Haksız yere ban, geliyorum demezz :)

• Merhaba arkadaşlar ben server 43 den Gece ,

Sevgili görevlerini mükemmel yapan takım oyuncuları tarafından bot olduğumu """***tahmin ettikleri***""" için 60 gün ban yemiş durumdayım. Kullansam bu kadar sinirlenmezdim ama şuan yemin ederim küplere bindim.

Diğer oyuncu arkadaşlara tavsiyem ban yememek için günde 10-12 saaten fazla online kalmayın ve hızlı level atlamamaya bakın yoksa "takım oyuncularının" hedefi haline gelirsiniz ve banlanırsınız. :)) Arkadaşlar cidden ya bu olay aşırı komik ve benim açımdan da cidden sinir bozucu. Sen git 2 gün etkinlikte toplamda 5-6 saat uyu. Kutsal yerin saatlerine alarm kur hakkını vererek oyunu oyna. Hızlı gelişim içinde klan sayfasında da klan arkadaşlarımla paylaştığım gibi dayanıklılık-savunma itemleriyle seri seri level atla.Takım oyuncularıda şöyle bir bakıp online süresi 10 12 saat var leveli de hızlı hmmm bu kesin bot diyip seni banlasın gerçekten şaka gibi bide destek biriminden ezberledikleri yazıları bana ctrl c,v yapıyorlar o daha da insanı sinirlendiriyor.24 yaşındayım zaten oyun bitmiş yeni serverde 50 kişi oynuyoruz fakat benim amacım zaten çok kişiyle oynamak değil kısıtlama zamanın bi uğraş arıyordum sağolsunlar görevli arkadaşlar hevesimi kursağımda bıraktı gerçekten bu haksızlığımın bir sonuca bağlanmasını istiyorum bana diyinki bak işte böyle böyle ama diyemeyeceğinizi adım gibi biliyorum çünkü ben kendimden eminim.Şuan keşke bir şekilde hileyi bulup kullansaydım diyorum en azından sonuçlar aynı olurdu. Lütfen oyun yetkilerini bu postun altına benimle konuşmaya bekliyorum. 1 gram şu oyunda da adalet varsa benim hesabım açılır ve 2 saatlik hakkım oyun içi geri verilir.

@FraPPe @Aphelion @Orpheus @Wonderlive1973

• Merhaba arkadaşlar ben server 43 den Gece ,

Sevgili görevlerini mükemmel yapan takım oyuncuları tarafından bot olduğumu """***tahmin ettikleri***""" için 60 gün ban yemiş durumdayım. Kullansam bu kadar sinirlenmezdim ama şuan yemin ederim küplere bindim.

Diğer oyuncu arkadaşlara tavsiyem ban yememek için günde 10-12 saaten fazla online kalmayın ve hızlı level atlamamaya bakın yoksa "takım oyuncularının" hedefi haline gelirsiniz ve banlanırsınız. :)) Arkadaşlar cidden ya bu olay aşırı komik ve benim açımdan da cidden sinir bozucu. Sen git 2 gün etkinlikte toplamda 5-6 saat uyu. Kutsal yerin saatlerine alarm kur hakkını vererek oyunu oyna. Hızlı gelişim içinde klan sayfasında da klan arkadaşlarımla paylaştığım gibi dayanıklılık-savunma itemleriyle seri seri level atla.Takım oyuncularıda şöyle bir bakıp online süresi 10 12 saat var leveli de hızlı hmmm bu kesin bot diyip seni banlasın gerçekten şaka gibi bide destek biriminden ezberledikleri yazıları bana ctrl c,v yapıyorlar o daha da insanı sinirlendiriyor.24 yaşındayım zaten oyun bitmiş yeni serverde 50 kişi oynuyoruz fakat benim amacım zaten çok kişiyle oynamak değil kısıtlama zamanın bi uğraş arıyordum sağolsunlar görevli arkadaşlar hevesimi kursağımda bıraktı gerçekten bu haksızlığımın bir sonuca bağlanmasını istiyorum bana diyinki bak işte böyle böyle ama diyemeyeceğinizi adım gibi biliyorum çünkü ben kendimden eminim.Şuan keşke bir şekilde hileyi bulup kullansaydım diyorum en azından sonuçlar aynı olurdu. Lütfen oyun yetkilerini bu postun altına benimle konuşmaya bekliyorum. 1 gram şu oyunda da adalet varsa benim hesabım açılır ve 2 saatlik hakkım oyun içi geri verilir.

@FraPPe @Aphelion @Orpheus @Wonderlive1973

merhaba Gece

seninle maalesef aynı kaderi paylaşıyorum, bir kaç gün önce bende 3. yazılım program kullanıyorsunuz denilerek 60 gün ceza aldım

1- İnternet Tarayıcım Microsoft Edge

2- 3 (üç) defa kutsal yer kullandım

3- Genel bakıştan 50.000 lik iksir kullandım 1 adet

4- 30-35 dk Elle hızlı hikaye kasdım

10 veya 20 dakika sonra hesabımdan çıkılmış gördüm tekrar girdiğim de ceza aldığımı gördüm şimdi sormak isterim periyodik tarama sistemi olduğunu biliyorum yani otomatik bot taraması kusura bakmayın bu sistem işe yaramıyor çünkü suçu olmayan, emeği ile mücadele eden oyuncuları bitiriyor.

ben derdimi ticket atarak dile getirdim cevap bekliyorum üst düzey yöneticiler ilgilenirse sevinirim

• Ben google chrome kullanıyorum.Ben de 2 günlük etkinlik zamanında kutsal yer basmadan önce savunma itemlerini giyip kutsal yer bastım 210k yaşam enerjisi geliyordu. Kutsal yerin süresi dolarken dayanıklılık itemlerini takıyordum rejeranasyonum 280k kusurdu böyle böyle 2 günde toplam 6 saat uyudum uyumadım hesabı 108 109 yaptım bazı arkadaşlar beni bot sanmış :D Forumdan gördüğüme göre hileciler hikaye kasıyorlarmış ben elle 5 6 kez 40 a kadar oynadım sıkıcı geldiği için bir daha yapmadım bile tamamen online süresi hızlı level atlamış gibi tahmini şeylerin üzerine gidiyor. Keşke hile kullanıp 200 level olsaydım da ban yeseydim bu kadar koymazdı. Ha mükemmel korumalarını olduğunu iddaa ediyorlarsa forumda okadar çok bot hile konusu var ki google dan bir kez bitefight hile yazdım sonra vazgeçtim kapattım onu tespit ettik seni banladık desinler tamam diyeceğim ve hesabı silip , bitefight defterini kapatacağım...

• şu mübarek ayda niyetliyim yalan söyleyecek değilim artık elle hikaye kasmaya korkuyorum bana uygulanmış yaptırımı haksız

buluyorum, 200 kademe olanları şikayet ediyorum cezayı ben yiyorum ben haksızlığa isyanım kimse yanlış anlamasın

• Aynen öyle, ben kendimden eminim arkadaşım adalet varsa şu oyunda hesabımı açarlar şu an itibariyle 3 küsür saattir hesabım engelli. Bunun özrü sadece hesabımı açmak değil 3 saatlik beni geri bırakmaları üzerine hesabımı açtıktan sonra yakut mu verirler ne yaparlar bilmem. Bu hilenin önüne geçemiyorsanız salıcaksınız hileciler kullanmaya devam edicek böyle kullanmayanları da banlarsanız zaten bitmiş oyunu iyice toprağın altına gömersiniz.Ben sadee eskileri yad edeyim gireyim oynayayım diye girdim baktım etkinlik çok cezbedici 2 günde toplam 6 saat uykuyla yukarıda bahsettiğim stratejiyle level kastım. Ama gel gör ki bitefight yetkilileri bu hevesi kursağımda bıraktı. Benimde amacım 30 kişilik oyun için değil, emeklerim.

• Sanırım haksız yere yediğim ban için sinirlenip (hakaret içermeden) sert konuşmam oyun operatörü Riddick beyi sinirlendirdi çok özür dilerim Riddick bey size saygısızlık yapmak istemezdim.Fakat beni o bot kullanıpda (kullanamadan ben gibi ban yiyenler hariç) ağlayanlardan sandınız ne deseniz haklısınız vaziyet böyle sisteminiz de öylesine bozuk. Tahmin hareketlerine göre hareket ediyorsunuz.Sizde adam banlarken emin değilsiniz. Bana hesabın ceza aldığı için üzgünüz sistemimiz bazı eklentileri otomatik tespit ediyor vs kaldırın kapatın açın derken 4 saatdir hesabım HAKSIZ yere kapalı karşılık olarak yakut veya siz ne karar verirseniz istiyorum dedim sinirlendi operatör bey ve loglarınızda bot kulanımı tespit edildi.Dilerseniz baştan başlayın diyor.(Belkide ilk baştaki cümlelerim gibi egolarını okşamam gerekirdi :D) Bu iki ucu b*klu deynek hesabı olaydan beni kurtaracak 1 tane yetkili yok mu insan gibi açıklama yapacak.25 yaşında adamım bitefigt içinde yalvarmam bu duruma beni zorla siz soktunuz ben sadece giden emeklerim için uğrasıyorum. Kullansam içim yanmayacak.

Riddick  FraPPe Wonderlive1973  Orpheus Aphelion

• Selamlar Ben s43'den Lucian

Bende bu sabah itibari ile 3. derece yazılım kullanımından 1. ihlal nedeni ile 60 gün hesabım kapatıldı görüyorum ki yalnız değilim şuanda s43 mezarlığa dönüştü aktif oynayan online süresi yüksek olan herkez banlandı. Şu ramazan günü neyin kafası ? manuel olarak hikaye kasmaktan, sürekli iksir içip seri mağara yapmaktan korkar olduk ? oyun mu oynuyoruz, işkence mi çekiyoruz belli değil ? amacınız ne ? Ticket atıyoruz telesekreter gibi hep aynı şeyler ? Yani bu kadar adam şikayetci yine mi siz haklısınız ? İğneyi karşıya çuvaldızı kendine! lütfen artık yapmayın.....
    O kadar taş çektim günde 4 saat uyudum hooop banlandım sebebi ne hızlı lwl alıp hızlı ganimet almam e bi zahmet birakta alayım 2000 taş harcamışım 2 günde ? ne bekliyordun yerimde saymamı mı ? Ayıptır yahu sorunumuzu çözün yemin ederim zehir ettiniz ya

• Benim bot kullanımından ban yememin sebebi:

1.)adblock açık olması (mükemmel üstü güvenlik sistemleri bot sanmış olabilir :D)

2.) Forumda çok fazla bot ve hile muhabbeti geçince Google'da bitefight hile yazıp sonra vazgeçip kapatmam( yine mükemmel üstü... gerisini biliyorsunuz :D)

3. Oyuna bi pcden bi telefondan girmem(bunun hakkında emin değilim benden geçerli sebep istiyor sayın ban atma görevlileri nasıl vereyim al bunlar sebepler ben kullanmadım diyorum.) Ama şuan kullansamda sonuç aynı olacaktı sanırım keşke kulansaydım dedirtecek raddeye geldim cidden ben bana haksızlık yapılınca çıldırıyorum 50 kuruş için tartışmışlığım var benim olay oradaki para miktarı değildi haksız yere muamele görmemdi. Aynısı s42 dede yapıldı diye okudum forumdan bunların amaçları ne cidden bot kullanımının çözümünü sıralamadaki ilk 10 15 kişiyi banlayarak mı buluyorlar.

• Yeni serveri gördüler mi pata küte kesiyorlar cezayı, bir defa ceza verdikleri oyuncu cezası bitip oyuna dönüyor çatır çatır geceden sabaha kadar tekrarında akşama kadar bota atıp kasanı yakalayamıyolar nedense, o da okadar uzun süre ve hızlı şekilde kasıyor, aradaki fark neymiş aceba, kılıfına uyduruyor demekki kasan arkadaş, ikinci cezayı vermeyi yürekleri elvermiyor onlar da haklı beyler

• Yazdıklarını tam anlamıyla anlayacamadım ya da yanlış anladım daha açıklayacı yazar mısın MAXIMUS

Botçular ban yiyip 2 ay sonra geri gelip bota devam mı ediyor demek istiyorsun?

• Yeni açılan serverde herkesi cezalıyorlar, moda gibi diyelim. İnsanlar boşuna ben kullanmadım ama ceza yedim diyerek köfteden konu açmıyorlar var bir görmedikleri sıkıntı yöneticilerin. Sonrasında ise tekrar başlıyorlar bota evet şikayet ettiklerimiz bu sefer hiç ceza almıyor sonrasında ne hikmetse, lafım size değil, kullanıp yakalanmadığı için hava atmaya çalışanlara

• Aynen hiç bir banlarından emin değiller 2 ay sonra kim öle kim kala geri dönende ya sağlam para yatırmıştır ya hesabına aşık ya da sinir olup hileyle kasacak olan kişidir. Şahsen 2 ay sonra boş olursam dönüp bir bakacağım sözüm olsun oynayan ve savaşan 2-3 klan olursa devam edeceğim ama şuan bile oyun başı 2 klandık yok ettiler banlayacılar swyi :D kullananlarda varmıştır ama kullanmayanlar yalan oldu malesef. Zaten gameforge'un umrunda bile değil bu oyun birileri gelsin hırs yapsın yakut alsın sonra yeni sw açalım böyle bir kısır döngü.Fakat yakut çekenleride bot bu diye banlıyorlar orası ayrı değişik kafalar.

• Hayır ben anlamıyorum, yöneticilere soruyorum burdan cehennem taşı neden var? Yada kimisi 100 tane alırken neden bir diğeri 2000-3000 tane alıyor ? Bir an önce kasıp yüksek skorda yerini alabilmek için demi ? Yahu anlatıyoruz 2 gün ara ile 1000’er taş çektik günlük 4-5 saat uyku uyuduk manuel mağara yaptık diyoruz ama görevi bizlerin sorunlarını çözüp dertlerimizi dinlemek olan yöneticilerimiz bizi adam yerine koymayıp azarlar tarzda telesekretere bağlayıp copy paste cevaplar veriyor şu Forum TR de bir tane çözüm odaklı yönetici olmaz mı ya yardım edin diyoruz haksızlık var yok yere hesapları yaktınız diyoruz ama nafile ? Olan paramıza ve zamanımıza oluyor gerçekten sözün bittigi yerdeyiz

Wonderlive1973  FraPPe  Riddick

• konu başlığı bence ciğeri yananlar kulübü olmalıydı...

görüyorum ki haklı yere ban yemiş kimse yazmıyor çünkü onlar kendilerini biliyor ve eminim burayı mutlaka okuyorlar.

kimi aldığı cehennem taşının derdin de kimisi emeğinin kimi haksız yere aldığı 60 günlük ceza

ben ne cehennem taşının derdindeyim neden emeğimin çünkü haksızlığa uğramayı kendime yediremeyen biri olarak hakkımı arayanlardanım...

ticket de verilen cevaplar ben kesinlikle tatmin etmemekte, otomatik verilen bot cezaların arkasına sığınan bir yönetici kitlesi mevcut çünkü uygulanan sistem kesinlikle doğru değil ben bitefight oynamak için sistemin işleyişine göre kendimi ayarlamak zorunda değilim ve tavsif de etmiyorum bu yanlış dan bir an önce dönülmelidir mübarek günler de insanların hakkına girer Allah muhafaza öbür dünyada hesabını veremezsiniz.

• Sw 43te ban yiyen güzel kardeşlerim.Sizinle aynı kaderi paylaşıyorum.Ben LordVasili sw 43ten acı olanı ise benim sw 42deki çarımda aynı sebepten ban yedi.Size söyleyeyim cezanız açılmaz çünkü benim daha önceden başıma geldi.Sw 40 ta oynuyorum paşalar gibi hiçbir sıkıntım yok oyun aynı oyun ancak adminleri sıkıntı değil ve gerçekten çoluk çocuk olmadan sw 40ta ben oyunumu oynuyorum.Bot kullandığım 1 saatim bile olmadı ve olmazda ancak bunu yeni svdeki adminler anlayamıyorlar ve oyunculara güvenmiyorlar.Yeni svlerde 42 ve 43'ten bahsediyorum hesabınız çok açık kaldığı ve hızlı kademe kastığınız zaman size ban atıyorlar cevaplarda hep klasik.Gameforge ana merkeze kadar ben bu adminleri bildirdim ancak geri dönüş alamadım size tavsiyem oyunun tadını almak isteyen eski svlerde başlasın yeni svlerden elini eteğini çeksin.Madem yeni swlerde oyun oynamamızı istemiyorlar sizi sw40a beklerim.Bitefight oyununun devam etmesini isteyen adminlerede sv 42 ve 43teki admin arkadaşları araştırmalarını ve atılan banları araştırmaları önerisini getiriyorum.Yeni sw açarken çağırmasını biliyorsunuz sonradan saçma sapan sebeplerden oyunculara oyunu zehir ediyorsunuz.Sizin işiniz oyunu kolaylaştırmak ve oyunun işleyişini sağlamaktır.Oyuncuların emeklerine ket vurmak onları engellemek değildir.Kaybeden siz olursunuz. Ubeyt  Gece

Edited once, last by brknctn35 ().

• Hocam ben bu ban hakkında itiraz, haksız yere ban gibi konu başlıklarını gezdim her postu tek tek okudum BOT&Script 3. derece yazılım kullanan kullanıcılar zaten bunu kabul etmişler ve adamların sesleri çıkmıyor tek dertleri sadece ben kullanmadım falanca'da kullandı onun cezası nerede diyorlar. Biz öyle birşey demiyoruz manuel olarak oynadıgımız oyunda tek suçumuz cehennem taşı almak & online olmak. Ne yani bu oyunu bilmeyen amatörler gibi 15-20 dk magara yapıp mezarlıga bırakıp gidelim mi ? bunu mu istiyorsunuz ? şuan S43'ün mezarlıktan hiç bir farkı yok online adam kalmadı oynayan aktif olan herkez cezalandırıldı kimi haksız kimi haklı görüyorum ki bizimle birlikte bazı ban yiyen arkadaşları burada göremiyorum çünkü herkez kendini biliyor ama biz burda ne kadar yazsak'da anlatmaya çalışsak'da sonuç değişmeyecek senelerdir aynı çok insan bu konudan muzdarip yüzlercesi oyunu bırakıp gitti ama kimin umrun da ki sayın oyuncumuz yapacak birşey yok kurallar böyle :)))))

• sevgili übeyt senin rakibindim yani kurt ve yazışmalarımız anlıktı nickimi söylemeyeceğim çünkü buradaki konuşmalar var olan

hesapları da etkilemekte bot kullanıyor olsaydık nasıl mesajlarımıza anlık cevap verebilecektik? en basit sonucu bunu dahi göz önüne

alıp incelemelerin deki niyetlerini değiştirmiyor çünkü sisteme kendilerinden daha iyi güveniyorlar .

• Sw 42 ve 43 te ban yiyen arkadaşlar sizi temin ederimki siz bot kullandığınız için ban yemediniz oyunda başka sebepler olabilir.42-ve 43teki adminler kendilerini eleştiren oyuncularıda banlayabiliyorlar.Ben sw 42de ban yiyen arkadaşım hakkında konuştuğum için ban yedim ve botunda b sini bile kullanmadım.Oyunda yazışmalarınız bile direk adminlere gidiyor.Kendilerine yapılan eleştirileri bile kabul edemeyen adminler oldukça yeni swlerde oyuncu bulunmaz.Ve bundan sonra tövbe birdaha yeni swlere adımımı atmam...

• Sv 43 te oyuncu kalmadı zaten.Amaçlarına ulaştılar diye düşünüyorum.Ayrıca bu oyuna 1 kuruş bile vermem artık çünkü güvence yok bir oturmuş sistem yok her an hakkın yenebiliyor.Admin arkadaşlarda şunu anlamalı sonuçta biz oynadığımız için sizler varsınız ve bizlere muhtaçsınız.Oyuncular olmayınca sizinde bir işleviniz kalmaz.Admin arkadaşlar bunu iyi anlasa iyi olur.Hile yapan arkadaşları banladıkları için admin arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim ancak siz hile yapanla yapmayanı ayıramıyorsunuz kurunun yanında yaşıda yakıyorsunuz yani demem o ki kolay olanı yapıyorsunuz uğraşmıyorsunuz.İşini layığıyla yapmayan kişilerede para kazandırmaya gerek yok açıkçası.Oyun sizin olsun yani kısacası. Gece