Posts by Orpheus

  Birazdan yazacaklarım kinaye ya da sitem değildir, durum tespiti yapıp çözüm odaklı olmaya çalışacağım.


  Yine TR forumunda yanlış etkinlik duyurusu yapıldı. Bu kaç oldu sayısını unuttum. Büyük av etkinliği yapılacakken başka bir etkinliğin yapılması pek mümkün değil, bunu 4 aydır oyunu oynayan biri olarak ben tahmin edebiliyorken o duyuruyu yaparken bu sizin aklınıza hiç mi gelmiyor? Belli ki etkinliklerin belli bir takvimi var ve her cuma o takvime bakıp ezbere post atıyorsunuz. Geçen büyük av etkinliği zamanı da aynı hatayı yaptınız bari hatalarınızdan çıkarımlarda bulunun ama o da yok. Siz etkinlik duyurusu yaptığınızda mantıklı gelmese de ''acaba gelir mi?'', ''büyük ihtimalle yine yanlış duyuru yaptılar ama düşük ihtimalde olsa doğru olabilir mi'' soruları geliyor aklıma. Güvenmek istiyorum sanırım :)) ve böylece yanlış yönlendirilmiş oluyoruz. Yaptığınız duyuruların zararı var yararı yok, istikrarlı şekilde doğru duyuru yapacağınız da yok.


  Benim naçizane fikrim etkinlik duyurusu kısmını TR forumundan kaldırmanız. Yabancı forumlar gayet doğru duyurular yapıyor oradan takip ederiz. En azından yanlış yönlendirilmeyiz. Teşekkürler.

  Hata diyemeyiz duyuru yapma görevi olan adminimiz hasta olması sebebiyle duyuruyu yapılmadı. Burada arkadaşlarımız gönüllü olarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Hayatlarından ailelerinden vakit çalarak yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bu sebeple hastalanmaları günlük yaşantıları vb. durumlar sebebiyle gecikmeler tabii oluyor. Genelleme yapıyorum. Her gün hakaretlere maruz kalan arkadaşlarım size nasıl tevazu gösteriyorsa sizlerinde bu tip durumlarda anlayış göstermenizi bekliyorum.

  Duyuruları kendim kontrol ettim bize verilen tarihler ile yapılan duyurular arasında bir fark bulamadım duyurulması gereken bize verilen tarihlerde ilgili duyuruları yapmışız. Siz hata yaptığımızı düşündüğünüz linkleri gönderin tekrar kontrol edelim.


  Tabii sizde isterseniz diğer kanalları takip edebilirsiniz biliyorsunuz global forumdayız. İstediğiniz bölümü takip etme özgürlüğünüz bulunmaktadır. İyi günler dilerim.

  Merhaba Arkadaşlar,


  Büyük av henüz beta aşamasındadır zaten eksiklikleri olduğu için sizden geri dönüş istiyoruz ve geri dönüşleriniz sonrasında yapılabilecekler ve düzeltilebilecek hususlara şirket zaten müdahale edecektir.

  Paylaşımlara gelince almanya sayfasında bizden önce paylaşılması çok doğal saat farkından dolayı bizde 1-2 saat gecikmeler yaşanabilmektedir.

  Bu grupları neye göre belirliyor lar... Her büyük av aynı ülkeler olması biraz haksızlık.. Bari ülkeleri değişselerdi yada her ülkeyi 1 grup yapsaydılar... :?:

  Ülkeleri değiştirebiliyor mu konu hakkında kendilerine geri bildirim yaparız oluyorsa gerçekleştirilir.

  Merhaba Arkadaşlar,


  Büyük av henüz beta aşamasındadır zaten eksiklikleri olduğu için sizden geri dönüş istiyoruz ve geri dönüşleriniz sonrasında yapılabilecekler ve düzeltilebilecek hususlara şirket zaten müdahale edecektir.

  Paylaşımlara gelince almanya sayfasında bizden önce paylaşılması çok doğal saat farkından dolayı bizde 1-2 saat gecikmeler yaşanabilmektedir.

  Merhaba BiteFight Severler,

  31 Temmuz Cuma günü 00:01 ile 23:59 arası, gün içinde yapılan tüm Cehennem taşı alışverişlerinizde +30% Daha fazla Cehennem Taşı alacaksınız.  YP7znE.jpg


  Cehennem Taşı almak için bu fırsatı kaçırmayın!

  Gölgeler hükümdarı, itemler ne arzu ederseniz orada harcayın!  İyi oyunlar dileriz.

  Merhaba Bitefight severler,


  31 Temmuz 2020 tarihinde Alışveriş çılğınlığı etkinliğimiz olacaktır.


  Etkinlik içeriği


  -20% eşyalarda cehennem taşı maliyeti


  -20% iksirlerde cehennem taşı maliyeti


  -20% Voodoo Markette Cehennem taşı maliyeti


  -20% Güvenli yer'de cehennem taşı maliyeti


  -30% Eşyalarda altın maliyeti


  -30% İksirlerde altın maliyeti

  Herkes iyi oyunlar dileriz


  BitefightTR Takımınız

  Merhaba Bitefightseverler,  Yeni Ay etkinliğimiz 21.07.2020 tarihinde yapılacaktır. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
  Etkinlik İçeriği  +100% Faaliyet puanı

  +50% Faaliyet puanı rejenerasyonu

  +100% Mezarlıkta daha fazla altın

  +50% Mağarada Tecrübe Puanı

  +50% İblis avında Tecrübe Puanı

  -35% Eşyalarda Cehennem Taşı Maliyeti

  -35% İksirlerde Cehennem Taşı Maliyeti

  -35% Market Voodoo'da Cehennem Taşı Maliyeti

  +100% Yaşam Puanı

  Merhaba Saygıdeğer Oyunlarımız,


  Sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için 22/07/2020 tarihinde


  Bitefight Türkiye Sunucularında saat 10:00 'da sunucu bakımı yapılacaktır. Girişlerinizde aksamalar olabilir.


  Verdiğimiz rahatsızlıktan özür dileriz.


  İyi Oyunlar dileriz.


  Kingsage.TR Takımınız

  Merhabalar,  Oyuncu arkadaşlarımız bazı hususları karıştırdığını farkettim. Takım yapısı olarak bizim burada ki görevimizi oyunun işleyişini yüzeysel olarak takibi ve GF ile arasında bir köprü oluşturmaktır. Biz yazılım ekibimi değiliz arkadaşlar. Yani siz server birleşimi istediğiniz de biz türk takımı olarak bunu gerçekleştiremeyiz. Ama zannetmeyin biz sizin isteklerinii iletmiyoruz. Bunları biz iletiyoruz ama burada karar mercisi biz değiliz. Server birleşimi de kolay bir işlem değil. Şirket te bunun yerine yeni server açmak daha kolay olduğunu sanıyorum yeni server açıyorlar. Ayrıca Bitefight halen var olmasının sebebi GF'nin en eski oyunlarından yanlış hatırlamıyorsam ogame'den sonra kurulan ikinci projesidir. Yani ilk göz ağrısı gibi birşey yani halen aktif olarak devam etmesinin sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum. Ama yakın geçmişe baktığımızda gene sizler için şirket aylık olarak düzenli etkinlikler yapmaktadır. Her ne kadar size yeterli gelmese de gene birşeyler yapmaya çalışıyorlar.