Posts by LEW

    Ugye ez az event az egyik év karácsonyakor "debütált", akkor volt hogy 1 napos árnyékúrat lehetett aktíválni az arany ajándékkal, meg azthiszem volt még pár szín. Az ajándék dobozok megmaradtak a rendszerszerűen jelentkező eventeknél, de az arany, zöld stb már nem került bele ahogy azt a leírásban is lehetett látni, Csak a 1 és 4 órás lila, a kék 5%-os AP-s meg esetleg az ezüst. (ezüstre annyi az esély mint a kútból cuccra kb :D )

    Amúgy havonta lehetne egy fullos meglepis event, semmi más csak lehessen találni mindegyikből. :)

    Nekem erre lenne egy elméletem. Minden szinten egy bizonyos mennyiségű ajándék várható. Az, hogy milyen arányban, nemtudom, de amikor szintet lépek hirtelen jön néha egymás után. Utána a kövi szint elött már már van hogy 1db/ 20 AP. Kisebb szinten ugye ezt nem látni úgy mert mire kipörögne az ajándék addigra szintet lépek. (500 körül) De 1000+ szinten ez tettenérhető.


    Lenne egy olyan észrevételem hogy amikor támadok valakit, rányomok a támadásra de ellenfél nem található. A totemes dolog elvileg kipörgött már, nem? Vagy ezek a karakterek valahogy bentragadtak?

    Most hogy összevonás lesz gondoltam ránézek a fórumra, hátha vannak infók már, nameg panaszkodások. :love:

    Jó, akkor panaszt teszek rád. Mert szúrod a szemem, vagy valami olyasmi. Talán veled is volt valami vitám anno. De tudja a fene. Nem emlékezhetek mindenre 15 év távlatából..... mit 15, van az lassan 17 is. Időskori demencia, nézzétek el.


    *Nuttika elborzad, mikor rájön, hogy lassan egy gyerek felnő, mióta ő ezzel a vacakkal valamilyen formában kapcsolatban van.*

    Szerintem az ártatlan udvarlásnak indult.. ;)

    Pont hogy megoldja. Az 1x szerverek kb játszhatatlanok, olyan kevés aranyat ad a küldik teljesítése és a barlang. A 2 napos AP visszatöltést nem is említve. 4x szerveren meg már tudsz lépést tartani a több száz milliós cuccokkal, még akkor is ha nincs event, mert 30-40 milliós küldetések teljesítésével meg tudod venni. Ellenben max 5-6 millás küldikkel nemsokra mész, Nem kell mindig a régi dolgokhoz ragaszkodni foggal körömmel. Én inkább a botokkal machinálokkal kezdenék inkább valamit. :/

    Az az igazság hogy az 1x szerverek még a régi 15/5 perces rendszerre lettek kitalálva, ez az AP-s rendszer jobb a legalább 2x -de a 4x a tuti- sebességen legalább. Én örülök neki. Kis vérfrissítés. Nuttának meg adjon valaki időgépet aztán szevasz xD De legalább ide is írt valamit :love:


    Hali! :D
    Az nem pár év volt, hanem lassan évtized. :old:

    Játékosok is alig vannak, nemhogy fórumos felhasználók sajna. Lejárt ennek a böngészősdinek az ideje egy kicsit. :/

    Bezzeg annak idején... szabolcsféléktől létezni se lehetett. xDD

    Üdv!
    Mindegyik felszerelésen végig mentél?
    Nekem az a meglátásom ha egy felszerelésen nem sikerül létrehozni, akkor másikon kell próbálkozni. Ebből kifolyólag volt hogy négyből négy 100-as gömb lett.
    Ilyen százalékos dolgokon nem érdemes rugózni mert csúnya vége lesz mint azt tapasztalhattad. Én maradnék ilyen dolgoknál hogy bizonyos időnként bizonyos felszereléseknél működik ez az "50%" :D

    Legnagyobb probléma meglátásom szerint, hogy kivették a harapólinket, ami ugye szabálytalan lett valami rendelet miatt. Régen emiatt találtam rá a játékra és tettem én is mindenhova, persze megjelöléssel hogy mi ez és hova vezet, nem mintha a bitefight a linkben nem utalna valami játékra.
    Azóta zuhant meg a játékosok száma...
    Most meg vannak wish meg miegymás felugró reklámlinket, amik még több embert idegesítenek, de azt lehet. :D

    Lehetne egy pár másodperces kis videó pl a telefonon amikor egy másik játékot játszva extra pontért vagy jegyért nézel dolgokat.
    Ugyanakkor itt jön a másik probléma, nincs kiforrott app telefonra. :D
    Szóval hagyják szerintem így ahogy van. Max ezt is majd kilövik mint a tanothot meg a warpfire-t. :D

    Idén karácsonykor hogy fognak alakulni az eventek? Lesz valami speckó, vagy úgy mint tavaly, a hétköznapi eventeket fogják pörgetni?
    Ezalatt értem, hogy lesz-e esély találni arany dobozt, lesz-e pk-s akció, -ha igen, akkor hány %-os- vagy esetleg valami speckó cuccot sikerül majd betolni.

    Tavalyelőtt karin voltak mindenféle ajándékok, tavalyin már csak az 50%-os pk-s event volt meg az átlagos napi eventek, amiket max meghosszabbítottak.jó, h szólsz.. :D de még megvan a kicsit T.. igaz, semmi támadás és nem is totem, de megvan.. :D

    de azért az 1785- és az 1424 napos klántársamból sem lett totem még.. :D


    ezt meg nem is akarom látni meg felfogni se xDD

    Az applikációnak nem sok esélye van. A böngészős játékok közül úgy tudom egyedül az ikariammal próbálkozott a GF, de az befuccsolt. Jó ideje bejelentkezni se lehet rá, automatikusan kidob. Jó eséllyel nem hozta meg a várt sikert, így a többi játékba nem fektet be ilyen téren a cég.
    Apropó, ugye nem te vagy ikariam alphán szerverén az a szellemi kerekesszékes AjaLa, akivel egy kristály szigeten vagyok? ?(

    Ez egy nagyon szomorú dolog sajnos...Pedig tényleg szívesen játszanék vele megint, szórakozásképp, de így több mint esélytelen.


    Nem, nem én vagyok.


    Amúgy tökjól el tudok játszani telefonról. Kaland kicsit nyögvenyelős, de támadni, cuccot cserélgetni, barlangot pötyögni, rituálét idézni simán lehet. Ezt úgy írom hogy utálok a telefonon mazsolázsni a dolgok között. :D
    Rosszul tudod.. Az ogame-nek is van telefonra applikációja. :D Ugyan vannak hibák, bugok amik néha előfordulnak de műxik.