Posts by Art

  Kiedyś nazywało się to po prostu pushem i było banowane, a w nowym regulaminie gry tego nie ma.


  Dagusia dlaczego zasada odnośnie przelewania golda została usunięta?

  Tzw. nowe zasady gry obowiązują bodajże od 2014 roku... To jest praktycznie 6 lat, gdzie zasady pusha nie ma.

  Z ówczesnych założeń szefa projektu wynikało, że jeśli gra na coś pozwala to jest to dozwolone. Programiści przespali i tak tkwimy w tym stanie do dziś.

  Nie pamiętam niestety jak odbył się proces zmiany zasad. Ale jestem przekonany, że: stare zasady zniknęły z poprzedniego forum, ponieważ stały się nieaktualne. Tak stało się w każdej społeczności BF, zostały opublikowane nowe Zasady, które także są dostępne na stronie gry np tu: https://s6-pl.bitefight.gameforge.com/main/rules


  Nie widzę powodu rozstrząsania się nad tym co było kiedyś. Na otuchę mogę jedynie dodać, że nie tylko w PL występuje taki problem

  Od 14.09.2019 r. zostaną wprowadzone nowe regulacje w realizacji płatności online względnie w bankowości internetowej przy bankowych metodach płatności (na przykład: kartą kredytową, SOFORT, giropay itp., przelewem online) w państwach UE oraz EFTA (Islandia, Norwegia, Liechtenstein).

  Nowe regulacje, które zostały ustalone przez UE w tzw. dyrektywie PSD2, mają między innymi na celu umożliwienie Klientom bezpieczniejsze dokonywanie płatności oraz bezpieczniejszą bankowość internetową, jak i długotrwałe zwalczanie internetowych oszustów.


  W związku z tym w przyszłości będzie konieczne silne uwierzytelnienie w procesie logowania klienta podczas płacenia.


  O konkretnych konsekwencjach dla Ciebie w zależności od preferowanej metody płatności będziesz mógł/mogła przeczytać już wkrótce w odpowiednim artykule FAQ, który pojawi się na naszych stronach. Gdy przyjdzie pora, powiadomimy Cię o tym drogą poczty elektronicznej oraz na forach.

  Administracja nie ma absolutnie nic do powiedzenia na ten temat? Dzisiaj po raz kolejny nie ma mnie w formacji mimo że jestem liderem klanu. Piszecie o ewentualnym rozwoju gry- może zaczniecie od zalatania dziur?

  Bo o jakimkolwiek balansie nie będę nawet wspominał, bo temat walkowany jest od 7-8 lat.

  Tutaj trzeba przeanalizować co działo w klanie - czy były jakiekolwiek zmiany w liście członków, co mogłoby powodować nieuwzględnienie kogoś w walce.

  Rozmawiałem w tej sprawie z osobą odpowiedzialną i nikt podobnych błędów nie zgłaszał wcześniej...

  Hej, taki błąd teraz w ogóle zauważyłem że na stronie głównej domyślnie ustawiony jest s37 jako "najświeższy" do rejestracji, zawsze było tak że to na najnowszy był wrzucany nowy gracz. Tak oto taka ciekawostka ;p

  Tak więc mam tą przyjemność na nowym forum, jako pierwszy zgłosić jakiś błąd ;D

  Dziękujemy za zgłoszenie. Przekazaliśmy je do oceny przez Dział Techniczny.