Posts by MAXIMUS

Ayrıca Hikaye bölümünü hızlı yaptıgım için ban yediysem hızlı yaptıgım için kesin bottur diye düşünen olduysa mesela bilmiyorum şimdi kimsenin günahını almayayım forumda olan şu bilgiyi paylaşayım.Bu sebepten yıyen varsada belkı onların ki açılır yani.

Taverna En Karlı hikaye Kasma Yöntemi

Burada her oyuncunun yorumunu doğru almamak gerek, saltanat isimli şahıs kullandığı botun üstünü kapatmak için o konuyu açmıştır ve algı yaratma konusunda başarılı olmuştur ki yeni başlayan arkadaşlar o konuyu görüp örnek alıyor:) gördüğün üzere aktif ne oyun hesabı ne forum hesabı mevcuttur, hepsinden bir şekilde cezai yaptırım alarak sahalara veda etmiştir

Yeni açılan serverde herkesi cezalıyorlar, moda gibi diyelim. İnsanlar boşuna ben kullanmadım ama ceza yedim diyerek köfteden konu açmıyorlar var bir görmedikleri sıkıntı yöneticilerin. Sonrasında ise tekrar başlıyorlar bota evet şikayet ettiklerimiz bu sefer hiç ceza almıyor sonrasında ne hikmetse, lafım size değil, kullanıp yakalanmadığı için hava atmaya çalışanlara

Yeni serveri gördüler mi pata küte kesiyorlar cezayı, bir defa ceza verdikleri oyuncu cezası bitip oyuna dönüyor çatır çatır geceden sabaha kadar tekrarında akşama kadar bota atıp kasanı yakalayamıyolar nedense, o da okadar uzun süre ve hızlı şekilde kasıyor, aradaki fark neymiş aceba, kılıfına uyduruyor demekki kasan arkadaş, ikinci cezayı vermeyi yürekleri elvermiyor onlar da haklı beyler

İnsan konum değerin 5in altına düştüğü için canavar puanlarına tıkladğında, canavarın artmaz, artması için insan puanı en az 5in üstünde olmalı.

Canavarın azaldığı sırada ise insan atttıran olaylara basmışsındır

Bir konumu yükseltmek istiyorsan eğer, komşusu yani sağ ve soldakileri de beraber arttırmalısın,

Canavar için doğa ve tahribe tıklaman lazım, tabi tahribin karşısındaki bilgi ve doğanın karşısındaki yolsuzluğun 5in çok çok üzerinde olmalı

S 42 yi temizlediler.

Ama s 40 için aynı şey söylenemez. İlk 10da 20de ceza yiyen sadece lider olan oyuncu. Geri kalan hiçbir oyuncu bot kullanmadı mı s 40 ta oynayanlardan. Hala bot ile kasıyorlar ve ceza yemiyorlar

Yönetim baştan aşağı şapkasını önüne çekmeli özellikle, ticket attığımız zaman bakan yöneticiler ve inceleme yapan yöneticiler, tanıdıklarına tolerans gösterip rakip veya sevmediklerine hemen cezayı kesiyorlar.

Eğer bu söylediklerimden ötürü bana uygulama yapacaksanız da yapın olan biteni söylüyorum.

Wonderlive1973  Orpheus HopeFull Prisoners  FraPPe Riddick  Coronal  Aphelion  phoenix  happygrape