v3 sunucuları

• Sevgili PowerTurk oyuncumuz

Oyunda kazanılmış taşların iadesi söz konusu değildir. Parası ödenmiş taşların iadesi söz konusudur ..

Bu anlamda size bedeli ödenmiş olan 144 cehennem taşlarınızın iadesi kupon olarak ödenmiştir.

Siz buna rağmen oyunda kazanılmış cehennem taşlarının'da iadesini talep ettiniz ve buna rağmen Almanya'ya talep gönderilmiş fakat olumlu bir cevap gelmedi şu ana kadar .

• yanlışınız var adminim benim hesabım da 300 cehennem taşı vardı ve kendi param ile aldım , oyun ne vermiş ki şimdiye kadar taş versin ?

yani öyle bir talebim olmadı sizin bana geri vereceğiniz 150 cehennem taş kaldı ne zaman alırım ;)

• hahahaha abi sen yine 144 taşını almışsın :D benim içinde 1800-1900 civarı taşı olan o kadar seviyeye getirmiş olduğum hesabıma ne cevap verdiler biliyor musun? Önce dedikler ki hesabınızda cehennem taşı mevcut değil! ondan sonra ödeme kayıtlarını atınca da bu maile ait hesap bulunmuyora çevirdiler :D 20 senelik gemi kaptanları böyle dümen görmedi 1800 taş falan filan para değil keyfimize yeri gelir 10k taş basarız ama kırk takla bazı şahıslar bu olay gerçekten bu oyunun ne kadar içler acısı bir halde olduğunun net kanıtıdır. Bitefighta zaten bizim gibi fosiller haricinde yeni nesilden gram ilgi yok, e tabi niye olsun? yenileme mi var reklam mı var geliştirilen bir şey mi var ? aksine yeni versiyon olan sunucuları kapatmak var :D :D eskilerden de başlama niyeti olan herkese her yerde bu işi duyuruyorum ki bi anda nelerle karşılaşabileceklerini bilsinler diye :D çok değil 1 seneye falan bu forumunda bütün svlerinde fişini çekerler alamanyalardan.. ama çok sevinirim gerçekten çok sevinirim :D wonderlive coma hariç kimse ne yaptığının farkında bile değil kendisine uğraşları için saygılarımı tekrar sunuyorum. çok yazık ve komik :D