Posts by WitchKing

  - Etkinliklerde daha çok kutu düşmeli bazen 5 ile 10 insan avı ve mağara da 1 geliyor bunu daha çok olması gerek.. Örneğin: 2 ile 3 mağara ve insan avı da bir.. Gelmeli..

  - S36 da da aktif oyuncu yok ki acılar evi görevi ve acılar evinin aylık ödülünü alalım bu sorunu çözmenizi mümkün mü bunu için illa da multi hesap açıp acılara mı koymak gerekli.. Hesap bulamazken... Bu konu için yardım edermisiniz..@ Aphelion :!:

  Etkinliklerde kutu sayısı az hikaye modunda orta seviye mağara yaptığımız için ordan da kutu düşmeli yüksek kademeler zaten pek fazla kademe atlayamıyor mağarada fp bitirmek dezavantaj sağlıyor kesinlikle HİKAYE MODUNDA MAĞARA YAPTIĞIMIZ SEÇENEKLERDE KUTU DÜŞME İHTİMALİ OLMALIDIR.

  Büyük av ile ilgili:


  1)En az ayda bir kere gelmesi gereken bir etkinlik tabi iki haftada bir gelebilir.


  2)Gruplar halinde olmasa globale yayılsa bütün serverlar birbirine saldırı atabilse çok daha iyi olur.


  3)Tek tek sunucu seçmek insanı yoran bir şey hele ki mobilden oynayan arkadaşlar için ızdırap oluyor çoğu serverde dd aralığında rakip çıkmadığı için zaman israfı oluyor normal av panelinin altına ''Büyük AVA ÇIK'' butonu ekleyerek server seçmeden random rakip çıkartacak bir seçenek ile çözümü sağlanabilir.


  4)Server hızı ayarlaması yapılmalı her server kendi hızında serverler ile savaşmalı yoksa gerek av süresi olsun gerek orp süresi olsun sıkıntı yaratmaktadır.  Etkinlikler ile ilgili:


  1)Eski sunuculardaki oyuncular ganimet ve kademede çok öndeler ve yeni açılan serverlar dolayısıyla eski sunuculardaki oyuncular bölünmektedir yeni sunucu olayına son verilmeli ve hem gold booster hemde xp booster etkinliği bir arada devreye sokulmalı tabi yeni başlayacak oyuncular için 500kademeye kadar aktif olmalı bu dediğim 500kademe sonrası oyunun sisteminde otomatik olarak farklı bir kategoriye alınmalı 500 kademeden sonra yine bir hafta xp bir hafta gold booster gelmeli. Buna karşı çıkılacaktır illa ama oyunun canlanması gerekmektedir.


  2)Etkinlikler hep rutin farklı etkinlikler oyuna eklemek gerekmektedir. Örnek verecek olursam tavernadaki görevlerinin tamamının ücretsiz alınıp ücretsiz verildiği bir etkinlik olabilir veya insan avlarında extra olarak item düşürme sanşı olan bir etkinlik olabilir büyülü kase etkinliği gibi yeni etkinliklerde olabilir insanların oyunda daha uzun süre geçirmesini sağlayacak farklı etkinlikler işte.  Oyun ile ilgili:


  1)Oyunun artık eskidiği bir gerçek kitle hep eski oyuncular bu yüzden oyunun reklamlarının yapılması gerekmektedir yeni oyuncular kazanması lazım Bf'nin.


  2)Telefon günlük yaşantının en önemli teknolojik aleti ve Bf'ninde mobil sürümünün yapılması gerektiğini düşünüyorum. Hem telefonlarda olursa kitlesi bile büyür oyunun.


  3) Oyundaki bazı yazım hataları giderilmeli(hikaye modunda) :)


  4)Eski serverlar birleşmeli tek server olmalı yani serverlar is hızlarına göre birleşmelidir.


  5)Oyuna yeni görsellikler eklenmeli. Eskisi gibi zırhların görselleri görünmeli bunu yanında karakterin bütün hali taktığı itemler ile beraber görünmeli karakterin boydan fotosu zırhı vesden ise vesdeni kaskı pallentos ise pallentosu silahı gulgatör ise gulgatörü hepsi birden karakterimizin görselliğini oluşturmalı.


  6)Oyuna yeni kabiliyetler eklenmeli 300 kademeden sonra en büyük fark yaratan faktör item oluyor çünkü.


  7)Görev sisteminde iyileştirilmeler yapılmalı örneğin +dd rakip isteyen görevlerden mahrum kalan cok sayıda oyuncu var.


  8)Güvenli yerdeki sandıkların koruduğu altın miktarları arttırılmalı.


  9)Hikaye ve mağaradaki altın ve tecrübe miktarlarında iyileştirilmeler yapılmalı.


  Şu an için aklıma gelenler bu kadar:)

  Anemsalok The merging of servers is now a must. Because every new server that opens receives players from the previous server. When this is the case, the number of servers is unavoidably large, but the number of players on the server is decreasing and the competition is over. Innovations must come, since it is already a text-based game, it is boring to see the same texts, the same visuals, the same systems. For example, even different visuals in story mode can make us happy to a bit:)Now it is necessary to keep up with the times, not everyone leaves their smartphones with them like a piece of themselves. I think we need to create a version for ios and android in this game. Hope there will be innovations because day by day Bf continues to lose blood. The year 2021 brings innovations to the whole BF world and makes us happy. If there is an error in the translation, the crime belongs to google^^^^