Posts by MustafaCZ

  mandorka: jj díky moc 8o

  Ještě bych měl jeden dotaz, při prodeji věcí na tržišti to píše omezení prodeje při sdílení ip, resp je tam omezen na počet předmětů na 7 dní, neví tu někdo jakej je limit počtu takhle prodaných věcí? :):)

  -osUD-: Na to přesně se ptám "musí to pak být uvedeno v nastaveních všech takovýchto účtů." Kde v nastavení účtu tohle má být uvedeno? Kolonka, kde to lze zadat tam není k dispozici.


  Benchmark: Thanks for your answer, my question is little bit different. I understand fact that there cannot be multiple accounts but since IP sharing is allowed for 2 accounts I would like to know if its necessary to somehow report the sharing or if its just okay to do it without letting know anyone. On old servers (i have another account on old S18) there is possibility to connect those accounts that share same IP. And because I want to play from my friends house (we started playing together), I don't want to get our accounts banned.

  Zdar lidi, rychlej dotaz. Možná se to tu někde řešilo, ale vzhledem ke zmizení starejch fór spousta užitečnej informací zmizela.

  Nicméně k dotazu - vrátil jsem se po letech z nostalgie k BF, zaregistroval se na CZ S29 a dobrý, nicméně bych se rád přihlašoval od kamaráda a chci se vyhnout jakejmkoliv nepříjemnostem.

  Na starym účtu na S18 mám možnost propojit účty který sdílí stejnou IP adresu. Proč na S29 v nastavení tohle není a jak to mám teda řešit?

  Díky za pomoc a čau.