Posts by Aphelion

Merhaba BiteFight oyuncuları,

S104 sunucusunda hesap açılamadığı ve şifrelerin değiştirilemediği hususu hakkında gelen geri bildirimler için teşekkür ederiz, kontrollerimizi sağladığımızda şu an hesap açılabiliyor ve şifreler değiştirilebiliyor,

Hata almaya devam eden kullanıcılarımız öncelikle aşağıda vermiş olduğum tabloya uygun şifreler belirlemelidirler, sorun halen devam ediyor ise ticket sistemi adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

BiteFight Takımınız

Merhaba,

Oyuncu hesaplarınızda bulunan ' Karakter Tanımı ' bölümüne bugünden itibaren ceza bilgisi ekleyemeyeceğiz, ceza bilgisi sadece kullanıcıya iletilecek, bilginize.

Saygılar,

BiteFight Ekibiniz

Bir d eşu oyunun şans faktörü dediğiniz saçmalıklarını iletseniz güzel olur. Şans faktörü diye bir şey yok.

Toplamda 680 tane Parça ile 80 Parça'lık orplar bastım, parçalar bitti bir tane bile orp gelmedi. Şans falan demeyin sakın, orada eşşek kadar %50 başarı şansı diyor, ama biz %10'a bile razı olmaya başladık. Tam 1 aydır tabiri caizse hiç orp gelmiyor. Sonra da ülkeler arası etkinlik açarsınız, 5 günlük orp basanlara bizi ezdirirsiniz.

İleteceğim.

Ben yine iyi niyetle sizden ticket atıp ilgili hesapları iletmenizi rica edeceğim, burada yapabileceğim başka bir şey yok.

Benim için aynı/farklı serverda oynaması hiç önemli değil, bot kriterlerine uyuyor gerekli kanıt içeriğini görebiliyorsam kim olursa olsun hesabı kaparım.

Yeni ay etkinliği 19.08.2020

Şimdi bilmeyen arkadaşlar olabailir yeni ay etkinliği nedir?

Diğer forumlarda vampirlere özel bir etkinlik olarak belirtirken bizde neden böyle?

full moon : wolf

new moon: vampire

Bilmeyen olduğunu sanmıyorum, elbet yeni başlayanlar olabilir, lakin etkinlik geçmişine bakıldığında Kurt Adamlar için ' Dolunay ' Vampirler için ise Yeni Ay etkinliği ile paylaşıyoruz.

Ben yine de etkinlik başlamadan mağduriyet olmaması adına etkinlik bilgilerinin düzeltilmesi hususunda adminimize bilgi vereceğim.

Teşekkür ederim.

Farklı sonuçlar doğuracaktır kelimesinden sizi banlayacağımı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Kurallar dahilinde tartışabiliriz, birinci önceliğim kullanıcı memnuniyetidir, kullanıcıları nasıl banlasam diye düşünmüyorum.

Bir önce ki mesajımda belirttiğim gibi yanlış duyurular oldu, önemli olan bunları düzeltmek, lakin arkaplanda yürüyen bir takım düzeni mevcut, eğer ben hatalı bir işlem yapıyor isem üstlerim aynı şekilde bana da yaptırım veya uyarı ekleyebilir.

Hatalı bir şey görüyorsanız bu ben olsam bile ticket açıp hakkınızı savunun, burada kanıt ile desteklemediğiniz mesajlar atmayın.

Yanlış duyurular elbet oldu, lakin takımca gerekli aksiyonları aldık, hiç bir kullanıcıma ' yalancı ' gibi bir ibare kullanmam, doğru ve profesyonel değil, buna ek olarak, sizlerin de bizlere demenizi doğru bulmuyorum, bir şeyleri kanıt ile desteklemek her zaman en önemlisidir, bu da benim eleştirim arkadaşlar, geçen gün duyurulan etkinliğin hatalı olduğunu düşünüyorsaydınız, ticket sisteminden ekran görüntüsü veya link ile ilgili yöneticiyi şikayet etmiş olurdunuz.

Hesabınızı banlama konusuna gelirsek, banlanan bir hesabınız var mı, varsa itiraz ticketi açtınız mı merakımdan soruyorum?

Mesajın için teşekkür ederim, sizi çok iyi anlıyorum, bu nedenle Liderimiz dahilinde bir çok aksiyon aldık ve almaya devam edeceğiz.

Arkadaşlar, yanlış bir duyuru yapılmadığı konusunda defalarca kontrol sağlıyorum, silinen veya yanlış duyurulan bir etkinlik göremiyorum?

varsa lütfen linkleyin ki bu eleştiri ve sitemleriniz doğru yöne ulaşabilsin buna ek olarak;

Duyuru yapıp siliyorsunuz veya yanlış etkinlik haberi yapılıyor, işinden zamanından ödün verip aceleyle! klişe olarak cumadan yapıştırıyor etkinliği görevli arkadaş, sonra farklı etkinlik çıkıyor, kusura bakmayın ama diğer forumları takip ediyoruz, ha hakaretlere maruz kalıyor diyorsunuz da, atılan şikayet ticketlerini doğru inceleme yapmıyorsanız veya burada farklı konulardan ötürü insanlar size çıkışıyorsa gönüllülükten vazgeçmek gerekir

İncelenmeyen/doğru incelenmeyen ticket bildirimlerinden bahsetmişsiniz, doğru incelenip incelenmediğini nasıl anlıyorsunuz merak ediyorum takım ile bir bağınız yokken, buyrun takıma, başvurunuzu yollayın, benim yerime doğru inceleme yapacağınızı umuyorum.

Burada eleştiri yapan her kullanıcıya karşı olumlu yaklaşmaya çalışıyorum, bot/hakaret ve nice kurallara aykırı davranan kullanıcılara ceza verdiğim halde yönetimi kötüler şekilde eleştiri yapanlara da aynı insiyatifi gösteriyorum, sitem ve eleştiri yapabilirsiniz, lakin bunları bir kanıt ile desteklemezseniz iş farklı sonuçlar doğuracaktır, yapmanız gerekeni söyleyeyim; yanlış duyuruların ekran görüntüsünü veya linklerini ticket sisteminden bize ulaştırmanız, ve benim inceleyip ticketi üst yöneticilere aktarmam ile sonuç almanız en kolay yol.

Bilginize.

Aphelion

GO

Birleşme için her rapora ısrarla not ekliyorum, bugün göndermiş olduğum rapor arasında belirttim, rapor şirkete iletildi, elbet sonuç alacağız.

' Server merger is requested. (There is a lot of demand, users send suggestions from every communication area) '