Posts by MiniNinja

To, jaka informacja ma się pojawić też zależy od GF :) Zobacz na inne społeczności ... Tam też albo nie ma jeszcze informacji o evencie, albo jest taka sama, jaką zamieściła Dagusia.

Proszę o wyrozumiałość :) wiele rzeczy nie zależy od nas, a krytyka trafia pod naszym adresem.

Przepraszam wszystkich zainteresowanych swoją agresywną wypowiedzią. Oczywiście, nie powinienem był tak się zachować ponieważ członkowi teamu nie przystaje taki ton wypowiedzi. Zakończmy na tym, że wszyscy jesteśmy ludźmi i czasami ponoszą nas emocje.

Pozdrawiam

Nie słuchajcie Torendo94 bo pierwszy pobiegł na nowy serwer aby nabić sobie poziom a was zniechęca aby nie miał konkurencji.

xD Większej głupoty nie dało się napisać xD

Nie rozumiem operatorów tej gry administratorów itp od czego wy jesteście. ?Skoro każdy pisze i jest za tym żeby połączyć serwery a wy nic z tym nie robicie od X czasu tylko dajecie jakieś śmieszne ewenty na pk po co na co ktoś ma kupywac pk jak nie ma ludzi na hrabstwie w końcu będzie tak ze Ci starzy wyjadacze i aktywne osoby przestaną grać i bf upadnie na amen .A wy nadal będziecie stawiać nowe serwery dla 3 osób.

Otwieranie nowych serwerów nie zależy od teamu BF tylko od wyższych instancji.

Obstawiajcie ,kiedy projekt pod tytułem Bite Fight zostanie zamknięty i pojawi się informacja,że z powodu nieopłacalności utrzymania tak dużej ilości serwerów ,gońcie się wszyscy jak leci i grajcie sobie w coś innego.:priest:

E tam! Ja myślę, że zaczną łączyć na potęgę i redukować liczbę serwerów. Już w kilku wersjach językowych połączyli serwery w jedno i wsadzili na brytyjskiego BF'a. :)

Ja jestem ciekawy jak będzie wyglądała sprawa z turniejami i pucharami. Konwerter chyba tu działa, ale nie wiem, czy tak samo będzie ze skryptem zliczającym. Kurde, brakuje trochę tego wszystkiego.