Posts by Agent47

    Asta inseamna doar sa ceri si sa nu dai nimic inapoi.Foarte bine ca se lasa de joc...In loc sa faca si ei o actualizare sa avem si noi un joc mai echilibrat ei vin cu eventuri de 2 lei

    Nu e prea bine gandit jocul...daca tot pleaca jucatorii nu au facut nimic.Mai au noroc cu veteranii jocului care mai baga bani in joc ca in rest e de tot râsul.Servere goale cu jucatori rasfirati:))

    Tocmai am văzut pe Facebook ca se va deschide un nou server versiunea 3.1 Brasov miercuri doar pe România.Asta înseamnă ca va fi ca și serverele Tasnad și Deva?

    Eu sunt de parere ca trebuie sa scoata botul definitiv.Din cauza astora care folosesc bot serverele sunt inactive,deoarece jucatorii vad ca nu au nicio sansa npotiva lor...si renunta.Ce ma face sa rad este faptul ca sunt unii care inainteaza ca nebunii in lvl desi sunt constienti ca vor ajunge sa joace singuri,sau poate daor vreau un server privat.Oricum nu asa trebuie sa fie un joc...da inteleg iteme premium,cont shadow loard,dar s-a ajuns la o mare prostie deoarece serverele sunt inactive si din ce cauza?

    Pai botul este destul de oficial trebuie sa platesti lunar 5 euro pt el sau mai stiu eu.Deci cu alte cuvine daca nu iti permiti sa platesti pt bot nu are rost sa mai joci.Botul face oarecum parte din joc...

    Se va face ceva in privinta bot-urilor de bitefight.Sunt convins ca multi jucatori stiu despre ele...si le folosesc si nu fac decat sa strice jocul si competitia:thumbdown::cursing:

    Buna!Ce gusturi muzicale aveti?...Eu când joc bitefight ascult mereu Sickick,cel mai mult imi plac Dont mind,mind games,hotline bling,si Addicted...8o

    Bună! Eu sunt de părere ca ar trebui sa se organizeze mai multe concursuri aici pe forum,de exemplu sa l-i se pună o întrebare jucătorilor și în funcție de cel mai frumos răspuns,jucătorul sa fie răsplătit cu o hellstones,nu știu ceva de genu...