Oyun bitti

• Ee ne zaman toprak atıyorsunuz artık eski sunucuların da mezarına SGO'lar anlatın da dinleyelim siz seversiniz

Yeni açılan serverda dahi 14 kişi aktif olarak oynuyor bu sv daha 3 gün önce açıldı sizce de artık bir şeyler ters gitmiyor mu ?

Bu oyunu ciddi anlamda seven bir kitle hatta yenilik gelse yeniliklerle beraber eski bırakan oyuncuların da geleceğini bildiğiniz bir şey için üst tarafa neden baskı kurmuyorsunuz onca tickete, konuya rağmen ?

Ya çok mu zor arkadaş web tabanlı bir oyuna iki yeni özellik getirmek onu anlamıyorum

• Çok zor kardeşim çünkü bu oyunu gözden çıkarmışlar. 2 hafta önce açıp adminleri etiketlediğim konuya hala bi cevap gelmemiş. Adminlere özel mesaj atmama rağmen onlara da dönüş yapmamışlar. Sadece günde 1 defa destek sistemini kontrol edip ticketlere bakıyorlar. Dahasını yapmıyorlar yapmayacaklarda. Eskiden zahmet edip şirkete ilettik diye cevaplardılar artık onu bile yapmıyorlar.

• Çok zor kardeşim çünkü bu oyunu gözden çıkarmışlar. 2 hafta önce açıp adminleri etiketlediğim konuya hala bi cevap gelmemiş. Adminlere özel mesaj atmama rağmen onlara da dönüş yapmamışlar. Sadece günde 1 defa destek sistemini kontrol edip ticketlere bakıyorlar. Dahasını yapmıyorlar yapmayacaklarda. Eskiden zahmet edip şirkete ilettik diye cevaplardılar artık onu bile yapmıyorlar.

Artık yeni server açıp yeni baştan insanları sömürmekte fayda etmiyor sanırım. Yeni serverde aktif sayısı bundan 3 4 gün önce 14 idi an itibariyle 10 hatta 9 a düştü. Bu da demek oluyor ki artık insanları kandıramıyorlar yeni server yerine 'yenilik' her zaman daha dikkat çekicidir ve bunu yapmamaya yemin etmiş gibi davranmak size sadece oyuncu kaybettirecek. Pek yakında v3'lerin kapatılması gibi buranın da kapatılma duyurusunu bekliyorum ben şahsen