Posts by Chomy

    Ajde pokusacu ja kao bivsi clan tima da rasvetlim malo situaciju (napominjem da nisam imao nikakav pristup zvanicnim informacijama ili bio u kontaktu sa bilo kojim od clanova tima, vec je u pitanju licno razmatranje na osnovu iskustva u visegodisnjem radu u timu).



    Clanovi tima verovatno jesu tu (isti clanovi koji su bili i pre gasenja foruma na .rs domenu i prebacivanja aktivnosti na ovaj objedinjeni forum), pa ih po nadimku mozete pronaci (u vrhu strane imate padajuci meni "Members" u kojem postoji opcija "Team" koju treba odabrati, lista clanova tima koja ce biti prikazana tim odabirom jeste lista clanova timova svih zajednica), te pokusajte sa slanjem privatnih poruka. Mene licno ovaj sistem sa objedinjenim forumom i razlikovanjem iskljuvivo po labelama/prefiksima zbunjuje (strahovito je nepregledan), i to je verovatno problem sa kojim se suocavaju i clasnovi tima. Uz to do pre nekih nedelju dana dana nije bilo aktivnosti clanova nase zajednice, a nakon mesec dana pokusavanja snalazenja u ovom rasulu i clanovima tima je verovatno opala paznja, pogotovu sto je vreme godisnjih odmora i tradicionalno smanjene aktivnosti clanova tima. Na sve to postoje obavestenja za balkansku zajednicu koja su razumljiva svim clanovima nase zajednice, pa je moguce da postoji dogovor o izbegavanju dupliranja obavestenja.



    Sto se tice gasenja potpunog gasenja .rs domena, verovatnije je da je to glasina podstaknuta gasenjem foruma (objedinjavanjem svih bitefight foruma u ovaj). U svakom slucaju, ne biste ostali bez obavestenja da je tako nesto odluceno, bez obzira na to da li bi to obavestenje dao neko od clanova tima ove zajednice ili neko drugi.