Posts by Orpheus

  Merhabalar,  Görüyorum ki ilgili başlık konusu amacını aşmaya başlamış burada ki amacımız yönetici arkadaşlarımızı eleştirmek ve tartışma değil. Burada oyun içerisinde bir sorununuz veya öneriniz varsa bunları dinlemek adına oluşturuldu. Bu konular hakkında yazışmalarda bulunursanız bu başlık daha yapıcı olucağını düşünüyorum.


  Yönetici arkadaşlarımın hareketlerinden hoşnut değilseniz bu konu hakkında bana discord ulaşabilir konu hakkında bu hareketinden memnun olmadığını belirtebilirsiniz ve bunu canı gönülden dinlerim ve varsa bi hatası kendisini uyarırız bir daha yaşanmaması adına ama bu alanı birbirinizle tartışmak için kullanmamanızı istemek zorundayım.  Şuan Bitefight TR discord kanalındayım konuşmak isteyen arkadaşlarım varsa bekliyorum.


  https://discord.com/channels/7…371645/733299477883912213


  Esenlikler dilerim ;)

  Birazdan yazacaklarım kinaye ya da sitem değildir, durum tespiti yapıp çözüm odaklı olmaya çalışacağım.


  Yine TR forumunda yanlış etkinlik duyurusu yapıldı. Bu kaç oldu sayısını unuttum. Büyük av etkinliği yapılacakken başka bir etkinliğin yapılması pek mümkün değil, bunu 4 aydır oyunu oynayan biri olarak ben tahmin edebiliyorken o duyuruyu yaparken bu sizin aklınıza hiç mi gelmiyor? Belli ki etkinliklerin belli bir takvimi var ve her cuma o takvime bakıp ezbere post atıyorsunuz. Geçen büyük av etkinliği zamanı da aynı hatayı yaptınız bari hatalarınızdan çıkarımlarda bulunun ama o da yok. Siz etkinlik duyurusu yaptığınızda mantıklı gelmese de ''acaba gelir mi?'', ''büyük ihtimalle yine yanlış duyuru yaptılar ama düşük ihtimalde olsa doğru olabilir mi'' soruları geliyor aklıma. Güvenmek istiyorum sanırım :)) ve böylece yanlış yönlendirilmiş oluyoruz. Yaptığınız duyuruların zararı var yararı yok, istikrarlı şekilde doğru duyuru yapacağınız da yok.


  Benim naçizane fikrim etkinlik duyurusu kısmını TR forumundan kaldırmanız. Yabancı forumlar gayet doğru duyurular yapıyor oradan takip ederiz. En azından yanlış yönlendirilmeyiz. Teşekkürler.

  Hata diyemeyiz duyuru yapma görevi olan adminimiz hasta olması sebebiyle duyuruyu yapılmadı. Burada arkadaşlarımız gönüllü olarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Hayatlarından ailelerinden vakit çalarak yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bu sebeple hastalanmaları günlük yaşantıları vb. durumlar sebebiyle gecikmeler tabii oluyor. Genelleme yapıyorum. Her gün hakaretlere maruz kalan arkadaşlarım size nasıl tevazu gösteriyorsa sizlerinde bu tip durumlarda anlayış göstermenizi bekliyorum.

  Duyuruları kendim kontrol ettim bize verilen tarihler ile yapılan duyurular arasında bir fark bulamadım duyurulması gereken bize verilen tarihlerde ilgili duyuruları yapmışız. Siz hata yaptığımızı düşündüğünüz linkleri gönderin tekrar kontrol edelim.


  Tabii sizde isterseniz diğer kanalları takip edebilirsiniz biliyorsunuz global forumdayız. İstediğiniz bölümü takip etme özgürlüğünüz bulunmaktadır. İyi günler dilerim.

  Merhaba Saygıdeğer Oyunlarımız,


  Sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için 22/07/2020 tarihinde


  Bitefight Türkiye Sunucularında saat 10:00 'da sunucu bakımı yapılacaktır. Girişlerinizde aksamalar olabilir.


  Verdiğimiz rahatsızlıktan özür dileriz.


  İyi Oyunlar dileriz.


  Kingsage.TR Takımınız

  Merhabalar,  Oyuncu arkadaşlarımız bazı hususları karıştırdığını farkettim. Takım yapısı olarak bizim burada ki görevimizi oyunun işleyişini yüzeysel olarak takibi ve GF ile arasında bir köprü oluşturmaktır. Biz yazılım ekibimi değiliz arkadaşlar. Yani siz server birleşimi istediğiniz de biz türk takımı olarak bunu gerçekleştiremeyiz. Ama zannetmeyin biz sizin isteklerinii iletmiyoruz. Bunları biz iletiyoruz ama burada karar mercisi biz değiliz. Server birleşimi de kolay bir işlem değil. Şirket te bunun yerine yeni server açmak daha kolay olduğunu sanıyorum yeni server açıyorlar. Ayrıca Bitefight halen var olmasının sebebi GF'nin en eski oyunlarından yanlış hatırlamıyorsam ogame'den sonra kurulan ikinci projesidir. Yani ilk göz ağrısı gibi birşey yani halen aktif olarak devam etmesinin sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum. Ama yakın geçmişe baktığımızda gene sizler için şirket aylık olarak düzenli etkinlikler yapmaktadır. Her ne kadar size yeterli gelmese de gene birşeyler yapmaya çalışıyorlar.