Posts by Venom

Na początku działania speed serwera 36 było znacznie lepiej z łupieniem kasy,na s 42 nietoperze chyba jakieś kredyty spłacają bo biegają puste jak afrykańskie bębny :D

Ja z kolei zauważyłem,że podczas eventu misje są wyjątkowo dziadowskie,ale fakt,daje się zauważyć pogorszenie jakości misji,rytuały w większości również nie wychodzą.

Ja tak miałem raz ,wygrałem kasę w toto lotka ,wyjechałem na Karaiby,drinki ,plaża takie tam,super było,później pies zaczął szczekać a ja znowu byłem w domu,pospać nawet spokojnie nie można:D

Co do sprawy próby wyłudzenia danych ,strona - pułapka jest przygotowana fachowo a to oznacza ,że ktoś się również zabezpieczył aby go tak łatwo nie zlokalizować ,no niestety jest w błędzie ,próba wyłudzenia hasła do emaila a zapewne w dalszej części haseł do kont bankowych to już nie jest psocenie w necie za którego można dostać bana w grze,to już jest oszustwo dokonane za pomocą systemu informatycznego a to już jest ścigane i zgodnie z art.287 KK podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat , to takie info dla osoby ,która się tak ładnie zabawia a zapewne czyta posty na forum.

A ja myślałem ,że teorii spiskowych Sekielskiego i Wołoszańskiego nic nie przebije8)

A powracając do tematu dziwnych stron za 100 PK,napisałem ,że tak frajerskiej próby wyłudzenia danych dawno nie widziałem ,post został usunięty,niby czemu ? Koleżanki nie potrafią nic napisać konstruktywnie ,to widać,ale chyba jesteście trochę starsze niż gimby ,których cieszy robienie kolorowych szlaczków i mazanie gumką ?

Nieopaleni nie mają eventu :D

Odszedł z teamu malenki4. , ale żal,kto będzie teraz straszył na PW innych graczy co to im nie zrobi hehe ,jednak nie przyszedł po to co swoje buu....:thumbdown:

Ludzie odpowiedzialni za kontakt z niemiaszkami ! Ciśnijcie ich o połączenie serwerów chociaż tych speed bo na s 36 zbite gacki nie płacą :D Kiślu sobie można nagotować za taką kasiorę hehe

Ilość ataków w wybranym czasie : 404

W Twoim podglądzie polowania możesz zobaczyć ile razy i kogo dzisiaj zaatakowałeś.

Cały łup : 580 res2.gif

A ja jeszcze podrążę temat z Turniejem Ras,skoro dodatkowe konkursy nie wchodzą w grę to może zastąpić te nieszczęsne kręgle i nawet turniej BF Champion,Turniejem Ras i nie chodzi tu o nagrody ,sam tytuł może być ogłoszony w nowym dziale na forum i wszystko,wystarczy spojrzeć na frekwencje w tych dwóch konkursach i można dojść do wniosku,że to niewypały.

Dagusia,inne rzeczy traktować jako niespodziankę ? niespodzianki są straszne,wystarczy sobie wyobrazić głowę Giertycha w lodówce=O