Posts by Gargoyle

  Merhaba


  Eski Serverlar ve hızları.


  Server 6; 1x

  Server 14; 1x

  Server 23; 1x

  Server 28; 1x

  Server 29; 1x

  Server 30; 1x

  Server 31; 4x

  Server 32; 2x

  Server 33; 2x

  Server 34; 2x

  Server 35; 2x

  Server 36; 4x

  Server 37; 2x

  Server 38; 6x

  Server 39; 4x

  Merhaba turkishwolf
  Sunucuların birleştirilmesi hakkında şirketimize önerilerinizi ve gerekli raporları ilettik. Ancak ne zaman birleştirilir, ya da birleştirilir mi kesin bir şey söylemek güç.. Karar ilgili mercilerin.

  Tarafımıza herhangi bir bilgi ulaştığında duyurusu yapılacaktır.

  Teşekkür ediyoruz.


  İyi oyunlar.

  Hesaplar

  Her oyuncu bir sunucuda birden fazla hesaba sahip olabilir. Eğer oyuncu birden fazla hesaba veya aynı internet bağlantısı üzerinden birden fazla kişinin kullanımı olan bir durumda ise. Bunun hesap ayarları kısmından tüm hesaplar için işlenmiş olması gerekmektedir.

  Hesaplar sadece hesap sahibinin e-posta adresine bağlıdır ve sadece bir kişi tarafından kullanılabilir. Başkalarının hesapta oynaması veya "hesap ticareti" kesinlikle yasaktır.


  Kurallarda belirtildiği üzere hesap satışı yasaktır.


  Tekrar incelemenizi öneriyorum.

  Yeni Uluslar arası Oyun Kuralları

  Merhaba

  Tarafımıza iletilen tüm bildirimleri zaman kaybetmeden incelemeye alıyoruz ve ortada bir ihlal varsa gereken yaptırımı uyguluyoruz. Kimi zaman incelemeler uzun sürebiliyor, bu süre zarfında ne yazıkki hakkımızda "torpil yapıyorlar, önemsemiyorlar" gibi sözler söyleniyor.. Doğrusu içinde bulunduğum takımı göz önünde bulundurmak gerekirse, gerçekten çok üzücü bir tavır..

  Bildirdiğiniz bir oyuncu ceza almadıysa, ya henüz kanıtlanmamıştır, ya da ihlal yoktur. Ancak hiçbir zaman bu incelemeleri durdurmuyoruz ve bildirilen her oyuncuyu incelemeye devam ediyoruz. Arkadaşlar sizlere bize güvenin demeyeceğim, ancak kulaktan dolma bilgiler ile bizler hakkında herhangi bir bilginiz olmadan bu tür ithamlarda bulunmamanızı rica ederim.

  "Ben kasarsam, bot sanıp banlarlar" gibi düşünmenize gerek yok, ihlal ile emeği ayırt edebiliyoruz.

  Şüphelendiğiniz herhangi bir oyuncu varsa bizlere bildirmekten çekinmeyin, ancak her şüphelendiğiniz bot kullanıyor olamaz.

  Daha doğrucu olmanızı öneriyorum. Bot kullanıp ceza alan, sonrasında kullanmadığını dile getiren ve hakkımızdan ağza alınmayacak sözler söyleyen bazı oyuncuları göz önünde bulundurarak, İhlal mevcutsa gerekeni yaptığımızı çok şükür gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

  Özet ile takımımı "her şeyden habersiz" sanmamanızı ve şüphelendiğiniz oyuncuları tarafımıza bildirmenizi rica ederim.

  İyi oyunlar, iyi forumlar.

  Estağfurullah biz teşekkür ederiz.

  Server 31,32,33,34 genelinde aynı bağlantıdan bağlandığınız zaman ceza alabilirsiniz.

  Ancak diğer serverlarda hesapları ayarlar bölümünden tanımladıktan sonra alışveriş yapabilirsiniz.

  Arkadaşlarınızla beraber oynayacaksanız server 30 ve önceki serverlara kayıt olabilirsiniz (tasnad, deva, brasov dahil). Kayıt olduktan sonra ayarlar bölümünden hesapları IP paylaşım olarak işleyin. Onun haricinde sorun yaşayabilirsiniz.

  Server 31,32,33,34; bu serverlarda ıp paylaşımına izin verilmemektedir ve ceza alabilirsiniz.

  Server 30 ve önceki serverlarda ve diğer versiyondaki serverlarda (Tasnad, Deva, Brasov) ceza almazsınız. Ki oyun içi ayarlar kısmından gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

  Ip paylaşımı ve çoklu hesaplar hakkında daha ayrıntılı bilgi için; İp Paylaşımı Ve Çoklu Hesaplar

  Gelen hediyeler etkinlikten sonrada hesapta kalmaya devam eder. Siz kullanmadıkca envanterden silinmez. Ayrıca envanterde yer kaplamaz.

  Sadece saldırılarda hediye gelmez. İnsan avı, iblis vb. avları yapmanız gerekmektedir.

  Gerekli açıklamalar ticket sistemi üzerinden tarafınıza yapılmıştır qorkemm.

  Hakaret:

  İlk olay:Uyarı

  2. Tekrar: 2 Gün

  3. Tekrar:7 Gün

  4. Tekrar:10 Gün

  5. Tekrar:Kalıcı Uzaklaştırma


  Tanıdıklarımızı ayrıntılı şekilde yazarsanız bizde görelim lütfen. Kimmiş bu ayrımcılık yaptığımız tanıdıklarımız zahmet olmazsa bilmek isterim şahsen.

  Ceza itirazlarını forum üzerinden değil, ticket sistemi üzerinden bildirmeniz gerekiyor. Forum üzerinden ceza işlemleri hakkında bilgi alamazsınız.

  Bu tip durumlarda, forum üzerinden değilde ticket sistemi üzerinden direkt tarafımızla iletişime geçmeniz faydanıza olabilir.

  Henüz bir ticket atmamışsınız fakat tarafımı nazi olmakla suçluyorsunuz.. :)

  Nazi benzetmenize ithafen; Kişi kendinden bilir işi.

  Teşekkür ederim.

  Merhaba izamnr

  Öncelikle önerileriniz ve görüşleriniz için teşekkür ediyoruz. İlgili yerlere iletileceğinden emin olabilirsiniz. Ancak eklemek isterim, önerileri bizler değerlendirip oyuna eklemiyoruz. Bizler şirket ile oyuncular arasındaki bir köprüyüz diyebiliriz. Şiketimiz gerekli görürse, en uygun formatta çalışmalarını gerçekleştiriyor.

  Ayrıca önerileriniz ve görüşlerinizden ötürü ceza alacaksınız diye bir durum söz konusu değil. Saygı çerçevesi içerisinde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


  Keyifli forumlar dilerim.

  Merhaba

  Tekrar hoşgeldiniz.

  Önceden dediğiniz gibiydi, yeni güncellemeden sonra faaliyet puanı getirildi.

  Faaliyet Puanı'nın daha hızlı dolması ve daha çok olması için Market Voodoo üzerinden Gölgeler Hükümdarı özelliğini aktif edebilirsiniz.


  Ek Olarak; Güvenlli Yer

  "Yol: Gelişmiş bir yol, hedeflerine daha çabuk ulaşmanı sağlar. Bu sayede daha fazla faaliyet yapabilirsin.
  Maksimum FP sayısına, yol kademesi başına +1 FP eklenir."


  İyi oyunlar diliyoruz.