolay olanı yapıyorsunuz uğraşmıyorsunuz.İşini layığıyla yapmayan kişilerede para kazandırmaya gerek yok açıkçası.Oyun sizin olsun yani kısacası. Gece

Sw 42 ve 43 te ban yiyen arkadaşlar sizi temin ederimki siz bot kullandığınız için ban yemediniz oyunda başka sebepler olabilir.42-ve 43teki adminler kendilerini eleştiren oyuncularıda banlayabiliyorlar.Ben sw 42de ban yiyen arkadaşım hakkında konuştuğum için ban yedim ve botunda b sini bile kullanmadım.Oyunda yazışmalarınız bile direk adminlere gidiyor.Kendilerine yapılan eleştirileri bile kabul edemeyen adminler oldukça yeni swlerde oyuncu bulunmaz.Ve bundan sonra tövbe birdaha yeni swlere adımımı atmam...

Sw 43te ban yiyen güzel kardeşlerim.Sizinle aynı kaderi paylaşıyorum.Ben LordVasili sw 43ten acı olanı ise benim sw 42deki çarımda aynı sebepten ban yedi.Size söyleyeyim cezanız açılmaz çünkü benim daha önceden başıma geldi.Sw 40 ta oynuyorum paşalar gibi hiçbir sıkıntım yok oyun aynı oyun ancak adminleri sıkıntı değil ve gerçekten çoluk çocuk olmadan sw 40ta ben oyunumu oynuyorum.Bot kullandığım 1 saatim bile olmadı ve olmazda ancak bunu yeni svdeki adminler anlayamıyorlar ve oyunculara güvenmiyorlar.Yeni svlerde 42 ve 43'ten bahsediyorum hesabınız çok açık kaldığı ve hızlı kademe kastığınız zaman size ban atıyorlar cevaplarda hep klasik.Gameforge ana merkeze kadar ben bu adminleri bildirdim ancak geri dönüş alamadım size tavsiyem oyunun tadını almak isteyen eski svlerde başlasın yeni svlerden elini eteğini çeksin.Madem yeni swlerde oyun oynamamızı istemiyorlar sizi sw40a beklerim.Bitefight oyununun devam etmesini isteyen adminlerede sv 42 ve 43teki admin arkadaşları araştırmalarını ve atılan banları araştırmaları önerisini getiriyorum.Yeni sw açarken çağırmasını biliyorsunuz sonradan saçma sapan sebeplerden oyunculara oyunu zehir ediyorsunuz.Sizin işiniz oyunu kolaylaştırmak ve oyunun işleyişini sağlamaktır.Oyuncuların emeklerine ket vurmak onları engellemek değildir.Kaybeden siz olursunuz. Ubeyt  Gece

Değerli Forum Yöneticileri;

Yaklaşık 1 aydır bu oyunun bir parçası olarak hem kullanıcılarında başlarına gelen bir durum olduğunu bilerek hemde benim başıma gelen ve kullanıcılar tarafından hoş karşılanmayan bir durumu paylaşmak istiyorum.Gameforge ana merkezinden adminlere gelen 3.parça yazılım dolayısıyla yenilen ban sisteminin ve geçici uzaklaştırmanın bot kullananla kullanmayanı ayırmadığını düşünüyorum.Hiç bot kullanmadığım halde birgün hesabımı açtığımda 3.parça yazılım dolayısıyla ban yediniz yazısını gördüm ve bot kullanmadığıma bir türlü kimseyi ikna edemedim açıkçası inandıramadım.Bu oyun her ne kadar severek oynasakta sonuçta bir internet sayfası oyunu ve internetteki başka sitelerde kullanılan yazılımların bu oyundan ban yeme sebebi olmasını açıkçası bilmiyordum ve bu durumun sen bot kullandın denilerek ban sebebi olmasını yanlış buluyorum.Bu oyuna emek veriyoruz ve bu kadar kolay uzaklaştırılmak insanların emeklerini zayi eder diye düşünerek aynı zamanda kullanıcı kaybınada neden oluyor diye düşünüyorum.60 gün ceza yemek böyle bir durumdan dolayı hoş karşılanmıyor çünkü bu oyundaki oyuncular istatistikleri bile önemsiyor.Önemsediği için zaten güvenli yer itemlerini alıyorlar.Bu durumun geliştirilmesini ve botu gerçekten kullananla kullanmayanın ayırt edilebilmesini istiyorum.Ben hiç bot kullanmadığım halde 60 gün ceza aldım.Eminim bu durum benden önce oynayanlarında başına geldi ve zaten benim oynadığım dönemde başına gelen çok oldu.Açıkçası bu durum kullanıcı kaybettirir ve her kullanıcının sizin için değerli olduğunu düşünüyorum.Ayrıca ortada bir sorun varsa o sorunu sizlerden sonra en iyi oynayıcılar ve kullanıcılar bilir diye düşünüyorum.Dikkate alırsanız sevinirim.Biz ban yedik bizden sonrakiler bari ban yemesinde emekleri boşa gitmesin.Ve bot kullanmadığım halde yediğim 60 gün cezayıda kabullenemiyorum.İlgilenirseniz sevinirim.Saygılarımla...