Posts by Hoolycek

    Obecně mohu s návrhem souhlasit, jen bych ho trochu upravil. :D Teď narychlo mě napadá minimálně 1 problém, a to když bude na servru např. 1 velký silný klan jedné rasy a několik slabších klanů druhé rasy. Po otevření brány z nějakého důvodu velký klan zaspí a nestihne si vyvolat pečeť a druhá rasa v krajním případě vyvolá 7 pečetí v 7 klanech. Tím bude velký klan diskvalifikován po celý měsíc z bojů o pečetě a druhá rasa si naprosto bez problémů otevře během měsíce brány, i když v přímém boji proti velkému klanu by neměli šanci. Proto bych tam v nějaké formě doplnil možnost napadení i klanem bez pečetě, pokud existuje možnost že by tento klan mohl pečeť získat. Porovnával by se nejspíš celkový součet levelů hráčů v klanech, a to tak že klan s vyšším součtem může automaticky napadat kohokoliv i když pečeť nevlastní + nějaká tolerance třeba 20% pro slabší klany, ale třeba nakoulované, prostě ty co mají šanci válku vyhrát.

    Nebo řekněme v případě 7 stejně silných klanů na servru, kdy každý si vyvolá 1 pečeť, tak by stačila 1 prohraná válka a klan již nemůže v tomto kole dále o pečetě bojovat, protože budou již všechny v oběhu.

    Tímto by se eliminovaly vyloženě slabé blokovací klany, ale ve hře zůstaly ty které chtějí bojovat, pouze nemají zrovna pečeť.