Medias Serveri Klan Tanımı

• - MEDİAS SERVERİ -

KAOS [BiG] KLAN TANITIMI

Serverin en iyi ve en güçlü klanı. Tabiri caizse kurulduğu ilk günden beri rakiplerine oyunu dar eden ... durun bir saniye bizim rakibimiz yok 😁 Klanımız 29.08.2020 tarihinde kuruldu. Medias serverinde YER ALTI DÜNYASININ KAPILARINI açan tek klan. Zaten bizden başka bunu başarabilecek bir klan da yok 😁 Aksini iddia eden varsa kanıtlarıyla gelsin.

SON OLARAK CİDDİ RAKİP ARANIYOR 😁

• karıştırdın sanırım başkasıyla beni Jessica.Bz ben

Kim olursan ol bana bunu 2. defa yapıyorsun!! Elinde hesap varsa ver ne demek? Sen mediasta oynarken bana karşı kaybettin. Ve bunun için sildin gittin hesabını. Şimdi gelip benden hesap istemen çok komik. Sanki 40 yıllık arkadaşım gibi davranmayı da bırak! Ben seni o zaman da uyardım. Şimdi yine uyarıyorum. Git kendine yeni hesap aç emek harca. Birisine yenilince de ağlama azizcim 😁 saygılarımla

• sen bu oyunu oynamazken biz ilk açılan (Tasnad) yargı dağıtıyorduk güzel kardeşim, iyi niyetliğimi gösterip tebrik ettim ama sen ifşa etmeyi seçtin egolu konuşmaların beni pek germez haberin olsun.

oynadığın servar ilk açıldığın da klanını ipe diziyordum hatırlıyorsun değil mi? sen de başı çekiyordun neyse fazla uzatmayacağım demekki buradakilere de önem vermemek gerekiyormuş

gaza gelip tekrar başlamayacağım çünkü GF ye para kazandıracak kadar önemsemiyorum oyunu. Oyunun yok oluşu gibi, kalan oyuncuların kalitesi de düşmüş

Edited 2 times, last by GANjA ().

• sen bu oyunu oynamazken biz ilk açılan (Tasnad) yargı dağıtıyorduk güzel kardeşim, iyi niyetliğimi gösterip tebrik ettim ama sen ifşa etmeyi seçtin egolu konuşmaların beni pek germez haberin olsun.

oynadığın servar ilk açıldığın da klanını ipe diziyordum hatırlıyorsun değil mi? sen de başı çekiyordun neyse fazla uzatmayacağım demekki buradakilere de önem vermemek gerekiyormuş

gaza gelip tekrar başlamayacağım çünkü GF ye para kazandıracak kadar önemsemiyorum oyunu. Oyunun yok oluşu gibi, kalan oyuncuların kalitesi de düşmüş

Ya he he kardeşim tabi herkesi ipe diziyordun qDwQxd buna da herkes inandı! Ben sana güncelleme yapayım şimdi! Bak aslan parçası tasnad vs.. gibi dediğin çöp serverlerde oynamadım. Brasovda yargı dağıttım. Efsane oyuncularla birlikte oynadım. Şuanda oynadığım serverde tek rakibim senin eski klan arkadaşın pawn! Ben mediasa başladığım dan beri hep ilk 3de idim 😁 sen anca böyle gereksiz random yaparsın. Ayrıca aslan parçası ben 2-3 yıllık bite oyuncusu değilim. Senin gibi insanlardan hesap dilenmedim! İyi niyet gösteriyorum diyipte hakaret ettiğin dönemleri de unutmadık. Seni EZE EZE EZEEE yok ettim. Hesabını sildin gittin. Azıcık yüzün olsa hakaret ettiğin insandan hesap dilenmezdin 😁 TÜM KLAN ARKADAŞLARIM BU YAZDIKLARINI GÖRÜYOR :) Seni üstün gayretinden dolayı tebrik ederim 😁 ama sana ve senin gibilere prim yok şimdi onurun ve gururun varsa burdan uzaklaş. Hem oyunu kötüleyip hemde oyun formundan çıkmayan insansın. Bu da ayrı bir ironi 😁 Madem sevmiyorsun bu oyunu madem bükemediğin bileği öpmüyorsun o zaman ne işin var buralarda ne işin var benden hesap dileniyorsun..

• aslan parçası he :)

çöp server demişin senin kullandığın kabiliyetleri biz 1000 taş harcayarak keşfettik sende adam oldun şimdi burada seni tanımam etmem ama sen benim ismimi felan iyi biliyorsun gerçi doğru büyük oyuncular araştırmaz, ARASTIRILIR senin yaptığın gibi.

hadi git oynunu oyna daha fazla rencide etmeyim :)

• aslan parçası he :)

çöp server demişin senin kullandığın kabiliyetleri biz 1000 taş harcayarak keşfettik sende adam oldun şimdi burada seni tanımam etmem ama sen benim ismimi felan iyi biliyorsun gerçi doğru büyük oyuncular araştırmaz, ARASTIRILIR senin yaptığın gibi.

hadi git oynunu oyna daha fazla rencide etmeyim :)

Rezil olduğun kadar oldun aslan parçası 😁 Muhatapım bile değilsin hadi cnm hadi işine bak qDwQxDd

• 15646832 tane vampirle tek rakibim dediğin adamı tutamayışınızı da tanıtır mısın :D:D:D:D

Tutamayış derken? Beni hiç bir vampir ilgilendirmez. 15646832 tane vampir kendinden sorumlu. O kadar saçma bir soru ki! Sanki 15646832 tane vampir hesabı benimmiş gibi algı yapman çok saçma ve komik! Bana yani şahsıma gelirsek, bahsettiğin adamı her konuda yendim. Pvp de yendim, klan savaşlarında yendim. Gittiği her klanı darma duman ettim. Onu ve tüm arkadaşlarını yendim. Yeraltı Dünyasının Kapılarını açmaya çalıştı açamadı. Yapmak istediği şeyi ben yaptım. Her konu da onu rezil rüsva ettim. Savunduğun adamı ne kadar tanıyorsun bilmiyorum ama o kadar masum biri değil. Kendisi brasov serverin de hileden ban yemiş adam. O kadar bencil bir insan ki Medias serverin de kendi takım arkadaşlarının bile gelişmesini istemedi. Bu yüzden ona kendi takım arkadaşları hakaretler etti ve çoğunluk kendisinden nefret etti. Ve sen gelmiş burda onun avukatlığını mı yapıyorsun! Çok komiksin aslanım. Anonimsin. Zavallı bir durumdasın! Hezimete uğramış bir insanı savunacağına kendi başarın varsa onunla övün! Savunduğun adamı tüm servere rezil ettim. Şimdi biraz cesur olda kendi hesabını geliştir karşıma rakip olarak çık 😁 Başkalarının hesapları üzerinden bana masal okuma aslan parçası. Senin gibi oyundan anlamayan insanları çok gördüm ben 😁

• Yüzde 1,1 kazanma oranı ile bu kadar havalara giren başka bir oyuncu bulamazsınız.Benim oyun yapımcısından istediğim bu arkadaşdan her servera 1 tane koyulmasıdır.

%1,1 ihtimalle zanıp bu kadar seviniyorsa bizim gibi %98,9 dayak atsa napacak onuda merak etmiyor değilim.

jivpk6o.jpg

indafeb.jpg

• 3v3 de Tüm klan üyelerimizin ayakta kalıp rakibin karşı koyamaması.

Bu atarları pawn yapsa bir nebze hakkı var derim ama savaşın yarısında bile dayanamayıp kaybeden %1 başarı oranıyla bu kadar boş konuşanda kendisine oyuncuyum demesin bir zahmet.

7f4cmjp.jpg

https://i.hizliresim.com/8npiz4c.jpg8npiz4c.jpg

• Pawn'a zamanında dediğiniz şeyleri iyi yedirmişim şimdi saygılısınız aferim. Ameliada o kadar atar yapıp benden 5x yiyor bu laflarınızı önce ona edin bakalım sonra çıkın karşıma(saldırmaktan korkar oldu bu arada). 30 lvl diff ile yendim seni sözünde dur sil hesabı. Zamında 20 lvl diff varken yenilenin konuşmaya hakkı olmadığını söyleyenler bugün 30 lvl diff ile kaybedince bülbül oluyor komik gerçekten :D